1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс за една ноќ

Дискусија во 'Секс' започната од Ani-Honey, 9 септември 2010.

?

Сте имале ли секс за една ноќ?

  1. Да

    369 глас(а)
    34,7%
  2. Не, но би имала

    286 глас(а)
    26,9%
  3. Не, никогаш нема да имам

    408 глас(а)
    38,4%
  1. BoneMachine

    BoneMachine Популарен член

    Се зачлени на:
    6 декември 2014
    Пораки:
    862
    Допаѓања:
    3.379
    Немам некоја формула како со одредени постапки да дојдеш до тој чин. :D Постои и друга опција, ти препорачувам да се јавиш кај Баба Рада, сигурно има некој рецепт за привлечност, и веројатно ако сакаш да ја изненадиш ќе треба да побараш и еден за потентност и продолжена ерекција.

    Пробај да ставиш мајчина душица(не за џабе се вика така, затоплува како прегратка на мајката), стави ја да одстои во бела лозова ракија од 60 степени, две недели. Откако ќе го направиш тоа дај ѝ на судниот денот на љубената пет чашки пред појадок. Ти предходно имај спремено смеса од јадкасти плодови со мед, и јади секое утро по една голема лажица. Можеби ќе ти биде слатко па ќе сакаш да пробаш повеќе, внимвај да не се предозираш, медот има висок глукозен индекс може да ти се покачи шеќерот и да ти се слоши среде чинот на љубов, а уште полошо можеш и да повратиш(што не е препорачливо, не за џабе, може да те бие после тоа лош глас па да те исмеват на цела екскурзија).


    Рано е уште, мавај го од ѕид пет пати во неделата два месеци предходно :rofl:
     
    На macencef му/ѝ се допаѓа ова.
  2. BoneMachine

    BoneMachine Популарен член

    Се зачлени на:
    6 декември 2014
    Пораки:
    862
    Допаѓања:
    3.379
    Другарка ти знаела што ја чека кога се впуштила во тоа, штом знаела каков тип е тој, е сега си бара одмазда. Не знам колку години има, но тоа однесување е безвезно, тоа што било било нека продолжи понатаму, а ако него не може да го поднесе нека не го поднесува и нека го избегнува.
     
  3. mime87

    mime87 Популарен член

    Се зачлени на:
    1 октомври 2010
    Пораки:
    3.956
    Допаѓања:
    6.949
    Пол:
    Женски
    Да си знаеше и сама дека типот си е за забава а и таја си сакаше забава искрена си беше не дека се замара, тој се гледаше дека навистина ја бендисва и од порано но се разминаја со факултетите со студирањето,и знаше дека се занесва и дека е препотентен и све,но несака да му даца повеќе важност воопшто а за да не му даваш важност само на игнор и не се замарај за врска не е напротив раскина врска 8 годишна и сакаше да биди со некој заради адреналин ова она нема врска,муабетот ми е кога ќе го види несака да мисли дека му придава важност повеќе и вели дали да се поздравам воопшто или тотално да го игнорирам,со вакви работи таја ситуација е чудна навистина :)
     
  4. konecno

    konecno Нов член

    Се зачлени на:
    9 февруари 2015
    Пораки:
    9
    Допаѓања:
    23
    Пол:
    Женски
    Ednas, dodeka bev na odmor. Izgleda opustenosta i izlezuvanjeto na plaza si go napravi svoeto. Uffff kolku bese strastno.
     
  5. BoyL

    BoyL Популарен член

    Се зачлени на:
    1 март 2015
    Пораки:
    1.340
    Допаѓања:
    7.275
    Пол:
    Машки
    сум за секс за една ноќ..и немам ништо против тоа..а мислам дека и девојчињава не треба да се срамат за оваа работа..од моја страна се потполно разберени..како што ние си имаме потреба и желба некогаш од нешто..така се и тие..така да само напред..фурајте и не се замарајте..:D
     
