Секс со другар

Дискусија во 'Канта' започната од mihaela.barbi, 16 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mihaela.barbi

  mihaela.barbi Нов член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2012
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  133
  Денеска размислував нешто за минатото и ми поминаа низ глава разни ситуации догодовштини секако некои убави некои помалку убави. Се сетив на еден мој другар со кој формално бевме само другари, честопати ми беше раме за плачење но одвреме, навреме знаевме да се плеснеме(изебеме) а потоа како да ништо не било продолжуваме понатаму. Никогаш не сме разговарале за тоа едноставно и двајцата се правевме како да тоа не се десило. Дури се случуваше кога сме биле во врски јас и он бидејќи блиску живеевме еден до друг да се плеснеме онака уз кафенце. Сексот со него ни беше волшебен но икогаш не сме биле во врска ниту сме рзмислувале за такво нешто барем не јас.
  Па ме интересира што вие мислите на таа теме дали ви се десло да имате секс со другар и дали би можеле ако тоа ви се случи потоа пофторно да останете другари.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.056
  Допаѓања:
  48.360
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.