1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс за една ноќ

Дискусија во 'Секс' започната од Ani-Honey, 9 септември 2010.

?

Сте имале ли секс за една ноќ?

  1. Да

    369 глас(а)
    34,7%
  2. Не, но би имала

    286 глас(а)
    26,9%
  3. Не, никогаш нема да имам

    408 глас(а)
    38,4%
  1. ciribiribela

    ciribiribela Популарен член

    Се зачлени на:
    12 август 2010
    Пораки:
    1.272
    Допаѓања:
    651
    Пол:
    Женски
    Какво ти ебавање, такво ти сечање :D
     
  2. paulina2

    paulina2 Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 јуни 2011
    Пораки:
    419
    Допаѓања:
    122

    Слушај девојко...Ви било убаво,постоела хемија,сте имале секс и точка.Воопшто немој да се замараш со мислењата на другите.Не сум имала секс за една вечер,но ако некогаш ми се допаѓа некој дечко и ако постои стварно хемија,и ако тоа е нешто што ме крева во облаци,зошто да не?Дај им живот на годините,а не години на животот! :*
     
    На Estelle му/ѝ се допаѓа ова.
  3. jarec6

    jarec6 Популарен член

    Се зачлени на:
    11 јуни 2010
    Пораки:
    2.734
    Допаѓања:
    17.901
    Пол:
    Женски
    НЕ!НЕ затоа што сметам дека тие се лесни женски,воопшто не е така,не осудувам никој,на крај краева потреби се кој како сака така нека си прави,туку проблемот е во мене,јас не можам да се смувам со некој(лапање само) што не ми се свига некое време веќе,а не па друго,ете за оваа работа сум таква и не можам и .
     
  4. Anely

    Anely Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 април 2011
    Пораки:
    788
    Допаѓања:
    225
    Јас лично сум против...а и таква ми е верата, неможам да си дозволам толку многу :)
     
  5. Estelle

    Estelle Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 декември 2010
    Пораки:
    176
    Допаѓања:
    154
    ја лично немам некое којзнае какво искуство со секс за 1 вечер, уствари ваквите авантури не останувале само на 1 вечер :D лично повеќе преферирам убава и стабилна врска отколку секс без обврски (како што веќе еднаш се изјаснив на ваква тема) ама кога една девојка е сингл и истовремено постои ненормална хемија меѓу неа и одереден дечко, не гледам ништо лошо во тоа! едноставно си проаѓаш супер и наредниот ден си цела полетна :D не ни мислам дека тој некој ме искористил зашто во чинот сме биле заедно, он мене не ме присилил на ништо, што значи дека взаемно сме си се користеле (ако веќе го употребуваме овој термин) :) и самото тоа што сум се препуштила на страстите таа вечер значи дека многу ми се допаѓа дечкото ама дека не сакам да ми биде Дечко.
     
    На Aneto10 му/ѝ се допаѓа ова.
  6. Butter

    Butter Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 мај 2011
    Пораки:
    6
    Допаѓања:
    0
    Секс за една вечер ми е стварно ОК. Само да си најдеш партнет шо нема да те лае наоколу и да те покажува со прст. Ја веќе некое време сум без дечко и успеав да издржам 8 месеци без секс ама на крај се најде еден другар :D што исто имаше правено поголема пауза и бидна што бидна.. Мислев ми треба дечко ама сфатив дека само ми требало секс. кај мене и уствари не станува збор за една вечер туку константни активности веќе месец дена ама се останато си е на другарска база :$ Не знам сега на вас како ви звучи се ова ама сега за сега ми одговара вака. Уште се нема појавено некој кој ќе можам да го поднесам повеќе од 2-3 вечери во неделата , но не гледам како тоа би било причина да не се сексам со некој за кој знам дека е дискретен по природа :)
     
  7. MarchelineAmaru

    MarchelineAmaru Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јули 2010
    Пораки:
    2.255
    Допаѓања:
    1.343
    Ова не можам да го замислам.
    За да имам секс со некого,јас треба да го сакам, он мене да ме сака, да имаме некоја доверба и сето тоа,а тоа не се стекнува за една вечер.
    Никогаш не би мижела ,а и не сакам, да му се предадам некому чисто од разонода ,нагон или што било.
    Не осудувам никого ,но јас лично не би.Никогаш.
     
