1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс на плажа

Дискусија во 'Секс' започната од shverkova, 8 јули 2012.

 1. shverkova

  shverkova Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2011
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  65
  Би сакала да споделиме дали сте имале секс на плажа, како е чуството, емоциите и се останато во врска со тоа :)
   
 2. flowergarden

  flowergarden Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2011
  Пораки:
  1.270
  Допаѓања:
  408
  На плажа не, не сум нашла доволно интимна, без луѓе наоколу. Ама во вода да :tmi:
   
  На huntelaar му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Ivi05

  Ivi05 Активен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2012
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  29
  Уште прашуваш :Р
  Обожавам секс на плажа со дечко ми лани најубав помин во Грција имавме :$ :inlove:
   
  На huntelaar му/ѝ се допаѓа ова.
 4. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.753
  Допаѓања:
  3.716
  Да, сум пробала. И искрено, не дека самиот чин беше нешто посебно. Филингот беше тоа што сме на плажа, под sвездено небо, звукот на брановите, абе романтики. :lol: Интересно е, би пробала пак дефинитивно.
   
 5. portokalova

  portokalova Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2012
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  32
  Не сум пробала до сега ама баш би сакала.... Може ова лето :$
   
  На huntelaar му/ѝ се допаѓа ова.
 6. lunicka

  lunicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  3.129
  Допаѓања:
  84.511
  Пол:
  Женски
  Една ноќ на Јадранот,одамна беше,јас млада и храбра :wasntme:
   
  На crazylady, Umbrella22, huntelaar и 5 други им се допаѓа ова.
 7. iloveyou29

  iloveyou29 Queen of beauty

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  5.554
  Допаѓања:
  31.039
  Пол:
  Женски
  Да сум пробала и тоа во 5 часот наутро. Убаво беше :lol:
   
  На Tomka му/ѝ се допаѓа ова.
 8. jacqueline.s

  jacqueline.s Популарен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  2.746
  Допаѓања:
  12.337
  Пол:
  Женски
  Немам пробано до сега, ама викаат може песок да се напика кај што не треба, од тоа ми е страв :)
   
 9. hello-kitty.90

  hello-kitty.90 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2013
  Пораки:
  2.386
  Допаѓања:
  12.465
  Единствено што може да се напика е тоа што и треба да се напика а не песок.
  Баш ми е секси и баш би сакала да пробам,ама не би се осмелила од причина дека може да не види некој,инаку верувам дека може да биде преубаво. искуство вода,песок и ѕвезди :P Како на филмовите
   
 10. Anne15

  Anne15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2012
  Пораки:
  762
  Допаѓања:
  241
  Пол:
  Машки
  До сега немавме прилика,но се надевам дека во иднина ќе пробаме.
  И тој и јас сакаме и сигурно и ќе го оствариме тоа.
  Инаку чувството е сигурно феноменално.
  Ѕвезди,вода,бранчиња и најважно личноста што ја сакаш.....убавини! :)
   
 11. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.315
  Пол:
  Женски
  Не сум имала. Не ни сакам да имам.
   
  На bubamara12345 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. katakomba24

  katakomba24 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  613
  Допаѓања:
  533
  Можам да кажам дека едвај чекам да дојде лето за да ги пофториме тие моменти. :inlove:
   
 13. srcence1607

  srcence1607 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2012
  Пораки:
  2.355
  Допаѓања:
  2.488
  Пол:
  Женски
  не сум имала никогаш но би сакала да пробамм.. би можело да биде интересно како што и звучи така навечер касно кога нема никој :lol: :lol: :D хахахах
   
  На Kukla994 и Tomka им се допаѓа ова.
 14. Twinkles

  Twinkles Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2014
  Пораки:
  647
  Допаѓања:
  977
  Не сме имале досега..а би сакала да пробам :)
   
  На huntelaar му/ѝ се допаѓа ова.
 15. MalaMedena

  MalaMedena Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2013
  Пораки:
  445
  Допаѓања:
  175
  ауу Sex on the beach, не сум имала,ама може летово ке биде :D
   
  На huntelaar му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Katherie

  Katherie Активен член

  Се зачлени на:
  15 јули 2014
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  5
  Ау да сме имале и тоа 2 пати :tmi:
  Еднаш во Охрид седевме и ете ми се пушти се бакнувавме,ама ние бевме сами како на наш простор и ете купача,лесно се случи,ах кога ќе се сетам,тоа беше лани,најубав секс,потоа директно во вода :$
   
  На huntelaar му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  10.117
  Допаѓања:
  56.728
  Пол:
  Женски
  Досега сум немала но еден ден ќе се случи :D
   
  На traveler му/ѝ се допаѓа ова.
 18. SWagger274

  SWagger274 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2015
  Пораки:
  198
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Женски
  Летово мене ми се случи во Грција..:inlove:.
  Убаво беше иако имаше неколку мажи и жени покрај нас тие го правеа тоа:inlove::!:
  Многу е убаво кога имате можност пробајте :!:
  :D
   
  На traveler му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.902
  Пол:
  Женски
  Јас многу сакам да пробам.. Сигурно е многу јако. Исто и во вода сакам да пробам :$
   
  На Sunnny му/ѝ се допаѓа ова.
 20. J.Statham

  J.Statham Активен член

  Се зачлени на:
  11 август 2015
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  41
  Пол:
  Машки
  Кој што не пробал во вода ако има можност нека проба , многу посебно е чуството :)