1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс на работно место

Дискусија во 'Канта' започната од КикиМаус, 23 ноември 2016.

?

Дали сте имале секс на работно место?

 1. Да

  15,6%
 2. Не

  73,3%
 3. Не, но планирам да имам

  8,9%
 4. Да и никогаш повеќе

  2,2%
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. КикиМаус

  КикиМаус Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2016
  Пораки:
  2.117
  Допаѓања:
  17.679
  Мислам дека насловот кажува се :)
  Дали сте имале секс на работно место?
  Ако сте имале споделете импресии :lol:
  Дали тоа ви претставува предизвик?

  Ако е дупла темава слободно нека лета во канта.
   
  На fallenangel, Petar80, the drummer и 2 други им се допаѓа ова.
 2. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.355
  Пол:
  Машки
 3. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.540
  Допаѓања:
  4.271
  Пол:
  Женски
  На Petar80, КикиМаус и rose60 им се допаѓа ова.
 4. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.572
  Пол:
  Женски
  Ахаааааа, па нели треба ти прва да се произнесеш, да ни раскажеш;)
  Штом ваква тема си отворила, сигурно си инспирирана од некое искуство:rofl::rofl:
   
  На fallenangel, elimkd, Dust и 3 други им се допаѓа ова.
 5. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.355
  Пол:
  Машки
  [​IMG]
   
  На fallenangel, Bebulleee, Oscar Lady и 3 други им се допаѓа ова.
 6. N0NamE

  N0NamE Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2015
  Пораки:
  698
  Допаѓања:
  2.136
  Пол:
  Машки
  Ненаситна ни една:rofl:
   
  На fallenangel, elimkd, Oscar Lady и 6 други им се допаѓа ова.
 7. smb asr

  smb asr Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2016
  Пораки:
  776
  Допаѓања:
  9.575
  kolata so benzin se zasituva?:rofl::rofl::rofl:
   
  На aleks blond, Anon, Bebulleee и 6 други им се допаѓа ова.
 8. Winter Lady

  Winter Lady Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2015
  Пораки:
  3.421
  Допаѓања:
  26.046
  Пол:
  Женски
  :rofl: ами шлеперот со нафта како ќе се засити ?
   
  На fallenangel, Bebulleee, EminemsGirl и 2 други им се допаѓа ова.
 9. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.572
  Пол:
  Женски
  Кај ке пробуваме пак, не заебаа со тоа камерите на секое ќоше:(
  Нема веќе, кој искористи во тоа време беше супер, а сега неможеме ни да се почешаме а камоли да се сексаме на работно место:rofl:
   
  На fallenangel, Petar80, LUCERKA и 3 други им се допаѓа ова.
 10. N0NamE

  N0NamE Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2015
  Пораки:
  698
  Допаѓања:
  2.136
  Пол:
  Машки
  На вас од понежниот пол ептен ви мрдаат опашките:P
   
  На Angelllla, fallenangel, Bebulleee и 6 други им се допаѓа ова.
 11. smb asr

  smb asr Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2016
  Пораки:
  776
  Допаѓања:
  9.575
  ke si barame gradeznik, nekoe majstorce :D
   
  На EminemsGirl, Arthur и krEM4Eto им се допаѓа ова.
 12. N0NamE

  N0NamE Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2015
  Пораки:
  698
  Допаѓања:
  2.136
  Пол:
  Машки
  Градежник сакаш секс на промаја :rofl::rofl::rofl:
   
  На fallenangel, Bebulleee, baba Rada и 2 други им се допаѓа ова.
 13. Winter Lady

  Winter Lady Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2015
  Пораки:
  3.421
  Допаѓања:
  26.046
  Пол:
  Женски
  Ај саа де од дек го извади тва ? :rofl: абе од дек тии пашки не пииме кафе
  Јас питах ти одговори за нафта :mm:
   
  На fallenangel, smb asr и baba Rada им се допаѓа ова.
 14. КикиМаус

  КикиМаус Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2016
  Пораки:
  2.117
  Допаѓања:
  17.679
  Бабице чекам прво старите да раскажат да видам на кое работно место е најинтересно па таму да пробам и јас :wasntme:
   
  На Aleksandar1212, fallenangel, smb asr и 2 други им се допаѓа ова.
 15. smb asr

  smb asr Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2016
  Пораки:
  776
  Допаѓања:
  9.575
  toj prima po 500l, i plus ne ednus pa da e olesnuvacki :rofl:
   
 16. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.540
  Допаѓања:
  4.271
  Пол:
  Женски
  То е права ствар :D.
   
 17. smb asr

  smb asr Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2016
  Пораки:
  776
  Допаѓања:
  9.575
  koga se mora se mora, barem nema kameri, oti mozeme da se najdeme na nekoj sajt :rofl:
   
  На baba Rada му/ѝ се допаѓа ова.
 18. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.572
  Пол:
  Женски
  Аааааа НЕЕЕЕЕЕ, каква среќлија сум јас, ќе паднеме од скеле заедно со гаки на колена:rofl::rofl:
   
  На fallenangel, Arthur, КикиМаус и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 19. smb asr

  smb asr Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2016
  Пораки:
  776
  Допаѓања:
  9.575
  :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl: biraj ti nekoj sto lepi plocki :D
   
  На rose60, fallenangel, Bebulleee и 4 други им се допаѓа ова.
 20. Aleksandar1212

  Aleksandar1212 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 август 2016
  Пораки:
  1.106
  Допаѓања:
  7.677
  Пол:
  Машки
  Стално вака беше у твое време или катаден? :D
   
  На rose60, fallenangel, elimkd и 1 друга личност им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.