    На Lima87 и anastasijaki им се допаѓа ова.
  8. Aniston

    Aniston Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 февруари 2011
    Пораки:
    564
    Допаѓања:
    234
    Да ме легне некој што не го познавам? НЕ ФАЛА ! Потреби.. па и некогаш ти се оди у бц па одиш во тоалет а не на сред улица ! Кој е слободен да даде да го нае*е некој странец - нека повели, без лутешка кога ве нарекуваат со долни прекари ;) (ова важи и за машките! )
     
    На anastasijaki му/ѝ се допаѓа ова.
  9. Festim

    Festim Нов член

    Се зачлени на:
    5 јули 2011
    Пораки:
    155
    Допаѓања:
    34
    Е сексот за една ноќ е најубавиот секс тоа ми е мено омилено.
     
  10. Trendafilka

    Trendafilka Форумски идол

    Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    5.941
    Допаѓања:
    27.596
    Да, сум имала додека бев сингл и да - оправдувам во граници на нормалата, а не деноноќно е*авање со секој кој ќе налета.
    Ги поздравувам Пирамида, Теодора, Мерлин, Лудото и Лакримоса (мојата миленичка и истомисленичка на ваквите теми), затоа што делиме слични мислења.

    Паметам пред неколку години, си бев сингл и слободна, и завршив во кревет со тип што ме привлекуваше ненормално многу.
    И бидна one night stand, никогаш, ама никогаш не сум се почувствувала поубава, поженствена, посакувана и секси.
    Има нешто убаво во навидум забранетото, адреналин шиба, не ми требаше мене дечко, дружба, повици после, мене ми требаше ама баш тоа - СЕКС. Одличен секс.

    Што се однесува до следното

    Не. Гадно и одвратно би ми било чувството ако сексот бил идиотски и бљак никаков.
    Јас си го опишав чувството кога излегов. Дечкото дури ме испрати до такси и рече - ќе ти се јавам, јас му се насмевнав така убаво и филмски и реков само - нема потреба. ;)

    Па ако некој ја има таа среќа да му се падне таков фраер за one night stand, bad luck then. Се дешава, леле, крај на светот ко да е.
    Апокалипса. |(
    WTF - ако е сељак и ме накурчи крајно, ќе се спуштам и јас десет скали пониско, и ќе кажам дека има алат со големина на корнишонче, дека не ме задоволил , а успут ќе му пратам двајца батки да го счукаат од ќотек у темно сокаче.
     
    На Marilyn-Monroe, WildCherry, kate21 и 12 други им се допаѓа ова.
  11. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.805
    Допаѓања:
    65.525
    Пол:
    Женски
    Па сега, се случува некогаш да ти пука бешиката, а нема вц во близина и нејсе, ќе клекнеш негде и никому ништо.
    Доколку немаш партнер, а имаш потреби нема зошто да не си ги задоволиш :)
     
    На Aneto10, zhap4e, Marilyn-Monroe и 2 други им се допаѓа ова.
  12. Phyramide

    Phyramide Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јули 2010
    Пораки:
    3.009
    Допаѓања:
    14.809
    Анистон, без навреда али после читаш во весник на пример - и пукнала бешиката, бидејќи не видела ВЦ у близина, срам и било да се измоча во грмушка :D

    А со автобус кога патуваш и ти застане у ливада, што правиш извини, во грчеви си? :D Мислам, не е смешно, бешика кога ќе те фати не знам баш, сериозно ова :worried:

    Е сега споредбава колку е на место не знам, ама во секој случај ич да не ми се секираш, никој не не нарекува онака како што пиша и круната од глава мене лично не ми падна, ете ја стои уште ;)

    Пази, не осудувам ако некоја се решила за еден партнер цел живот, мада можам да не сфатам да речеме, ама не и давам никакви прекари, така да ај стоп со осудување на сите оние кои не сакаат ништо повеќе од здрав сексуален живот. Ако ништо друго, за здравје се работи а мене ми е моето здравје драгоцено :D
    Шо вика Саја, тебе Сахара ти се направила и што сега, ќе го чекам вистинскиот ли? Или да принудувам некој на врска само затоа што ми подарил еден до повеќе вриштечки оргазми под превезот на ноќта? Глупости :)

    Не викам дека секоја ноќ е ок да завршиш со друг момак, not the type of game that I play, ама ако се деси во животов ни шугав да не речам малку разонода, е леле големото чудо. Абе секс е еј, не е прашање на живот или смрт.
    Уште ни фали да си направиме кампања слична на доленаведената :D
    [​IMG]
     
