1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс на брзина

Дискусија во 'Секс' започната од Mikicka, 5 септември 2010.

 1. Mikicka

  Mikicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 август 2010
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  25
  Ајде девојки да ги споделиме авантурите за оваа тема. Да го споделиме адреналинот кој бил присутен во моментот какво беше искуството или можеби стравот некој да не ве фане на дело
   
 2. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  341
  Ми се има случено вакво нешто.
  Оваа нова година само што помина 12 часот,веднаш до ресторанот кај едни Борчиња набрзинка така,бидејќи имаше многу луге наоколу па се плачевме да не не види некој.
  Инаку сум имала неколку пати ваков секс,а најчесто во поднапиена состојба :rofl: :rofl: :rofl:
   
  На Amber37, Arjanit2021 и Vladek им се допаѓа ова.
 3. martincencee

  martincencee Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2010
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  75
  Кратко ама слатко :) Сакам така некогаш зајачкото :lol:
   
 4. Plavokosa

  Plavokosa Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2011
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  20
  некогаш многу сакам така набрзинка, ептен е убаво и така. до сега не ме фатиле на дело, ама не имале слушнато :) , барем така вели другарка ми. сакала да влезе во собата кај што бевме ние двајца, арно ама слушнала нешто пред врата и затоа се одлучила да не влезе
   
  На Arjanit2021 и diskreten32 им се допаѓа ова.
 5. Zoza

  Zoza Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2011
  Пораки:
  792
  Допаѓања:
  297
  хаха баш денес бидна..таман почнавме ни звони тетка му на моб дека за 10 мин била кај нас и да видиш како зајачки се завршува работава
   
 6. lady05

  lady05 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2011
  Пораки:
  110
  Допаѓања:
  48
  Кратко ама слатко, чувството е поубаво после краткиот секс, повеке енергија потрошиш
   
 7. Shoe-Gal

  Shoe-Gal Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  368
  Допаѓања:
  178
  Сексот набрзина дига адреналин ненормално и е многу добар. НЕмаш време и се фокусираш на останатото и едноставно возбудата е поголема! :D ммм
   
  На Twinkles му/ѝ се допаѓа ова.
 8. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.753
  Допаѓања:
  3.729
  Убаво е чувството, ептен е возбудливо. :$
  Најчесто практикуваме ваков секс кога немаме доволно време, брзаме некаде и сме спречени да уживаме подолго.
  Сепак јас повеќе сакам да имаме секс подолго време.
   
  На Arjanit2021 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. green.eyes

  green.eyes Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  2.871
  Допаѓања:
  31.227
  Пол:
  Женски
  Ммммм..... :inlove: Искрено, ретко е ваков (набрзина), повеќе практикуваме долг секс на раат, но и ова е.........одлично!! Прекрасно е чувството :inlove:
   
 10. RodenaSoGreska

  RodenaSoGreska Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 октомври 2010
  Пораки:
  82
  Допаѓања:
  49
  Пред игра во дискотеката пред многу народ :$ Па за кратко време во вецето набрзина завршуваш работа. Пијана работа ама не не забелезжа јас мислам :D Вкусно вкусно...
   
 11. simonice

  simonice Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2012
  Пораки:
  251
  Допаѓања:
  99
  Не сум за ваков секс :tmi:
  ама кога е таква ситуацијата.... :!: ....знаете како е со деца :x има некоја убавина
   
 12. ISKUSEN1

  ISKUSEN1 Нов член

  Се зачлени на:
  27 мај 2012
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  7
  Според прилките, подобро така одколку никако. Знае да биде и сладок, нот , возбудлив...
   
 13. Stariot

  Stariot Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2012
  Пораки:
  123
  Допаѓања:
  153
  Пол:
  Машки
  да, ако нема друга алтернатива, но би сакал подоцна продолжеток, знаете такви се луѓето во години :geek:
   
  На Aleksandar1212 и krEM4Eto им се допаѓа ова.
 14. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  4.801
  Допаѓања:
  25.047
  Пол:
  Женски
  Сум за секс набрзина , но повеќе ми се допаѓа оној подолгиот :$ сепак некогаш мора и набрзина ради промена :)
   
  На ayton му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Enamena

  Enamena Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2013
  Пораки:
  165
  Допаѓања:
  107
  некад е подобар таков секс отколку долг..
   
 16. Twinkles

  Twinkles Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2014
  Пораки:
  647
  Допаѓања:
  980
  Сме имале ваков секс неколку пати ..и супер е . Ќе те исполни поубаво отколку долг секс :)
   
 17. Katherie

  Katherie Активен член

  Се зачлени на:
  15 јули 2014
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  5
  Повозбудлив е отолку рчење во кревет сме имале и тоа 3 пати :angel:
   
 18. srcence1607

  srcence1607 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2012
  Пораки:
  2.363
  Допаѓања:
  2.470
  Пол:
  Женски
  Не ми се свиѓа ваквиот секс, не знам зашто ама ко мртов коњ да сум тогаш, не е тоа тој филинг како долгиот |(
   
 19. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  12.914
  Допаѓања:
  75.430
  Пол:
  Женски
  Се случило, но не ми е нешто посебно. Не сакам кога е набрзина, не доживувам некое задоволство.
   
 20. SWagger274

  SWagger274 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2015
  Пораки:
  233
  Допаѓања:
  508
  Пол:
  Женски
  Возбудливо,слатко,романтично,брзо..И МНОГУ УБАВО :*