Секс преку веб-камера (сајбер секс)

Дискусија во 'Секс' започната од askme, 28 март 2010.

?

Сте имале ли секс преку веб-камера?

 1. Да

  222 глас(а)
  37,4%
 2. Не

  371 глас(а)
  62,6%
 1. Stargazer

  Stargazer Активен член

  Се зачлени на:
  17 август 2017
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  213
  Пол:
  Машки
  Имам пробано.
   
  На Desi1991k му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Romancer

  Romancer Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2017
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  211
  Пол:
  Машки
  Глупости за мали деца
   
  На EraBon и Justicija им се допаѓа ова.
 3. diskreten32

  diskreten32 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 август 2013
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  2.840
  Пол:
  Машки
  Ova bese u moda porano koga bese MSN veke nema smisla a nekoi sto vikat u chatroulete tamu e polno so maski koi drkat na kamera haha
   
 4. moglibitola

  moglibitola Активен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2017
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  106
  Пол:
  Машки
  chatroulet i skype za ovaa rabota ali sega ima i xhamster.com strana i bas ne ima bbajgi kako zenski taka mazi i paroj
   
  На Macor bt му/ѝ се допаѓа ова.
 5. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.473
  Допаѓања:
  10.379
  Пол:
  Машки
 6. Tetrapak

  Tetrapak Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2017
  Пораки:
  319
  Допаѓања:
  1.359
  Пол:
  Машки
  Се додека не ми се гледа фацата е ок,може само делови од тело...сепак ризично е,незнаеш кој е од другата страна,ама и забавно..многу забавно
   
  На Discret_M, Feminka22, kirilov и 4 други им се допаѓа ова.
 7. Deni87

  Deni87 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 април 2018
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  440
  Пол:
  Машки
  Па не би сакал сајбер секс, повеќе ме возбудува испаќањето на секси пораки со некоја непозната девојка.
   
  На jasbi, vasilevskabojana, didisi и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. Атриом

  Атриом Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2018
  Пораки:
  126
  Допаѓања:
  386
  Пол:
  Машки
  У секој случај, вреди да се проба интересно е и има смеење :))
   
 9. Paris38

  Paris38 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2013
  Пораки:
  100
  Допаѓања:
  64
  porano go praktikuvavme so edna tipka mnogu cesto ,no vo posledno vreme ne sum inaku interesno e i vozbidlivo ;)
   
  На Desi1991k и didisi им се допаѓа ова.
 10. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  14.830
  Допаѓања:
  140.510
  Сум имала, пред повеќе од 15 години. Тогаш ми беше интересно, како и повеќето работи во тоа време. Сакав да пробам се' (условно речено).
   
  На didisi и Атриом им се допаѓа ова.
 11. ku4ence

  ku4ence Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  855
  Допаѓања:
  1.658
  Пол:
  Женски
  Имам пробано пред 1 година. Интересно ми беше, се запознавме преку интернет, ептен згоден беше (и сеуште е), па решивме да пробаме еднаш и интересно ми беше. Дали ќе повторам?! Можеби...
  Сепак сајбер секс не е за секој и не е за со секој!
   
  На Dadusicka, Дискретниот, Desi1991k и 3 други им се допаѓа ова.
 12. Fallen.Angel

  Fallen.Angel Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2014
  Пораки:
  2.215
  Допаѓања:
  5.680
  Сум одбила многу вакви понуди. Едниот тип беше американец згоден убав но сепак не сакав.. Ризик е ќе удри некој screenshot, или нешто и после ќе си ја чукам главата.
   
  На diskreten32, LoneWolfGuy, Desi1991k и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. Ciel

  Ciel Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2019
  Пораки:
  362
  Допаѓања:
  1.915
  Пол:
  Женски
  Сум имала и ме возбудува
   
  На StormX, Discret_M, Дискретниот и 9 други им се допаѓа ова.
 14. LaGuapa

  LaGuapa Активен член

  Се зачлени на:
  23 април 2019
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  38
  Пол:
  Женски
  Искрено, би сакала да пробам од љубопитност со рандом непозната личност without faces , меѓутоа ме плаши фактот колку е сигурно преку онлајн на нет и колку истото не би било злоупотребено :mm:
   
  На LightSpirit, Desi1991k, diskreten32 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 15. Кирил.ск

  Кирил.ск Активен член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2017
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Машки
  Како би било злоупотребено ако е
  Without Face, интересно е!
   
 16. LaGuapa

  LaGuapa Активен член

  Се зачлени на:
  23 април 2019
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  38
  Пол:
  Женски
  Па со оглед на тоа дека videoshot-от е пристапен за секој, па и ќе се подзамислиш малце !
   
 17. Ма.нев

  Ма.нев Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2019
  Пораки:
  780
  Допаѓања:
  1.207
  Пол:
  Машки
  Има смеење?
  Што е смешното?

  Секој втор може да те снима. Веќе скоро секој ги има програмите за снимање кога се вклучени камерите на скајп, четрулет, омегле и тн.
  Види само колку видеа има такви на нет од што ги снимале.

  Повеќе и од физички секс?
   
  Последна измена од модератор: 24 април 2019
 18. LaGuapa

  LaGuapa Активен член

  Се зачлени на:
  23 април 2019
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  38
  Пол:
  Женски
  Секој втор може да те снима. Веќе скоро секој ги има програмите за снимање кога се вклучени камерите на скајп, четрулет, омегле и тн.
  Види само колку видеа има такви на нет од што ги снимале.  Повеќе и од физички секс?[/QUOTE]
   
  На Ма.нев му/ѝ се допаѓа ова.
 19. MarijanaKolevska

  MarijanaKolevska Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2019
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  267
  Пол:
  Женски
  Mene lichno ne mi e toa toa
   
 20. Miki_mat3

  Miki_mat3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2017
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  56
  Пол:
  Машки