Секс на 17 години нормално ли е ?

Дискусија во 'Канта' започната од Doloress, 19 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Doloress

  Doloress Активен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2012
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Сите сите мои другарки што ги познавам имале односи .. и јас сакам :|
   
 2. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.658
  Пред 1 саат си зачленета и дури 3 теми отвори. Разгледај малку.
   
 3. Doloress

  Doloress Активен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2012
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  хахаха :$$$
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.