1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс со женско: да или не?

Дискусија во 'Секс' започната од malecka15, 29 ноември 2009.

?

Би имале ли секс со жена?

 1. Да, би сакала да пробам

  999 глас(а)
  44,2%
 2. Не, никако

  1.036 глас(а)
  45,9%
 3. Веќе сум имала

  223 глас(а)
  9,9%
 1. malecka15

  malecka15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  93
  Допаѓања:
  162
  BiSex

  А дали некогаш сте пробале со девојка ? ;) :roll:
   
  На Iva stip, SexyySexyy, Spiceyourlife и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. soledad

  soledad Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  418
  Допаѓања:
  249
  не и не сакам ни да пробам
   
  На Korija и hellaa им се допаѓа ова.
 3. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  337
  ne sum,no sakam da probam
   
  На Iva stip, Radoznala_mama, Cecko85 и 19 други им се допаѓа ова.
 4. Spidy

  Spidy Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  3.646
  Допаѓања:
  9.803
  Пол:
  Женски
  Не сум пробала... а не би рекла дека сеуште би сакала да пробам... Можда некое мување, колку за почеток ;)
   
  На SexyySexyy, SandraPink, Ane_na_Bisera16 и 4 други им се допаѓа ова.
 5. macence

  macence Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  33
  Ne sum probala,no zosto da ne...sigurno e interesno iskustvo (dve neznosti) :)
   
  На Ceci16, Cecko85, SandraPink и 10 други им се допаѓа ова.
 6. iwannaU

  iwannaU Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  20
  Ne sum probala, ama sto znam bi probala zaso da ne.. 8) 8) :twisted: :twisted:
   
  На Cecko85, Zamrzivac, Nellaaa и 3 други им се допаѓа ова.
 7. srcule

  srcule Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2009
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  17
  iskreno, do sega ne sum probala, ama sepak mislam deka bi bilo interesno i sum za
   
  На Strapon, Zamrzivac, Desi1991k и 5 други им се допаѓа ова.
 8. malecka15

  malecka15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  93
  Допаѓања:
  162
  jas sum probala , maskoto sepak kolku i da e dobar ne e zensko i nemoze vo potpolnost da ne razbere dodeka devojkata e taaa sto nikogas nema da se pofali na cel grad deka spiela so vas , a i moze da se povrzete so nea na emociaonalno nivo ,a taa kako zensko celosno go poznava vaseto telo , kako toa funkcionira \i site erogeni zoni :)
   
  На Ceci16, Cecko85, SexyySexyy и 26 други им се допаѓа ова.
 9. majatri

  majatri Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  36
  Ne, navistina sum orientiran samo kon maski i toa ubavi zgodni pedantni....
  Majka priroda :lol:
   
  На Cecko85 и Aleksskopje им се допаѓа ова.
 10. Magnolija

  Magnolija Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  1.674
  Допаѓања:
  7.642
  Не сум имала, ама немам ништо против тоа.
   
  На SexyySexyy, Alex.T, Nellaaa и 4 други им се допаѓа ова.
 11. Bamboolina

  Bamboolina Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2009
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  11
  jas ne sum... a ne e na odmet:P
   
  На Alex.T му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Spidy

  Spidy Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  3.646
  Допаѓања:
  9.803
  Пол:
  Женски
  Девојки, се надевам нема да се навредите, ама после сите овие коментари ми се гледа како сите да сме потенцијални бисексуалки... хммм... добро е, барем да знам не сум била единствена :D
   
  На Đanaa18, thelionesss, Elcapo и 17 други им се допаѓа ова.
 13. sexy.bitch

  sexy.bitch Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2009
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  25
  m m m jas sum probala i poveke sum za sex so zensko iako praktikuvam i sex so masko .. :D
   
  На Iva stip, Đanaa18, SexyySexyy и 13 други им се допаѓа ова.
 14. sexy.bitch

  sexy.bitch Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2009
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  25
  epa ne siiiiiii :D :D
   
  На Alex.T, Kire i Dani, Samara Morgan и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 15. sexy.bitch

  sexy.bitch Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2009
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  25
  Ајде тема за сите девојки :D

  Би имале ли секс со женско и зошто?
   
  На Radoznala_mama, Soyuq и Nena13 им се допаѓа ова.
 16. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.516
  Леле не не не! ... иако машките збудалуваат на тоа.
   
  На hellaa му/ѝ се допаѓа ова.
 17. srcule

  srcule Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2009
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  17


  konecno nekoj pootvoren i iskren mi se dopaga MNOGU :D
   
  На Nellaaa, jasbi, Samara Morgan и 2 други им се допаѓа ова.
 18. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.306
  Допаѓања:
  144.843
  Хм не!Немам против кој што сака нека си прави,јас ја сакам женската убавина,навистина убави суштества сме и навистина почитувам сексапилни и убави жени,па уште и карактерни,ама искрено не ме привлекуваат на сексуален начин и не би никогаш.Плус е муабетот што не се чувствувам неразбрано од партнерот па за да пробам со жена.
   
  На Sanci92, Mileivanov, Ekstaza и 3 други им се допаѓа ова.
 19. mon4ence17

  mon4ence17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  9
  da zbudaluvaat
   
  На Samara Morgan му/ѝ се допаѓа ова.
 20. kleopatra11

  kleopatra11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  107
  Допаѓања:
  34
  Пол:
  Женски
  Definitivno ne,i mislam deka ne zbudaluvaat site maski,barem na mojot maz voopsto ne mu se dopagja. :)
   
  На Brave.Girl му/ѝ се допаѓа ова.