1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс преку телефон (Phone sex)

Дискусија во 'Секс' започната од ChocolateAddict, 19 ноември 2010.

 1. ChocolateAddict

  ChocolateAddict Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2010
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  9
  Има тема на форумот Сајбер секс, но тоа е поразлично од ова и би сакала да слушнам какви искуства сте имале конкретно на оваа тема :)

  Јас лично досега само еднаш сум имала вакво искуство, со мојот сегашен дечко и беше незаборавно (можда бидејќи и него му беше првпат), а исто така наредниот ден кога се видовме беше уште поинтересно баш заради тоа :D :$
   
  На Milan444 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.847
  Допаѓања:
  2.158
  Не ми се случило такво нешто... да бидам искрена не ни знам како се прави тоа, не ни знам што да зборам :lol:
   
 3. ChocolateAddict

  ChocolateAddict Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2010
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  9
  Во моментот доаѓа инспирација :$ :lol:
   
  На Milan444 и doloresss им се допаѓа ова.
 4. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  За секс преку телефон сум мајстор. Можам да те запалам и да те натерам да свршиш :tmi: :D
  Ептен ми доаѓа инспирација и мислам дека да работам на хотлајн ќе бидам многу барана :D

  Ако негогаш ми треба хонорарна работа ќе се пријавам, дефинитивно 8)
   
  На SexyySexyy, Milan444, Mileivanov и 5 други им се допаѓа ова.
 5. crnokosata

  crnokosata Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2010
  Пораки:
  251
  Допаѓања:
  124
  Пол:
  Женски
  јас досега не сум имала вакво искуство и стварно незнам како би звучело сето тоа,а инаку би пробала во некоја прилика :$ :D :inlove:
   
  На Milan444, Mileivanov и VozrasenMaz им се допаѓа ова.
 6. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.051
  Why not? :^)
   
  На Milan444 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Zaljubena111

  Zaljubena111 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  2.085
  Допаѓања:
  1.647
  Никогаш не сум го доживеала тоа , а баш сакам? :$ :rofl:
  Кажете некое ваше искуство па наредиот пат кога ќе замине маж ми на службено патување да му приредам :D
   
  На Tomka му/ѝ се допаѓа ова.
 8. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.902
  Допаѓања:
  65.943
  Пол:
  Женски
  Не сум пробала, а и немам некоја посебна желба. Некако ми е глупава целата таа работа. Ако сите сетила не ми се во функција, не ми е некој посебен филинг.
   
 9. stilas7

  stilas7 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  1.050
  Допаѓања:
  694
  Пол:
  Женски
  каков секс бре?како што ги прислушкуваат разговорите по телефон ќе се испозапалаат тие што се на дежурство греота за нив и за мене ем влажна ем не е....
   
  На parrot и Fibce им се допаѓа ова.
 10. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  Па ако се изпозапалат бре стила ;) што има лошо во тоа? :lol:

  А секој ќе се запали и потоа сам ќе си заврши работа ;) :lol:
   
  На mar17 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.598
  Да.
  Кратко и јасно.
  Кога не можеме да сме еден до друг, си ја зачинуваме вечерта со Dirrty Talk.
  За добра ноќ. ;)
   
 12. Ema.Sk

  Ema.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  1.314
  Допаѓања:
  4.763
  Исто како Трендафилка.
  Веќе и навика ни стана,секоја вечер первезното го будиме од нас :lol:
  Се додека е интересно ќе го правиме тоа, а и не верувам дека некогаш ќе ни излезе од мода.
  Сите што не пробале нека пробаат, зошто да не ? :^)
  Партнерите нема да се пожалат, ќе го разгорите жарчето за следната ваша средба.
   
  На Milan444 и zekzeki им се допаѓа ова.
 13. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  6.213
  Допаѓања:
  89.560
  Пол:
  Женски
  Иако година и нешто бевме разделени и секојденевно се слушавме, не го практикувавме. Но од кога дојде тука, се навикнавме по цел ден да сме заедно, па кога не сме ммм станува интересно. :lol:
   
 14. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.852
  Пол:
  Женски
  Ако се важи со пораки, немој да ги читаат нашите :$ а така со зборување не, додуша кога сме биле толку одалечени и невидени? :^) Побрзо ќе појдам кај него отколку да му се јавам :D
   
  На bona му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Zaljubenaa.94

  Zaljubenaa.94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  2
  ahh...preubavo e...mnogu e interesno. Neka probaat site sto ne probale. Jas i decko mi toa si go pravime i po telefon i na msn (si se palime) hahaha..mozebi zvici malku smesno :D ....Najinteresno e sto sme nemale seksualen odnos, ama so seksot po telefon ni odi...haha pozz :hai:

  [mod-kirilica:1mrsm8j4][/mod-kirilica:1mrsm8j4]
   
 16. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  Леле ме пресмеа :D :D имала секс преку телефон, а немала во живо, така повеќе им одело :rofl: :rofl:
   
  На Saraa, AlanisM и parrot им се допаѓа ова.
 17. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.812
  ОК е, за палење на далечина функционира. А со модернава технологија и Скајп видео телефонски секс е сосема ок ствар нели ;)

  Иако мене повеќе ми оди сексот во сон. Со Кијану Ривс и со Бред Пит имав незаборавна тројка, фала ви момци. Добри бевте!
   
  На Flower.D, Sephora, parrot и 4 други им се допаѓа ова.
 18. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.930
  Пол:
  Женски
  Искрено повеќе ми одело секс преку телефон, отколку да пишувам. :lol:
  А и посекси е по телефон, посебно ако се наштима едно секси гласче, проследено со секси воздишки...мх. 8)
  Порано почесто го правев ова, сега одамна не. Не се погодило со некој де, иначе зошто да не. :lol:
  Ова важи за ако сме ептен далеку, инаку фаќам кола и одма кај него, нека не мисли дека ќе помине толку лесно ако ме запали, слушалка не ќе бутам скраја да е. :D
  Обожавам некој да запалам бе, самата се палам кога се слушам каков ми е гласот, како стенкам на моменти, па и какви реченици ми идат тогаш да сврзам немогуче. :lol:
  Нека збесне по мене! 8)
   
  На VozrasenMaz, mims-89, parrot и 2 други им се допаѓа ова.
 19. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  Да, сме пробале со дечко ми :$
  Еднаш само, ама баш онака, знаете секс до крајност бреее :rock: . И беше ептен возбудливо, и секси, и необично... :$ и така... :lol:
  А палење до некој степен скоро секогаш :$
   
  На Milan444 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Decibel

  Decibel Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 мај 2010
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  62
  Пол:
  Машки
  порано ептен го практикував,сеа жените станаа позатворени .. се срамат да разговараат на такви теми.