1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс за една ноќ

Дискусија во 'Секс' започната од Ani-Honey, 9 септември 2010.

?

Сте имале ли секс за една ноќ?

  1. Да

    369 глас(а)
    34,7%
  2. Не, но би имала

    286 глас(а)
    26,9%
  3. Не, никогаш нема да имам

    408 глас(а)
    38,4%
  1. Shilaa

    Shilaa Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 септември 2010
    Пораки:
    30
    Допаѓања:
    9
    :) Ама ти не го оправдуваш, нели? Ти си од оние девојки што не прават такви работи? Тие невините. Тие поштените. :P :P
     
  2. lylaby

    lylaby Популарен член

    Се зачлени на:
    20 март 2010
    Пораки:
    631
    Допаѓања:
    333
    Пол:
    Женски
    Незнам зашто тебе те интересира дали правам такви работи или не,тоа е моја интима и како што јас ја почитувам твојата и не ти поставувам такви ступидни прашања незнам зашто се дрзнуваш ти да го поставиш прашањево???Може сум и дева Марија ама тоа треба тебе да не те интересира јас си го дадов мислењето на темава,а ако си бараш закачка најди си ја на др место!И не ми праќај пост по мојов освен ако немаш доблест да се извиниш или кажеш нешто паметно!Почитувај ги правилава на форумов и не се рчкај,изгледа ти тоа не го правиш па негативната енергија не ја трошиш на правите места!И не ми ставај зборови во уста не сум кажала ни дали оправдувам ни дали не реков на кој како му одговара!ајде сега терај работа обично сум културна и љубезна ама незнам зошто ти не делуваш како некоја што заслужува таков однос!поздрав
     
  3. MrsH

    MrsH Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 септември 2010
    Пораки:
    149
    Допаѓања:
    133
    Nemozam da vervam vo ova so citam.Neznam kako moze nekoj da se navredi od obicno prasanje a vo drugiot post vsusnost navreduva so "lesna devojka".Ne mislev deka ovie predrasudi uste postojat.A ako maskite imaat sex za edna veces mozi da prasam so koj?ili mozi megusebno?
    Inace jas so verenikot sum veke 1 godina i sve zapocna so toj sex za edna vecer.JAS bev inicijator i od koga zavrsivme rabota mu rekov da ne mi se javuva poke.Neznam ni samata kako no ispadna da se vidime pak i pak i eveod januari ziveeme zaedno i sve ni e super i sega duri se smeeme kako zapocna ova megu nas:)A toj na sala ze zafrkaval na rabota ja zapoznal sovrsenata devojka "mu odi doma imaat sex i taa mu veli ne mi se javuvaj"Znaci tie ne ne smetaat za "lesni devojki"samo normalni so potrebi:) ;)
     
    На Lolo5 и Spell им се допаѓа ова.
  4. mims-89

    mims-89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 мај 2010
    Пораки:
    6.488
    Допаѓања:
    24.071
    абе дај разграничете ги поимите!
    ЛЕСНА ДЕВОЈКА- девојка што може да ја има секој, без разлика дали се работи за секс или само за мување, лапање како и да е
    ДЕВОЈКА ШТО ИМА СЕКС ЗА ЕДНА ВЕЧЕР- не мора да значи дека е лесна девојка и дека на секој му се дава така, ете на тој шо сакала да му даде му дала не значи дека на секој ќе му даде божее
    се извинувам за офтопик!

    П.С. ова не се однесува на некој посебно, туку генерално за оние кои така ги класифицираа сите девојки кои имаат секс за една вечер!
     
    На Lolo5, mime87, sea-star и 4 други им се допаѓа ова.
  5. Shilaa

    Shilaa Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 септември 2010
    Пораки:
    30
    Допаѓања:
    9
    :) Тоа е.... Некој сеуште живее во минатиот век. :) :)
     
    На Lolo5 и Muchacha им се допаѓа ова.
  6. MrsH

    MrsH Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 септември 2010
    Пораки:
    149
    Допаѓања:
    133
    A jas mislev samo tatko mi ostanal da zivee vo minatiot vek :rofl:
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  7. lylaby

    lylaby Популарен член

    Се зачлени на:
    20 март 2010
    Пораки:
    631
    Допаѓања:
    333
    Пол:
    Женски
    Никаде не ја нареков Шила лесна девојка незнам откаде тоа,ме навреди со прашањето ,бидејќи беше саркастично и уште од старт си го даде сама одговорот,и незнам каде се произнесов дека имам предрасуди значи прочитајте напишав на кој како му одговара кој како сака така нека си прави и дека може и да не е за една вечер може константно некој да си се гледа со некој партнер исклучиво заради секс значи кој како си одлучи така......Саркастична беше и се закачка ја прокужив веднаш,а дека имам сфаќања од незнам кој век нема ни да го коментирам тоа поздрав
     
    На QweenSM му/ѝ се допаѓа ова.
  8. christina

    christina Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 ноември 2009
    Пораки:
    129
    Допаѓања:
    12
    Пол:
    Женски
    Sekoj si go tera zivotot kako si saka.Seks na prv sostanok?So stranec?NE.
     
