Секс за време на менструација

Дискусија во 'Секс' започната од vrgo87, 30 ноември 2009.

 1. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.902
  Гинеколог.
   
 2. MarijanaKolevska

  MarijanaKolevska Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2019
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  264
  Пол:
  Женски
  Порано кога бев млада и луда практикував секс за време на менструација. Веќе не!
   
 3. Roxy1991

  Roxy1991 Активен член

  Се зачлени на:
  12 март 2019
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  62
  Пол:
  Женски
  Abe narode so vi e vam da imate odnosi za vreme za menstruacija ne ste svesni kakvi infekciii moze da fanete i jas so mojot bivsi decko imav mn problemi okolu toa ama koa se sovetuvav so strucno medicinsko lice se uveri vo toa togas zenskoto telo se procistuva od necista krv od svojot organizam a so toa kepridonesete nekoa infekcija
   
 4. Iva9612

  Iva9612 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2019
  Пораки:
  356
  Допаѓања:
  460
  Пол:
  Женски
  може да се стрпите мислам една недела
   
  На piksooki, Glossy-girl, elenaeli22 и 4 други им се допаѓа ова.
 5. Roxy1991

  Roxy1991 Активен член

  Се зачлени на:
  12 март 2019
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  62
  Пол:
  Женски
  i jas se soglasuvam so tebe
   
  На piksooki, elenaeli22, tessie и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. MarijanaKolevska

  MarijanaKolevska Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2019
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  264
  Пол:
  Женски
  Se razbira:)
   
  На tessie му/ѝ се допаѓа ова.
 7. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.437
  Допаѓања:
  9.269
  Пол:
  Женски
  Последниот ден имав секс тоа беше најубавиот секс
   
  На didisi и Robson им се допаѓа ова.
 8. littlegirl_

  littlegirl_ Нов член

  Се зачлени на:
  20 јули 2019
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  32
  Пол:
  Женски
  prethodniot mesec imav zashtiten seks vo vtor den od menstruacijata.. obicno mi trae 7dena no posle to mi zavrsi za dva dena, okej prilichno chudnoo za mene.. sledno trebashe da mi dojdi avgust 26ti ama mi kasni. neobicno mi e oti sekogash mi e redovna sho mislite od sho mozi da bidi??
   
 9. FVP

  FVP Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2018
  Пораки:
  268
  Допаѓања:
  830
  Пол:
  Женски
  Zoshto da ne, nema nekoe golemo vlijanie. Inache ne, za vreme na mensturacijata teloto ne se chisti od nechistata krv haha nekoj pogore shto imashe napisheno, ova od struchno medicinsko lice. ;)
   
 10. Adorabela

  Adorabela Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2019
  Пораки:
  366
  Допаѓања:
  1.369
  Пол:
  Женски
  Probano imam samo ednash, pogrdo neshto ne sum osetila i nikogash povekje nema da probam.
   
 11. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.437
  Допаѓања:
  9.269
  Пол:
  Женски
  Така имам чуство како да ме бодат со нож таму каде што треба(знаете што).Не фала.
   
 12. M&L89

  M&L89 Активен член

  Се зачлени на:
  15 септември 2019
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  38
  Пол:
  Машки
  Секс за време не, ама ако те напали не сум можел да чекам да и заврши и сме имале последните денови што и се ден два.

  За време на периодот усно или анално повремено.
   
 13. Kjara15

  Kjara15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2017
  Пораки:
  609
  Допаѓања:
  383
  Пол:
  Женски
  Орално * :D
  Ме изнасмеа со усново
   
 14. M&L89

  M&L89 Активен член

  Се зачлени на:
  15 септември 2019
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  38
  Пол:
  Машки
  Битно со партнерката да се разбирате а не другите да ве разберат
   
 15. Simonss2

  Simonss2 Нов член

  Се зачлени на:
  17 септември 2019
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  15
  Пол:
  Женски
  Не, никако :x:x
   
 16. Romul

  Romul Активен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2020
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Машки
  А имаш пробано или.... :|
   
 17. Mollami

  Mollami Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2019
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  226
  Пол:
  Женски
  Мене сексот на добиено најубав ми е..
  Се се ебеме и никако да пресушам и плус болките во стомакот и половината ми ги снемува и секако секогаш користиме кондом..
   
 18. Romul

  Romul Активен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2020
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Машки
  Е нее нешто баш ама ај ако сте загладнети ви се простува :wasntme:
   
  На Mollami му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Mollami

  Mollami Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2019
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  226
  Пол:
  Женски
  Хахахаха па кога не се видуваме по недела, две и кога баш ќе дојде кога имам добиено што да правам, неможам да се контролирам го напаѓам..
   
  На Roxy1991 и Romul им се допаѓа ова.
 20. fluffyy

  fluffyy Активен член

  Се зачлени на:
  11 декември 2019
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  Preeska imav seks so partnerot a mene mi e vtor den od menstruacija, ne mi tecese mnogu i resivme da imame seks, no toj svrsi vo mene, dali postojat moznosti da ostanam bremena i dali mi preporacuvate da se napijam od apcinjata za den potoa. Pomos:worried:
   
  На Roxy1991 му/ѝ се допаѓа ова.