    На IamSexyAndIKnowIt му/ѝ се допаѓа ова.
  6. Bitter-Sweet

    Bitter-Sweet Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 мај 2010
    Пораки:
    13.141
    Допаѓања:
    76.531
    Пол:
    Женски
    Не сум имала, но еднаш бев блиску да таква ситуација. Би пробала, но само ако немам дечко бидејќи сум верна ;)
     
    На oven88, veren, BoyL и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  7. IamSexyAndIKnowIt

    IamSexyAndIKnowIt Популарен член

    Се зачлени на:
    18 април 2012
    Пораки:
    1.557
    Допаѓања:
    2.786
    Пол:
    Женски
    После 2 озбилни две годишни врски, ме фаќа мерак за авантури, не викам не. :rofl: Е сеа никогаш нема да имам секс за една ноќ, оти не сум личност што би била со некој спрема кого немам емоции и не се познаваме некое време, или ќе се гледаме повеќе време, или ниеднаш. А познавам девојки и машки што го доживеале тоа и колку и да ми објаснуваат неможам да ги разберам, како тоа само една ноќ? Ако е само една ноќ значи не им било убаво, а ако е убаво ќе се случи и повеќе ноќи нели? Јас така мислам според некоја логика, немам искуство со тоа па неможам да кажам за сигурно дека е така. Сепак не го разбирам тоа. ;)
     
    На WildNightGirl, crazylady, BoyL и 4 други им се допаѓа ова.
  8. PogbaPol

    PogbaPol Популарен член

    Се зачлени на:
    27 мај 2015
    Пораки:
    2.511
    Допаѓања:
    10.357
    Пол:
    Машки
    се видле од таа од скопје тој од битола и ете си легнале, авантура чао пријатно убаво ни беше
     
    На IamSexyAndIKnowIt му/ѝ се допаѓа ова.
  9. IamSexyAndIKnowIt

    IamSexyAndIKnowIt Популарен член

    Се зачлени на:
    18 април 2012
    Пораки:
    1.557
    Допаѓања:
    2.786
    Пол:
    Женски
    Ако им било толку убаво ќе се видат пак, ако не, е тогаш е чао пријатно. :D
     
    На BoyL му/ѝ се допаѓа ова.
  10. SWagger274

    SWagger274 Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 јули 2015
    Пораки:
    233
    Допаѓања:
    508
    Пол:
    Женски
    Не не сум имала не ни сакам да имам ;)
     
    На deskarada му/ѝ се допаѓа ова.
  11. MilaP

    MilaP Форумски идол

    Се зачлени на:
    20 април 2015
    Пораки:
    2.150
    Допаѓања:
    53.143
    Пол:
    Женски
    Ne sum imala nikogas i ne sum posakuvala nesto takvo intimno samo za edna nok.
     
    На kala21 и deskarada им се допаѓа ова.
  12. sjdgo

    sjdgo Форумски идол

    Се зачлени на:
    16 јули 2015
    Пораки:
    5.676
    Допаѓања:
    14.184
    Пол:
    Женски
    Vakva rabota bi mozhela da mi se sluchi so nekoj shto go poznavam i znam za kogo se raboti.
    Vo sprotivno ne razbiram i ne opravduvam.
     
    Последна измена: 26 септември 2015
    На IamSexyAndIKnowIt му/ѝ се допаѓа ова.
  13. BoyL

    BoyL Популарен член

    Се зачлени на:
    1 март 2015
    Пораки:
    1.340
    Допаѓања:
    7.275
    Пол:
    Машки

    така се вели за една ноќ...инаку може да биде и повеќе ноќен..:D
     
    На CameliaMiller, Sesil и IamSexyAndIKnowIt им се допаѓа ова.
  14. IamSexyAndIKnowIt

    IamSexyAndIKnowIt Популарен член

    Се зачлени на:
    18 април 2012
    Пораки:
    1.557
    Допаѓања:
    2.786
    Пол:
    Женски

    Хахахахахаххаххахах. повеќе ноќен, ме изнасмеја :D :D
     
    На Aleksandarreal му/ѝ се допаѓа ова.
  15. Aleksandarreal

    Aleksandarreal Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 јули 2013
    Пораки:
    121
    Допаѓања:
    215
    Пол:
    Машки
    Vakviot seks e bez ljubov ...a za mene se sto se prai bez ljubov , e samo zivotinski instinkt ... taka da kategoricno NE ...poso veke sum probal i niso posebno ...duri i glupo mi beshe ...
     
