1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс за прв пат,мислење

Дискусија во 'Канта' започната од TeaI, 18 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. TeaI

  TeaI Активен член

  Се зачлени на:
  18 август 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Во моето гратче имаат само Дурех Елит (тие што се спакувани во Love box,лиљаковите), сакам да прашам дали се добри за секс за прв пат, фала однапред :)
   
 2. hermosa

  hermosa Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2011
  Пораки:
  3.013
  Допаѓања:
  6.121
  Пол:
  Женски
  Море девојко,земај начитај се на гугл убаво за контрацепција ,не е само дали Дурекс биле добри :fubar: .
   
  На jeffree-star му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.350
  Пол:
  Женски
 4. Aniston

  Aniston Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  235
  Дали кутијата е голема како онаа која има 6 парчиња? Тие мислам дека се со вибрирачки прстен, и тие ДЕФИНИТИВНО НЕ СЕ ДОБРИ ЗА ПРВ ПАТ !
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.