Секс преку веб-камера (сајбер секс)

Дискусија во 'Секс' започната од askme, 28 март 2010.

?

Сте имале ли секс преку веб-камера?

 1. Да

  222 глас(а)
  37,4%
 2. Не

  371 глас(а)
  62,6%
 1. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.448
  Допаѓања:
  9.347
  Пол:
  Женски
  Ајде да пробаме ;):lol::lol::rofl:
   
  На WildMk, Роберт 7, Davidmfo и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. Miki_mat3

  Miki_mat3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2017
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  56
  Пол:
  Машки
  ajde ajde :D
   
  На WildMk и piksooki им се допаѓа ова.
 3. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.952
  Можи да гледам? 8-|
   
  На Nigredo Odor, jasbi и John Snow им се допаѓа ова.
 4. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.626
  Допаѓања:
  46.737
  Пол:
  Машки
  И ја би да видим нешто8-|
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Lidi.15

  Lidi.15 Активен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2019
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  37
  Пол:
  Женски
  Imam probano mnogu odamna,vo vreme koga se mi bese novo i interesno ..pa i ne bese taka loso
   
  На Discret_M, TeonaZ, ku4ence и 8 други им се допаѓа ова.
 6. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.448
  Допаѓања:
  9.347
  Пол:
  Женски
  Јас пробав...океј беше ама ми здосади
   
  На jasbi, LaGuapa, Desi1991k и 3 други им се допаѓа ова.
 7. VoodooGirl

  VoodooGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  4.106
  Пол:
  Женски
  "Секс" преку веб камера само на 17-20 години, кога сме отварале Омегле со најдобра другарка кога ни било досадно и сме се маскирале во џихадисти. :P
   
  На Independent Girl, Bratot и Alisa22 им се допаѓа ова.
 8. GhostMk

  GhostMk Активен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2019
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  6
  Пол:
  Машки
  MOZEBI NA NEKOGO MU E CUDNO, MEGUTOA SE ZAPOZNAVME NA NET NA EDNA NE PAMTAM KOJA STRANA ZA DRUZENJE, I PO NEKOJ PERIOD SE OPUSTIVME I IMAVME NE KOLKU PATI KAM SEX DA KAZAM, MEGUTOA BIDEJKI BEVME OD ISTO MESTO(SK) SE NAJDOVME KAJ NEA VO KANCELARIJA, I STO E POENTATA, POSLE TOJ KAM SEX SE OSEKAVME KAKO DA SE ZNAEME NEZNAM KOLKU VREME, NAELEKTRIZIRANI, ZNACI BUKVALNO ODKAKO MI OTVORI VRATA JA ZGRAPCIV I VEDNAS SO LJUBENJE I NA MASA, OSTANATOTO MI E SEUSTE VO NAJUBAV SPOMEN
   
  На LaGuapa му/ѝ се допаѓа ова.
 9. LaGuapa

  LaGuapa Активен член

  Се зачлени на:
  23 април 2019
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  38
  Пол:
  Женски
  Toa е реткост. Колку може да распали позитивно, толку може и негативно. Во случајов е позитивно, што не мора да нагласи и гарантира и за сите случаеви.
  П. С мило ми е :l:
   
  На buba4e89 и GhostMk им се допаѓа ова.
 10. Snowflake97

  Snowflake97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2018
  Пораки:
  660
  Допаѓања:
  2.132
  Пол:
  Женски
  Сум имала неколку пати, и не е така лошо. Со малце dirty talking е одлично. :wasntme:
   
  На Macor bt, Šaim-se, Desi1991k и 13 други им се допаѓа ова.
 11. Robson

  Robson Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2019
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  167
  Пол:
  Машки
  Dirty talk is a must во сајбер секс и секстинг. Без тоа, ми нема поента ни едното ни другото.
   
 12. Adorabela

  Adorabela Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2019
  Пораки:
  366
  Допаѓања:
  1.369
  Пол:
  Женски
  Probano.imam ,ok e:D.
   
  На Desi1991k, калин95, Discret_M и 7 други им се допаѓа ова.
 13. TimJ

  TimJ Нов член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2019
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Машки
  Често правам :)
   
  На Lidi.15 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. ozdozd

  ozdozd Активен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2019
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Машки
  Нема нешто по интересно кога ти е досадно и си седиш така дома.. па во неделата може да се каже 1 до 2 пати
   
  На Lidi.15 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Discret_M

  Discret_M Нов член

  Се зачлени на:
  16 декември 2019
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Машки
  Само да знаеш да уживаш...одлично чувство,и прекрасно уживање :)
   
  На калин95 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Maylin

  Maylin Активен член

  Се зачлени на:
  2 декември 2019
  Пораки:
  92
  Допаѓања:
  418
  Пол:
  Женски
  Имам редовно. Кога се нема поинаков начин.. :$
   
  На StormX, Desi1991k, invisible23 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 17. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.626
  Допаѓања:
  46.737
  Пол:
  Машки
  Како нема, толку слободни куриња низ градов немало поинаков начин:doh:
   
  На twilight123 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Alisa22

  Alisa22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  1.658
  Допаѓања:
  9.453
  Пол:
  Женски
  Ама ти не си слободен :sweat:
   
 19. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.626
  Допаѓања:
  46.737
  Пол:
  Машки
  Не се нудам јас, ама ќе најдеме ако е ептен зорт]:)
   
 20. Maylin

  Maylin Активен член

  Се зачлени на:
  2 декември 2019
  Пораки:
  92
  Допаѓања:
  418
  Пол:
  Женски
  Со дечко ми имам де. Шо барам по други куриња. :^)
   
  На dayla му/ѝ се допаѓа ова.