    На zhap4e, crazylady и Saya им се допаѓа ова.
  13. HardSex

    HardSex Популарен член

    Се зачлени на:
    25 април 2011
    Пораки:
    495
    Допаѓања:
    2.422
    Пол:
    Машки
    Девојки кои се поискрени и поприродни,дефинитивно нема да имаат проблем со секс за
    една ноќ(go with the flow).
    Такви девојки се идеални за сериозна врска :)
    Од 4 врски до сега, 3 сериозни ми се баш со такви девојки :)
    А таа другата ме возеше едно 3-4 месеци,и нормално збеснав.На крајот и го извадив
    Мајк,и тоа онака кога беше у фазон да се прчи,и и викам it's now or never.Она ми вели
    "ама како да знам дека навистина те палам т.е возбудувам".Се облеков и да ме нема :)

    На одредени девојки им е потребна медитација,и тоа редовна :)
     
    На Kitten и Muchacha им се допаѓа ова.
  14. mims-89

    mims-89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 мај 2010
    Пораки:
    6.488
    Допаѓања:
    24.071
    Абе некој ако сака да ми лепи етикети и без да ме легне ќе ми лепи :D
    А ти од тоа ли се плашиш за даимаш секс за една ноќ.
    Ако ти е за тоа напрај си го меракот, ич да не ти гајле што ќе збори пречесниот народ ;)
     
    На crazylady и Muchacha им се допаѓа ова.
  15. meruska

    meruska Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 ноември 2010
    Пораки:
    472
    Допаѓања:
    103
    а што ќаре ако го познаваш?и он ќе те легне па ќе те заебе вака врши си работа уживај до даска и на крај чао пријатно.што велат старите-ни лук јал ни лук мирисал :D
     
  16. Aniston

    Aniston Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 февруари 2011
    Пораки:
    564
    Допаѓања:
    234
    Па ако на некој му пука нешто ако не се е*е често, тогаш океј нека си се лечи, ако постои воопшто таков :D
    Мене ако би ме фатило толкава Сахара подобро ке легнам некој подобар другар, со странец некако не баш :puke:
     
  17. Festim

    Festim Нов член

    Се зачлени на:
    5 јули 2011
    Пораки:
    155
    Допаѓања:
    34
    сексот со странец е милион пати посладок поубав пожежок повлажен отколку сексот со некој кој го познаваш од причин што оној кој го познаваш има шанси да ти побара пак и да зборува наоколу за тоа а со оној непознатиот секс и готово не се познавате веќе
     
  18. Gunshine

    Gunshine Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 мај 2010
    Пораки:
    818
    Допаѓања:
    666
    Тоа е и проблемот, што гледаш на сексот во стил: он тебе ќе те легне. Едноставно некои си имаат секс и тоа е тоа. Долни прекари се употребуваат од некултурни сељаци. :)
     
  19. Phyramide

    Phyramide Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јули 2010
    Пораки:
    3.009
    Допаѓања:
    14.809
    Анистон, не мораш само да го легнеш бе, можеш да го одстоиш - такоѓе не е лоша идејава ^_^ :D

    Како и да е, ти прај си што ми ти душа сака. Нит сакам ниту ќе сакам да те разубедувам, секој по свое ;)

    Ајт, поздрав :hai:
     
  20. Marilyn-Monroe

    Marilyn-Monroe Популарен член

    Се зачлени на:
    24 декември 2010
    Пораки:
    1.805
    Допаѓања:
    5.894
    Ми плаче душава од вакво сквернавење на другарството. :fubar:
    Е другарот твој, нема утре да каже - не се дружам веќе со неа, тапа е во кревет. |( Затоа впрочем, е другар, а не е странец. :|
    А замисли, јас како што сум со повеќе машки другари, а хормоните дури и плафоните ги рушиле... ихааааааааа ^_^ , блазе мене, нема зима, нема Сахара, затоа корозија фатив. Тешко мене. |(
    Инаку, ако „на некој му пука нешто ако не се е*е често, тогаш океј нека си се лечи“, суштина во тоа ни баба ми не гледа, која е вдовица 19 години. :fubar:

    Ништо, слабо хедонизмов. :|
     
    На zhap4e му/ѝ се допаѓа ова.