1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс со братучед / роднина

Дискусија во 'Канта' започната од honeymarmalade, 23 ноември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. honeymarmalade

  honeymarmalade Нов член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2014
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Па сакам да ве прашам дали ако имам секс со братучедот , јас сум 16 и он 16 дали ќе бидне нешто, некој проблеми или слично ?
   
 2. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  8.105
  Допаѓања:
  34.068
  Пол:
  Женски
  Дали си нормална, вака да те прашам? (facepalm) :x :puke:
   
  На Teodora* и makedonkamak им се допаѓа ова.
 3. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  26.890
  Допаѓања:
  175.471
  Пол:
  Женски
  Да, грев!
  Хахахахах ништо душо, сексајте се без граници, битно е да ти го бутне.
  ОМГ :tmi:
   
  На JustFun му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Nightwalker

  Nightwalker Популарен член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2011
  Пораки:
  1.124
  Допаѓања:
  4.445
  Пол:
  Машки
  Доколку си користите заштита и се’ што си треба, нема да имате никаков видлив проблем... Секс, ко и секој друг, фин.

  Е, сега, за проблеми во главата... тоа е сосема друга дискусија.
   
  На Chocolate.me, galapce, bubac и 2 други им се допаѓа ова.
 5. Later

  Later Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 септември 2014
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  11
  Прв момент: секс на 16 години
  Втор момент: братучеди сте

  Свестете се бе алооо, ке се каеш еден ден :!:
   
  На SwanMay и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 6. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.162
  Допаѓања:
  937
  Пол:
  Женски
  Не се зафркавај,сама себе гадно ќе се зафркнеш,и двајцата сте и блиско крвно сродство и малолетни сте и двајцата!(facepalm)Престани да фантазираш повеќе на таа тема!:devil:Тоа не треба ниту да го помислиш,а не па реално да го направиш!:sweat:(facepalm):devil::devil:
   
  На cresa-jagoda и makedonkamak им се допаѓа ова.
 7. One.Moment

  One.Moment Популарен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2014
  Пораки:
  433
  Допаѓања:
  3.543
  Пол:
  Женски
  Ама незна што се замарате да одговарате на вакви прашања, некој немат што да прајт па се лечит овде |(
   
  На Teodora*, Nausicaa и tessie им се допаѓа ова.
 8. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  5.011
  Допаѓања:
  79.992
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На martine, bubac, Kala22 и 3 други им се допаѓа ова.
 9. Madam-A

  Madam-A Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2013
  Пораки:
  1.603
  Допаѓања:
  8.005
  Баш. :lol:

  Нема ништо да ви биде се додека не планирате да правите деца... ;)
   
 10. makedonkamak

  makedonkamak Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 октомври 2013
  Пораки:
  3.616
  Допаѓања:
  26.995
  Пол:
  Женски
  Вие, веќе имате проблем од психолошки аспект.
  Како не ти е срам вакво нешто да помислиш, а не пак да го направиш?????? Имаш ли ти родители и како те воспитале?
  Треба да се засрамиш....ми се гади од прочитаново. Деца, млади ејјјјј .....
   
  На SwanMay и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 11. Daleron

  Daleron Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2014
  Пораки:
  2.996
  Допаѓања:
  16.407
  Пол:
  Женски
  (facepalm)(facepalm)(facepalm) Боже боже каде ли отиде светов. Деца бре родители имате ли???:swear::swear:
  Може ова е уште една турска серија (со вулгарна содржина).
   
  На tessie, Teodora* и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 12. Teodora*

  Teodora* Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2014
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  1.768
  Пол:
  Женски
  Лелееееее не ми се верува што се држи земјава (facepalm) Дури си помислувам дека не заебаваш со прашањево :punch:. Абе кога убаво ќе размислам не заслужуваш коментари :devil:
   
  На Daleron му/ѝ се допаѓа ова.
 13. leona83

  leona83 Популарен член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2014
  Пораки:
  2.548
  Допаѓања:
  1.980
  Пол:
  Женски
  Трол, одамна немало некое жустро пишување.....
   
  На tessie му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Inhume

  Inhume Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2011
  Пораки:
  360
  Допаѓања:
  243
  Нормална личност ова не го ни помислува а пак најмалку да го постави како тема во форум (facepalm)
  Тежок простотилок :puke:
   
  На Teodora* и LadyInTheDark им се допаѓа ова.
 15. friendy

  friendy Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 април 2012
  Пораки:
  3.989
  Допаѓања:
  47.971
  Пол:
  Женски
  Инцестот се смета за криминално дело, а исто така и за непростлив грев.

  И трол да си, што психолошки профил си? Не ќе да е простотилук, овде друго станува збор.
   
  На cresa-jagoda, makedonkamak, Teodora* и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 16. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.679
  Допаѓања:
  46.981
  Od site maski na svetov ti najde so bratuced li cccc gadno e be ejjj:puke:
   
  На cresa-jagoda и Teodora* им се допаѓа ова.
 17. LadyInTheDark

  LadyInTheDark Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2013
  Пораки:
  1.008
  Допаѓања:
  2.750
  Не ми се верува како можеш само да помислиш на вакво нешто:puke::x:tmi: брука жива..ОМГ(facepalm)
   
  На cresa-jagoda и Teodora* им се допаѓа ова.
 18. Nausicaa

  Nausicaa Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2013
  Пораки:
  3.428
  Допаѓања:
  19.873
  Don`t feed the troll!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.