  9. Shilaa

    Shilaa Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 септември 2010
    Пораки:
    30
    Допаѓања:
    9
    Ок beatris. Не планирам тука да водам полемики со тебе. Живеј го животот како сакаш. Сепак твој си е. И еден совет од мене, во иднина не се навредувај толку лесно. :)
     
  10. lylaby

    lylaby Популарен член

    Се зачлени на:
    20 март 2010
    Пораки:
    631
    Допаѓања:
    333
    Пол:
    Женски
    нема проблем ни јас не сум за полемики со тебе тука се согласуваме,немам ништо против тебе ,ќе го прифатам советов ако и ти др пат не закачкаш така,целта таа ти беше тоа тврдам ,а незнам откаде поводот,кога во ниту еден пост не напишав колку сум јас чесна и поштена!така,поздрав
     
  11. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Сакам само нешто да кажам од моја перспектива.
    Сексот не е никаков доказ за љубов, барем не во денешно време. Сексот си е обострано задоволство кое според ниедни предрасуди не треба да се ускратува, без разлика на полот. Сите си имаат потреби и тоа е тоа.
     
    На Lolo5, muabetchija и Shilaa им се допаѓа ова.
  12. 2468

    2468 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    4.497
    Допаѓања:
    2.836
    Пол:
    Женски
    кратко и јасно - девојката што од првата вечер легнува со дечко (без разлика дали тера ќеиф или не) само на тоа и останува ;) е знак прашалник е дали ќе се повтори уште неколку пати :^)

    и да појаснам, не сум од оние кои ги омаловажуваат таквите девојки ил слично, едноставно живееме во таква средина и менталитет, и тоа е реалноста, сакале или не , тоа е :)

    а за еднаш да истераш ќеиф ајде , никој ништо не ти вика :D
     
  13. lylaby

    lylaby Популарен член

    Се зачлени на:
    20 март 2010
    Пораки:
    631
    Допаѓања:
    333
    Пол:
    Женски
    Има исклучоци оффспринг еве мрсх напишала како денеска тој човек со кого се гледала само поради секс и е вереник,значи ете има исклучоци,а мн дечковци баш така од прва вечер легни и си веќе видено веќе чуено едноставно губат интерес за тебе,а кај некои па напротив сакаат да се гледаат повторбо и повторно ако си оставила добар впечаток највероватно шознам.. :)
     
  14. mims-89

    mims-89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 мај 2010
    Пораки:
    6.488
    Допаѓања:
    24.071
    Едноставно може и така да се вљуби човек, преку тој секс за една вечер, ај ние девојките сме поемоционални па праку секс ќе се приврземе за некоја личност, ама и машките не се исклучоци.
    А исто така и напоменав, неможе да викате дека НИКОГАШ не би направиле такво нешто, незнаеш што ти носи времето, а на крај па и заошто да не :)
     
    На Lacrimosa му/ѝ се допаѓа ова.
  15. Phyramide

    Phyramide Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јули 2010
    Пораки:
    3.009
    Допаѓања:
    14.809
    Не секогаш секс за една ноќ останува само на една ноќ, ехеееее икс примери познавам кога тоа преминало или во секс за повеќе ноќи или во врски кои завршиле со брак. Така да не би генерализирала многу, зошто токму исклучокот може да стане и правило :)
     
    На tessie и trtla им се допаѓа ова.
  16. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Наравоучение - Секогаш едната страна сака повеќе :)
     
    На Lolo5, tessie, srcekrsacka и 4 други им се допаѓа ова.
  17. cecilia

    cecilia Популарен член

    Се зачлени на:
    9 декември 2009
    Пораки:
    1.329
    Допаѓања:
    1.195
    Еднаш ми се случи и на мене, деееее ништо страшно инаку дечкото многу ми се допаѓаше знаев дека сакам да бидам со него и дека никогаш повеќе нема да го видам и ми беше супер. Тогаш може сум се секирала едно пола саат леле дека изгледам како лесна девојка :lol: не се сеќавам ама денеска кога се потсеќам ама воопшто не жалам! :rofl:
     
    На Lolo5 и FLady им се допаѓа ова.
  18. thelittle17

    thelittle17 Популарен член

    Се зачлени на:
    31 август 2010
    Пораки:
    3.749
    Допаѓања:
    8.668
    Пол:
    Женски
    ТОКМУ ТАКА .. ПОТПОЛНО СЕ СОГЛАСУВАМ СО ТЕБЕ !!!!! :lol: :rofl: :P
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  19. michelle79

    michelle79 Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 декември 2009
    Пораки:
    36
    Допаѓања:
    105
    Da, sum imala seks za edna vecer nekolku pati i toa poradi faktot sto jas sakav da imam seks a ne tie da bile inicijatori. Da bidam i iskrena, na nekoi ne im go pomnam ni imeto, iako ne e ni bitno....
    Nikogas ne se plasev deka nekoj nesto ke kaze na drustvoto ili bilo komu zatoa sto sekogas bev so tipovi koi se vo vrska ili zeneti. :)
     
    На Lolo5, muabetchija и Lacrimosa им се допаѓа ова.
  20. girl1985

    girl1985 Популарен член

    Се зачлени на:
    10 јули 2010
    Пораки:
    1.635
    Допаѓања:
    2.121
    "браво" за тебе. :x