    Последна измена: 28 септември 2015
    На sjdgo му/ѝ се допаѓа ова.
  16. s1a1n1d1r1a1

    s1a1n1d1r1a1 Популарен член

    Се зачлени на:
    10 октомври 2010
    Пораки:
    1.685
    Допаѓања:
    14.358
    Пол:
    Женски
    Анкетата е малце нефер.
    Одбрав Не, никогаш нема да имам.
    Ама јас по обичај знам дека никогаш не се вели никогаш! Бидејќи се е можно во животот и не знам како понатаму во иднина ќе размислувам и ќе се чувствувам.

    Ова е повеќе одредба според карактер.
    Јас сум таква што мислам дека не би можела да имам секс со личност која што претходно добро не ја познавам, и плус за која што немам одредени чувства освен проста привлечност.
    Ми треба долго време да се опуштам пред некој.
    Мислам и дека доколку се одлучам на ваков чекор или ќе ми биде незгодно, или ќе се каам.
    Затоа секој треба да си се познава доволно себеси за да знае што му прилега и како да се однесува,
    Ова важи и за обратно. Доколку некој се чувствува слободно и исполнето од ваквиот чин тогаш супер д ворл ис јорс.
     
    На crazylady, Golden Rose, Aleksandarreal и 6 други им се допаѓа ова.
  17. Wahnsinn

    Wahnsinn Популарен член

    Се зачлени на:
    10 јули 2015
    Пораки:
    376
    Допаѓања:
    2.459
    Пол:
    Женски
    Би имала,малце авантура оти да не.Yolo
     
    На Majakisss, BoyL и Petar80 им се допаѓа ова.
  18. Annath

    Annath Форумски идол

    Се зачлени на:
    9 јануари 2010
    Пораки:
    23.025
    Допаѓања:
    198.996
    Пол:
    Женски
    Не значи дека не било убаво, напротив. Не знам како да ти објаснам да сфатиш. Излезена си, без било какви очекувања. Се забавуваш, приметуваш некој дечко дека те мерка. Ако ти се свиѓа и ти ќе го меркаш, што би значело ќе го „испипаш“ со очи. Потребно е да постои ептен изразена сексуална хемија, а тоа не можеш да не го осетиш. Емоциите се во заден план, ма ич не ти се важни. Некако одвај чекаш да го легнеш, да го пробаш што би се рекло. Едноставно, си тераш ќеф, дури можеби и би пробала нешто што вообичаено не би ни помислила да го направиш. Со заштита оф корс. И после тоа секој по свој пат.
    Ако ви се заарнило ептен и сте си достапни т.е си размените контакти, зошто да не се повтори? Ама со тоа се губи магијата на one night stand. Не е тоа тоа, ако се повтори. Инаку, познавам доста што сериозни врски започнале на овој начин. Сепак сексот е важен дел од една врска.
     
    На crazylady, Bozica1980, Glasna и 8 други им се допаѓа ова.
  19. elenaeli22

    elenaeli22 Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 јуни 2015
    Пораки:
    223
    Допаѓања:
    380
    Никогаш не вели никогаш ама јас не сум за секс за една ноќ.
    Мене ми се потребни чуства за да бидам со некој, потребно ми е повеќе време за да се опуштам пред некого, не можам да бидам интимна со некој кога го гледам прв пат, или неколку пати.
     
    На IamSexyAndIKnowIt му/ѝ се допаѓа ова.
  20. Petar80

    Petar80 Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 јуни 2015
    Пораки:
    1.579
    Допаѓања:
    45.077
    Пол:
    Машки
    Ова го респектирам и ми се допаѓа (знам дека ќе имам препукувања) ама ете ми се
     
    На Annath му/ѝ се допаѓа ова.