1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс под туш

Дискусија во 'Секс' започната од Lola122, 11 јули 2017.

 1. Lola122

  Lola122 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2016
  Пораки:
  172
  Допаѓања:
  67
  Пол:
  Женски
  Здраво феминки...мислам дека ја нема темава СЕКС ПОД ТУШ.. Па ајде реков да ја создадам веке одамна се мислиме со дечкоми да имаме секс под туш ,но се двоумиме бидејќи и двајцата сме слушнале дека брзо се забременува од Секс под туш...ајде некој што пробал нека сподели искуство и нека каже колку уживал во тоа :D
   
  На Marija), justin4ever, Hristov и 2 други им се допаѓа ова.
 2. hunter26

  hunter26 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2015
  Пораки:
  105
  Допаѓања:
  261
  Пол:
  Машки
  Подобро е да не биде така договорано од двајцата, туку едниот да го иницира тоа.
  На пример јас на одмор некогаш намерно го оставам пешкирот во соба, одам под туш и за кратко ја викам девојками да ми го подаде пешкирот што наводно сум го заборавил и тогаш ја грабам и неа ја пикам под тушот :)


  П.С Ова со забременувањето под туш врска нема
   
  На sj *O*, Samara Morgan, Mrs.Styels и 9 други им се допаѓа ова.
 3. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.425
  Допаѓања:
  170.547
  Пол:
  Женски
  Абе ајде
  Како така брзо?
  Сперматозоидите ги носи водата?
  Или преку кожа?:?:
   
  На sj *O*, Swiftie.forever, Arthur и 19 други им се допаѓа ова.
 4. Paprika

  Paprika Активен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2016
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  73
  Sme imale super e samo vo kada i vo bazen ne e dobro oti koga prravame izvadi stavi se mio penisot od mrsnoto i ne e bas podmackano i se namaluva zadovolstvoto treba malku samo vadenje da bide max mrsen
   
  На Romancer и aleks blond им се допаѓа ова.
 5. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  5.319
  Допаѓања:
  169.757
  На kuc, CameliaMiller, Dadusicka и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. Petar80

  Petar80 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.578
  Допаѓања:
  45.049
  Пол:
  Машки
  Со забременувањево хаха ако сврши во тебе и во спална се забременува брзо. Инаку доста практикуван поготово утринско туширање за на работа кога се спремаме
   
  На sj *O*, SummerGirl, makedonkamak и 5 други им се допаѓа ова.
 7. ALISA0000

  ALISA0000 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  12.384
  Допаѓања:
  137.361
  охохохооооо секс на екс под туш
  убав е ако не се спзниш па да се сокршиш
  пс само стоечки
   
  На sj *O*, elimkd, kuc и 6 други им се допаѓа ова.
 8. orhideea

  orhideea Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2011
  Пораки:
  5.991
  Допаѓања:
  66.488
  А ако е мала туш кабината :wasntme:
   
  На Lolo5, KrisBt, Arthur и 8 други им се допаѓа ова.
 9. Petar80

  Petar80 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.578
  Допаѓања:
  45.049
  Пол:
  Машки
  Ќе ги отвориш вратите тушот нека тече а вие
   
  На sj *O*, SummerGirl, EuHenIa и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. orhideea

  orhideea Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2011
  Пораки:
  5.991
  Допаѓања:
  66.488
  Мразам водени плочки и после цело купатило во вода :rofl::rofl::rofl:
  Кој ќе чисти.

  Во мк имавме убаво купатило без туж кабина и баш е супер под туш да имаш секс но само ако имаш повеќе место, мала туш кабина или када не можеш доволно да уживаш, особено ако нема место ни да се свртиш.

  Туку остајте ме мене, онака си коментирам не ми се спија, не сум јас за секс, барем уште 2 месеци :tmi::drunk:
   
  На xoxo5, Две Принцези, Arthur и 7 други им се допаѓа ова.
 11. Petar80

  Petar80 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.578
  Допаѓања:
  45.049
  Пол:
  Машки
  Со лесно, баш така хахха сега ни купатилцето цело не е таман.
   
  На Arthur, Dadusicka, SummerGirl и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 12. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  5.319
  Допаѓања:
  169.757
  Sto ti treba golema tus kabina?
  Nema harmoniki da svirite pa da imate mesto da gi razvlekuvate.
   
  На Cold.E, sj *O*, Glasna и 10 други им се допаѓа ова.
 13. orhideea

  orhideea Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2011
  Пораки:
  5.991
  Допаѓања:
  66.488
  Не би сега да објаснувам во детали :D
  Не ни е убаво во тесно :lol:
   
  На SummerGirl и Petar80 им се допаѓа ова.
 14. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  5.319
  Допаѓања:
  169.757
  Vie
  Vie si znaete.
   
  На Dadusicka и Petar80 им се допаѓа ова.
 15. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.166
  Допаѓања:
  177.030
  Пол:
  Женски
  И за таму треба искуство и кондиција.
   
  На sj *O*, SummerGirl, Dadusicka и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 16. Bebulleee

  Bebulleee Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 март 2014
  Пораки:
  4.853
  Допаѓања:
  22.250
  Пол:
  Женски
  Точно, ако имаш секс под туш сперматозоидите повеќе пливаат во вода и се останува. :worried:

  А и не сакам секс под туш. Зошто? Бидејќи ќе се напонам со во да и ќе изгледам дебело иако не е така :doh:
   
  На Arthur му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Petar80

  Petar80 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.578
  Допаѓања:
  45.049
  Пол:
  Машки
  Ова последново интересно ми прозвуче, па не ја отварај устата бе додека се сексате зш да се пуниш со вода
   
  Последна измена: 12 јули 2017
  На sj *O*, xoxo5, SummerGirl и 8 други им се допаѓа ова.
 18. Anacid

  Anacid Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2014
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  2.429
  Пол:
  Женски
  Сексот си е добар , нема ништо страшно освен да се лизниш ,често го практикувавме и нема врска со тоа дека побрзо се останува бремена..Најдобрата работа е дека нема да ти треба туш после секс :D
   
  На sj *O*, SummerGirl, Dadusicka и 2 други им се допаѓа ова.
 19. Bebulleee

  Bebulleee Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 март 2014
  Пораки:
  4.853
  Допаѓања:
  22.250
  Пол:
  Женски
  Ти мојш да работиш со затворена уста?
  Ќе ти пукни срцето:rofl::x
   
  На SummerGirl, Yowannty, Arthur и 9 други им се допаѓа ова.
 20. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.211
  Допаѓања:
  56.910
  Ќе се изнапливаат во вода, плус хлорирана, aко е малку потопла, ептен ќе се изнапливаат. И магично ќе го најдат дупчето за оплодување.
   
  На sj *O*, justin4ever, krEM4Eto и 8 други им се допаѓа ова.