1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс за една ноќ

Дискусија во 'Секс' започната од Ani-Honey, 9 септември 2010.

?

Сте имале ли секс за една ноќ?

  1. Да

    369 глас(а)
    34,7%
  2. Не, но би имала

    286 глас(а)
    26,9%
  3. Не, никогаш нема да имам

    408 глас(а)
    38,4%
  1. Lebedev

    Lebedev Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 септември 2010
    Пораки:
    48
    Допаѓања:
    39
    Mooore eden kup zeni sto davaat seks za edna vecer. kako jas ne sretnav do sega ni edna... hahahahaha mala shala. imam cura.
    [mod-kirilica:3ru9qwdq][/mod-kirilica:3ru9qwdq]
     
  2. onlysex

    onlysex Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 октомври 2010
    Пораки:
    5
    Допаѓања:
    8
    sum imala seks za edna nokj.. :) mn mi se dopagja i seuste imam
    [mod-kirilica:1uh1b7r9][/mod-kirilica:1uh1b7r9]
     
    На Muchacha и muabetchija им се допаѓа ова.
  3. Briana0086

    Briana0086 Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 октомври 2010
    Пораки:
    3
    Допаѓања:
    8
    da, bilo porano seks za edna vecer i ne zalam poradi toa......
    [mod-kirilica:29xzxdhj][/mod-kirilica:29xzxdhj]
     
  4. Lacrimosa

    Lacrimosa Популарен член

    Се зачлени на:
    19 јули 2010
    Пораки:
    1.833
    Допаѓања:
    2.930
    Пол:
    Женски
    Зошто да не. Уште ли со тие балкански сфаќања? Не, ни нема спас.
    А па најсташно е што половина од жените зборат за други како тоа го правеле и дека е лошо, а тие самите истото го прават. :lol:
    Лето, одмор со другарки....се запознаваш со некој секси дечко, муабетче, чавче ракивче коњаче што и да е, играње, и на крај завршувате со жежок секс на плажата...уфф! Поминува одморот си идеме секој на своја страна и аривидерчи. Да има нешто да се запамти убаво одморот бе :lol:
    И некој ќе ми рече дека ова не е во ред?! Морееее уфф 8)
    Нормално и тука се има граници, вакви работи се прават поретко, фала богу сега секој ден не, не иде што не иде.
     
    На Lolo5, Butterfly02, WildCherry и 4 други им се допаѓа ова.
  5. GeorGinnA

    GeorGinnA Популарен член

    Се зачлени на:
    20 октомври 2010
    Пораки:
    667
    Допаѓања:
    2.007
    Кој што сака може да си прави,негов живот-негово право,јас лично не го оправдувам тоа само од страна на можноста да закачиш некоја болест,а што се однесува од морален аспект како што сум кажала неколку пати ќе кажам и сега,има луѓе кои направиле многу поголеми гревови па одат со исправена глава без око да им трепне :^) И?
    Секој си знае до каде се неговите лични граници така да не осудувам никој,секој си има право на личен избор,како што кажав јас не се впуштам во такви дешавки само од здравствен аспект,можеби ви звучи старомодно,ама јас си го практикувам и задоволна сум си :P
     
    На srcekrsacka, Aniston и lovely-girl им се допаѓа ова.
  6. Lacrimosa

    Lacrimosa Популарен член

    Се зачлени на:
    19 јули 2010
    Пораки:
    1.833
    Допаѓања:
    2.930
    Пол:
    Женски

    Кондомче бе златна, скраја да е да легнам со некој непознат без кондом. :x
    Па и познат да е, од кај да знам шо има :lol:
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  7. Phyramide

    Phyramide Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јули 2010
    Пораки:
    3.009
    Допаѓања:
    14.809
    Е да си ми жива и здрава. Нешто вакво пишав во темата Секс со непознат дечко, како лично искуство.
    Нормално без кондом ништо! Нема сега првиот на улица што ќе го видам да го зграпчам и да го носам во некое темно ќоше...си се знае како одат тие работи.
     
  8. lovely-girl

    lovely-girl Популарен член

    Се зачлени на:
    8 септември 2010
    Пораки:
    617
    Допаѓања:
    653
    Пол:
    Женски
    Хах... секс за една ноќ......... малце ми е цудна темава... мада секој си има право на живот тоа ти е тоа... сакаме да живееме во 21век..... Јас сум против тоа.. и боопшто себеси не се сметам за СТЕРЕОТИП .... 8)
     
    На Aniston му/ѝ се допаѓа ова.
  9. GeorGinnA

    GeorGinnA Популарен член

    Се зачлени на:
    20 октомври 2010
    Пораки:
    667
    Допаѓања:
    2.007
    Абе додуша во право си :clap: ама што знам претпазлива сум за тие работи многу,дури можеби и повеќе од што треба, ама ајде де ;)
     
  10. mims-89

    mims-89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 мај 2010
    Пораки:
    6.488
    Допаѓања:
    24.071
    Најчесто против секс за една ноќ се оние девојки кои имаат доооолги врски со години и биле само со еден дечко во нивниот живот... секоја чест на тоа.
    Но замисли еве раскинуваш со дечкото шо си идела 100 години, и ќе чекаш години и години за да имаш секс?- сигурно не, а дали ќе влезеш во некоја безвезна врска со некој за да имаш секс, ама да не се рече дека тоа било секс за една вечер?- хммм ни тоа не.
    Едноставно кога ќе излезеш од долга врска, после опоравувањето од тоа, нема да сакаш да се врзеш пак, па сакаш нејќеш ќе си најдеш фак френд :D или ќе си практикуваш секс за една ноќ, сигурно нема да апстинираш со векови?
    Лично мое мислење :*
     
    На Lolo5, Butterfly02, octopussy и 3 други им се допаѓа ова.
  11. Lacrimosa

    Lacrimosa Популарен член

    Се зачлени на:
    19 јули 2010
    Пораки:
    1.833
    Допаѓања:
    2.930
    Пол:
    Женски
    Постов е на место! :clap: Точно така!
    Ќе си чекаат ами како... :angel:
     
    На Lolo5, Muchacha, fs-fs-fs и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  12. simicka

    simicka Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 септември 2010
    Пораки:
    130
    Допаѓања:
    91
    Мислам дека е многу полошо ако си мислиш дека е за повеќе вечери , а излезе за една е тогаш е чувството гадо ,па и ако си убеден дека дека никогаш не би имала секс за една вечер, а ако си знаеш дека е за една и тргнеш од таа помисла многу полесно , лично немам такво искуство секс за една вечер , но не го осудувам , само со оглед на ризикот од болести и сл. би рекла и сексот за една вечер треба да знаеш со кого да го направиш „не со секој„ и никогаш не тртеба да се тргне со предрасуди кон нешто со го прават другите зошто не знаеш со би ти направил во иднина потчно со би ти се случило :(
     
  13. violinistka

    violinistka Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 октомври 2010
    Пораки:
    334
    Допаѓања:
    152
    Не би имала!!Кога не го познавам партнерот доволно,не би се впуштила во таков ризик,да легнам со некого кого не го познавам.
     
    На Aniston му/ѝ се допаѓа ова.
  14. angelss

    angelss Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 декември 2010
    Пораки:
    2
    Допаѓања:
    2
    секс за една ноќ..? ама кај мене тоа се случи и по втор пат и мислам дека ако ме побара(а ќе ме побара)пак јас пак ќе заминам со негоо...јас тоа го сакам секако но не знам дали е ок тоа што го правам...ве молам за мислење :$ :D :*
     
