1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс после 2год. врска

Дискусија во 'Канта' започната од naki321, 28 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. naki321

  naki321 Активен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2013
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Епа вака имав врска со едно типче 2 години,имавме односи значи све по цели 2 години раскинавме,околу 2 месеци не правевме муабет а потоа почнавме да се гледаме пак онака лабаво само секс....знам дека не е баш правилно но ете неможам да се контролирам штом станува збор за него..... :( ваше мислење ?
   
 2. karenin

  karenin Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2010
  Пораки:
  1.426
  Допаѓања:
  2.161
  Ако не сте во врска со други зашто да не е правилно. Самошто полошо си правиш на себе. Ако се вљубиш во него, а тој не, би ти било уште потешко.
   
  На sweet.girls му/ѝ се допаѓа ова.
 3. naki321

  naki321 Активен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2013
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  и тој и јас сме single :lol: а за вљубување сум и тоа премногу затоа и го правам тоа као сепак да бидам блиску до него... :(
   
 4. karenin

  karenin Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2010
  Пораки:
  1.426
  Допаѓања:
  2.161
  :) да знаев дека е така нешто. Но овојпат обиди се покрај сексот да успееш и тој да се вљуби во тебе. Па да нема раскинување пак.
   
 5. naki321

  naki321 Активен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2013
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  не верувам,но сепак фала ти на советот :**
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.