Секс преку веб-камера (сајбер секс)

Дискусија во 'Секс' започната од askme, 28 март 2010.

?

Сте имале ли секс преку веб-камера?

 1. Да

  222 глас(а)
  37,5%
 2. Не

  370 глас(а)
  62,5%
 1. Alisa22

  Alisa22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  1.619
  Допаѓања:
  9.296
  Пол:
  Женски
  Аха океј јас мислев готово те фатив на дело како се обидуваш да ме изневериш.:@
   
  На John Snow му/ѝ се допаѓа ова.
 2. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.614
  Допаѓања:
  46.611
  Пол:
  Машки
  Ааа тоа е друго, извини:|
   
  На filipfico му/ѝ се допаѓа ова.
 3. filipfico

  filipfico Активен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2019
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Машки
  pa bi sakal zs da ne :))))
   
  На FrauTiffany и Desi1991k им се допаѓа ова.
 4. INEEDLOVE

  INEEDLOVE Активен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2020
  Пораки:
  105
  Допаѓања:
  113
  Пол:
  Машки
  Едно од моите омилени работи :)
  Обожавам :)
   
  На FrauTiffany му/ѝ се допаѓа ова.