1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс поза за прв однос?!

Дискусија во 'Секс' започната од GlamourouS, 30 ноември 2009.

 1. Billy Idol

  Billy Idol Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 септември 2018
  Пораки:
  4.781
  Допаѓања:
  37.981
  Пол:
  Машки
  Cowgirl, полесно е кога невиниот ја има контролата.
   
 2. BlackMistery

  BlackMistery Популарен член

  Се зачлени на:
  16 октомври 2013
  Пораки:
  702
  Допаѓања:
  1.350
  Пол:
  Женски
  Мисионерска :)
   
  На Arjanit2021 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  2.835
  Допаѓања:
  4.294
  Пол:
  Машки
 4. Gentle Man

  Gentle Man Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2021
  Пораки:
  277
  Допаѓања:
  636
  Пол:
  Машки
 5. Aleksbonito

  Aleksbonito Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 декември 2015
  Пораки:
  66
  Допаѓања:
  65
  Пол:
  Машки
  definitivno spoon :mm:
   
  На Снегулк@23 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. metallicaAa

  metallicaAa Активен член

  Се зачлени на:
  20 август 2022
  Пораки:
  208
  Допаѓања:
  465
  Пол:
  Машки
 7. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  4.905
  Допаѓања:
  16.060
  Пол:
  Машки
 8. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  37.714
  Допаѓања:
  283.207
  Девојката треба да одбере поза, не вие за нејзе.

  Таа знае како би и било најкомотно.

  Најчесто е мисионерска, ама на некои им е покомотно каугрл
  Од мое искуство и искуството на сите жени со кои сум разговарала на темава
   
  На Tajnaotrovna, daylight, cresa-jagoda и 2 други им се допаѓа ова.
 9. Beautiful Dreams

  Beautiful Dreams Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 март 2022
  Пораки:
  750
  Допаѓања:
  1.930
  Пол:
  Женски
  мисионерска,каугрл или доги
   
  На Poyraz Karayel, Aleksbonito и SugarHoney им се допаѓа ова.
 10. Aleksbonito

  Aleksbonito Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 декември 2015
  Пораки:
  66
  Допаѓања:
  65
  Пол:
  Машки
  misionerska mislam najdobra so pernice pod kolkovite, doggy e malce nezgodna za prv odnos, moze mnogu brzo da eskalira gejzerot za pocetnik :D:rofl:
   
  На Beautiful Dreams му/ѝ се допаѓа ова.
 11. en5

  en5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 септември 2022
  Пораки:
  776
  Допаѓања:
  2.730
  Пол:
  Женски
  Мисионерска..
   
  На Ekvador и Aleksbonito им се допаѓа ова.
 12. GTC30

  GTC30 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2021
  Пораки:
  66
  Допаѓања:
  220
  Пол:
  Машки
  Прв пат кога имав секс,беше во доги, уживав 8)