1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс за време на менструација

Дискусија во 'Канта' започната од NovusOrdoSeclorum, 11 јуни 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. NovusOrdoSeclorum

  NovusOrdoSeclorum Популарен член

  Се зачлени на:
  14 септември 2011
  Пораки:
  1.033
  Допаѓања:
  2.246
  Пол:
  Женски
  Дали го практикувате? Дали мислите дека е безбеден доколку ејакулира во вас? Дали мислите дека во тој период сте најподложни на инфекции? Дали ви помага да се ослободите од менструалните болки или ви ја влошува состојбата?
  Доколку темата веќе постои, канта. :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.045
  Допаѓања:
  55.886
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.