    На Lolo5 и Muchacha им се допаѓа ова.
  15. NelChe

    NelChe Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 октомври 2010
    Пораки:
    348
    Допаѓања:
    277
    Би имала секс за една ноќ. Толку.
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  16. mims-89

    mims-89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 мај 2010
    Пораки:
    6.488
    Допаѓања:
    24.071

    Се додека не почнеш да чувствуваш нешто повеќе за него ок е таквата врска само за секс, но доколку ти се јавуваат чувства кон него ќе ти се појават и надежи дека тоа може да прерасене во нешто повеќе како на пример во стабилна врска што според мене е тешко да се развие доколку почнала со секс уште на прва вечер. Затоа ти размисли што правиш, ако се гледаш со него само заради сексот тогаш е ок, зашто да не си го тераш ќејфот :)
     
    На andzelikaa му/ѝ се допаѓа ова.
  17. gami

    gami Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 ноември 2010
    Пораки:
    628
    Допаѓања:
    126
    Се согласувам со виолинистка потполно :)
     
  18. fs-fs-fs

    fs-fs-fs Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 јануари 2011
    Пораки:
    809
    Допаѓања:
    800
    Пол:
    Женски
    Имам дечко 100 години :D
    Се е супер секс на ниво ( само со него, прв :clap: ), но кога и да размислам за нешто што ми фали сваќам дека сакам да имам со уште некој....секс за една вечер само за проба ;)
    го сакам дечкото многу но ова е нагон што не се контолира....секако не би заминала со кој било но ако е некој што малку ми се допаѓа и ми дава знаци да ќе го направам тоа...
    се надевам дека нема да ме обвинувате :D
     
  19. anastasijaki

    anastasijaki Форумски идол

    Се зачлени на:
    2 февруари 2011
    Пораки:
    5.151
    Допаѓања:
    46.869
    Пол:
    Женски
    зарем би го изневерила дечкото кој го сакаш и кој те сака, само за да пробаш со некој друг? :o и јас имам подолга врска тој ми е прв во се што е поинтимно ( да се изразам така) и не викам не, понекогогаш и ја помислувам како е со друг , или пак на тоа дека не е фер он повеќе имал а ја со еден ( само тој) но сепак не сакам да го изневерам, не знам како ќе го погледнам во очи после :( многу си го сакам :inlove:
    не сакам да биде ова сфатено како да алудирам на нешто, сепак не знам во која насока се движи важата врска, но во животот има различни пресврти, па можеби тој што ти е прв нема и да ти е единствен и последен, ќе дојде некој друг па ете со него ќе пробаш :) Но, да го направиш тоа додека си со него во врска.. :!:
     
  20. Mistery

    Mistery Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 декември 2010
    Пораки:
    767
    Допаѓања:
    1.626
    значи колку сте чудни тоа девојките чудо е.....значи не било фер он да имал повеќе а ти само со него?....ај бе размисли малце што кажа сега со ова? Да ние сме сите човечки суштества и сме љупобитни до бесконечност, но нема да го тупам и да должам туку само ќе ви објаснам нешто со цел да ви ги спасам моменталниве врски.....еве ви го сценариото:

    Го сакате дечкото, се ви е ок, ништо не ви фали, ве сака, го сакате, ве третира како што треба, ве исполнува, но за вас сепак покрај се, ова не е доволно и сакате да пробате со некој како би било само за една вечер и после да се вратите кај дечкото....Епа еве што ќе се случи : - Ќе пробате, дечко ви ќе дознае, ќе раскинете зашто он ќе почне да ве мрази, ќе западне он у депресија, вие ќе му се јавувате на секој 10 минути да го молите да ви прости, ќе плачете на телефон, ќе се правдате со милијарда изговори...А он ќе преболи и веќе никогаш нема да сака да ве види зашто едноставно ќе му се гади од вас !!!!


    Еве ви го сценариото кажано со најдобра намера....па вие сега пробајте

    гуд лак ;)
     
    На PSYDER, Butterfly02, Phyramide и 5 други им се допаѓа ова.