1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс после караница-расправија

Дискусија во 'Секс' започната од shverkova, 26 февруари 2011.

 1. shverkova

  shverkova Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2011
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  70
  Ви се десило ли секс после расправија? Онака за помирување и каков е?
   
 2. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.344
  Мислам нема пар што немал ваков секс :D
  Се знае каков е, див и полн со страст, од пуста лутина и желба :$
  Мојов многу си се научи така, а е нешто крив рачето му е кај мене доле :devil: Не дека ми смета, ама после тоа го немам истиот ефект на карање и лутина :D
   
  На DareMare и Strumfeta93 им се допаѓа ова.
 3. ljubicicaa

  ljubicicaa Популарен член

  Се зачлени на:
  14 декември 2010
  Пораки:
  1.540
  Допаѓања:
  557
  хеехехехее
  блазесиви, кај нас тоа го нема :( кога ќе се налутиме никој не попушта, двајцата сме големи инаетчии и така се до наредниот ден ;( ;(
  ете јас сум можда една од ретките :lol:
   
  На Najs :) му/ѝ се допаѓа ова.
 4. maca99

  maca99 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  1.819
  Допаѓања:
  1.689
  Најубав секс -ќе мора сите да се сложите,толку див и исполнет со страст :inlove:
   
  На Najs :), Dadusicka и locaaa им се допаѓа ова.
 5. MadHatter

  MadHatter Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2011
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  30
  Секс после караница е убедливо најубав!!! :rock:
   
  На Najs :) му/ѝ се допаѓа ова.
 6. missperfect

  missperfect Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2010
  Пораки:
  111
  Допаѓања:
  60
  Дефинитивно најсладок секс,муабетот е вишок :D
   
  На Najs :) му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.894
  Секс после караница-расправија е најсекс од сите.
   
  На Lot и locaaa им се допаѓа ова.
 8. TeddyGrey

  TeddyGrey Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 октомври 2010
  Пораки:
  8.054
  Допаѓања:
  72.230
  Пол:
  Женски
  Се случува дури и намерно да почнам некоја караница без врска, за да дојде до ова и дечко ми ме научи и си влагаме во филм дека стварно се караме :) и после тоа доаѓа најдобриот секс :$
   
  На macetoo му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Plavokosa

  Plavokosa Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2011
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  20
  ми се случило таков секс, ама стварно, ептен убаво е, прекрасно... :inlove:
   
 10. simonice

  simonice Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2012
  Пораки:
  251
  Допаѓања:
  99
  А особено после неколку денови држење лутина :inlove: :inlove: :inlove:
   
 11. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  17.752
  Допаѓања:
  102.320
  Пол:
  Женски
  дааа, ни се случи и ова еднаш :lol: :rofl:
  бевме тазе земени , се закаравме за глупости и бев многу лута што да ви кажам и тоа се каравме баш на спиење еден до друг во кревет,:D
  оддеднаш ми дојде некое чувство истоврмено на бес , лутина , но и на страст..
  се свртев оддеднаш почнав да го бакнувам и тој мене , почнавме да се гушкаме и знаете што понатаму ама тоа беше онака диво и страстно , според мене најубав секс :$
   
  На Veki4kaa, Lovely93 и Abeja им се допаѓа ова.
 12. lejdi001

  lejdi001 Активен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2012
  Пораки:
  79
  Допаѓања:
  10
  Го обожавам, најубаво е :lol: :rofl: :lol: :rofl:
   
 13. kikikikirika

  kikikikirika Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2011
  Пораки:
  2.013
  Допаѓања:
  4.480
  Пол:
  Женски
  Најубав е !!! Посебно првиот бакнеж после кавгата. Тууу кај се потсетив сега баш сме скарани, кој секс ке падне на следното видување. За добар секс вреди и да се скараш
   
 14. fernandez

  fernandez Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јули 2012
  Пораки:
  190
  Допаѓања:
  51
  па нема на кого ова нешто му се нема случено,и секако најубаво чувство
   
  На Lina92 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Blair15

  Blair15 Активен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2012
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  12
  нешто најубаво! ГО ОБОЖАВАМ =)
   
 16. Ivi05

  Ivi05 Активен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2012
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  29
  Најдобар е тогаш
   
 17. Angel-Heart

  Angel-Heart Активен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2012
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  9
  Мене не ми се случило да им секс по некоја расправија... ауфф кога ке се искараме несакам да го видам!! и не попуштам додека не дојде тој да ми се смири :D знам претерувам .. ама тоа е ..
   
 18. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  4.802
  Допаѓања:
  25.052
  Пол:
  Женски
  Хаха редовно :lol: еднаш неделно мора да се искараме и после да имаме секс за смирување :lol: само последниве месеци нема дека и бебето е нервира кога се нервирам јас па затоа сега само ме мази пази :D
   
 19. kareTo192

  kareTo192 Активен член

  Се зачлени на:
  15 септември 2013
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  10
  штотуку си доагам од таков секс ...хахаха бевме излезени и несшто као увек мене ми смета и така од кафанце до дома бев некако намуртена ни муабет не правев ама штом стигнавме до креветот на све се заборава ххх :$ :lol:
   
  На malooto и Consultant им се допаѓа ова.
 20. Twinkles

  Twinkles Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2014
  Пораки:
  647
  Допаѓања:
  980
  Сеуште не се случило ова кај нас :lol: