Секс за една ноќ

Дискусија во 'Секс' започната од Ani-Honey, 9 септември 2010.

?

Сте имале ли секс за една ноќ?

 1. Да

  325 глас(а)
  34,0%
 2. Не, но би имала

  261 глас(а)
  27,3%
 3. Не, никогаш нема да имам

  370 глас(а)
  38,7%
 1. Tetrapak

  Tetrapak Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2017
  Пораки:
  318
  Допаѓања:
  1.355
  Пол:
  Машки
  @baba Rada
  Пробано повеќе пати,да немаш гајле,навечер змиите спијат
   
  На Biny и baba Rada им се допаѓа ова.
 2. Mamli

  Mamli Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2017
  Пораки:
  1.501
  Допаѓања:
  4.216
  Пол:
  Машки
  Не знам тоа. Докторите и бројот на абортуси годишно ми кажуваат нешто сосема друго.
   
  На Animali и EraBon им се допаѓа ова.
 3. simonakralica

  simonakralica Активен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2018
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  49
  Пол:
  Женски
  змии нема навечер зезнато е некое куче да не те нападне хахаха
   
  На Tetrapak и baba Rada им се допаѓа ова.
 4. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  12.589
  Допаѓања:
  124.691
  Ете, не зедов во предвид дека можеби си гимнастичар со јак удар :*

  А змиите, можеш секогаш да ги употребиш како вибратор. Само не од страната на главата. :D
   
  На baba Rada му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Tetrapak

  Tetrapak Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2017
  Пораки:
  318
  Допаѓања:
  1.355
  Пол:
  Машки
  Хахаха,еднаш девојката глава изначука од врата...ама јбг од возбуда не приметив дека......
   
  На N.2106, Flower.D, baba Rada и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  12.589
  Допаѓања:
  124.691

  И колкав процент од нив се во подолги врски, а колку од секс за една вечер?
   
  На simonakralica и baba Rada им се допаѓа ова.
 7. EraBon

  EraBon Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2017
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  587
  ne sam imala jas licno ama eve sto imam slusnato od maskiot pol:
  Da da i posle vidi ja cumata ili bilo kako vikate znam mnogu maski (moj drugari-bliski) sto taka imaat vikano za devojki....sakate dodeka da dobiete poslee ustata vie golema samo....
   
  На simonakralica и sjdgo им се допаѓа ова.
 8. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  12.589
  Допаѓања:
  124.691
  Ти речи им: Ееееј!! Видете го овој со желадче наместо пенис!
   
  На simonakralica му/ѝ се допаѓа ова.
 9. EraBon

  EraBon Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2017
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  587
  HAhaha ne sam toj tip a i ne sam imala taka so nikoj pa taka da nema na koj da kazam sigorno nema na decko mi ;)
   
  На simonakralica му/ѝ се допаѓа ова.
 10. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  12.589
  Допаѓања:
  124.691
  Епа ако не ти, пренеси им го ова на девојки кои практикуваат секс за една ноќ :)
   
 11. EraBon

  EraBon Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2017
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  587
  EVE GO PRENESUVAM....a ako treba da prenesam podobro bi prenesela da nemaat seks za edno nok za da ne placat posle :) ama neli sekoj si znae taka da ne se mesam :)
   
  На simonakralica му/ѝ се допаѓа ова.
 12. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  12.589
  Допаѓања:
  124.691
  Зошто да плачат?
   
 13. EraBon

  EraBon Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2017
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  587
  MOderno vreme e sekakvi infekcii i bolesti imaa...a nedaj boze nesto poveke bremenost i slicno da se desi ne se ima tuku taka poverenie na sekoj moe mislenje ipak e ova
   
 14. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  12.589
  Допаѓања:
  124.691
  Е има. Затоа се користат кондоми.
   
  На cavalli и LiliBoz им се допаѓа ова.
 15. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.744
  Допаѓања:
  22.590
  Пол:
  Женски
  Ама на некои очигледно им е поубаво без кондом. И после тоа се чудат како добиле инфекција. :x
   
  На LiliBoz, simonakralica и WildMk им се допаѓа ова.
 16. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  12.589
  Допаѓања:
  124.691
  Точно! Огромен проблем е тоа.
   
  На LiliBoz, SummerGirl и simonakralica им се допаѓа ова.
 17. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.744
  Допаѓања:
  22.590
  Пол:
  Женски
  Можеби девојката нема да забремени, ама со тек на време ќе си ја чука главата (а и тој со неа) кога ќе добие кламидија, гонореа, сифилис, и др. Во никој не треба да се има доверба.
   
  На LiliBoz му/ѝ се допаѓа ова.
 18. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  12.589
  Допаѓања:
  124.691
  А може и таа него да го зарази, па тој да си ја чука главата.
  Затоа, исклучиво со кондоми.
   
  На LiliBoz и SummerGirl им се допаѓа ова.
 19. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.744
  Допаѓања:
  22.590
  Пол:
  Женски
  Многу ми се смешни оние коментари - Ништо нема да ми биде. Не можеш да си 100% сигурна.
   
  На LiliBoz, Marija.1990, Macito007 и 3 други им се допаѓа ова.
 20. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.726
  Пол:
  Машки
  Ако е добар сексот, ќе се потрудам да имаме пак.... Ако не, здравје.