1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс изглед

Дискусија во 'Канта' започната од tatjanammm, 31 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tatjanammm

  tatjanammm Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2010
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Што би носела да изгледам жешко за него?
  Депилација ?
  Помош...
   
 2. Zaljubena111

  Zaljubena111 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  2.084
  Допаѓања:
  1.644
  како да изгледам пред да имам секс. односи?

  Ако сакаш да имаш секси изглед НАЈВАЖНА Е ДЕПИЛАЦИЈАТА, мислам сепак е неизбежна, секси ЦРВЕНА долна облека и смиреност. Хав а гоод секси најт :D
   
 3. tatjanammm

  tatjanammm Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2010
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  како да изгледам пред да имам секс. односи?

  фала, да но од депилацијата ми се појавуваат мн често и акни ии незнам што се и и малку грдо изгледа :worried:
   
 4. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.450
  О мори мајко :D Имаш наоколу милион одговори :) Па најважна е хигиената, да се задепилираш, некое секси долно облече, да си бидеш опуштена и :D Ете ти секс изглед :angel:

  п.с Јас не знам зашто тое комплекси,,,,, Па каква си-таква си!!! Акни имаш после депилирање- ГОЛЕМА РАБОТА!!! тој нема ни да ги примети верувај ми ;)
   
 5. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.955
  Една тема веќе ти затворив, а продолжуваш да отвараш нови. Разгледај по темите ќе најдеш одговор.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.