Секс со женско: да или не?

Дискусија во 'Секс' започната од malecka15, 29 ноември 2009.

?

Би имале ли секс со жена?

 1. Да, би сакала да пробам

  842 глас(а)
  42,6%
 2. Не, никако

  950 глас(а)
  48,1%
 3. Веќе сум имала

  183 глас(а)
  9,3%
 1. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.759
  Дефинитивно не....некако е .....weird хехехех :lol:
   
 2. tanja6

  tanja6 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.570
  Допаѓања:
  549
  Пол:
  Женски
  ne sum probala ama izgleda vozbudlivo :)
   
  На Samara Morgan му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Pipito

  Pipito Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  54
  Hmmmm.. Nekako Ne mi se dopagja..:worried::worried::worried::worried: Zatoa NE
   
 4. Alanis

  Alanis Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Па би пробала, али ако сум пијана (т.е. опуштена) и ако е тоа женско шо веќе никад у живот нема да го видам, пошо незнам како би изреагирала после.
   
 5. maia

  maia Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2010
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  17
  моето искуство вели да!!!! :) Никој не познава жена толку добро како друга жена :)
   
  На funkD и Samara Morgan им се допаѓа ова.
 6. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.759
  искуство? само чисто од љубопитност маиа, си пробала? :D
   
 7. maia

  maia Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2010
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  17
  Нормално дека ДА!!! Сум имала и врски со жени :) Ништо страшно,а убаво ммммммм,многу!!!!!! :D Да не се разбереме погрешно,јас сум бисексуалка,немам проблем да спијам со мажи ;)
   
  На Red&White, EdnaDevojka21, Jacmena и 4 други им се допаѓа ова.
 8. Annika

  Annika Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2010
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  54
  Ауф една од моите големи фантазии. Многу сакам да пробам зашто сум љубопитна многу и многу сакам да експериментирам :D
   
  На Anabella13, Kire i Dani, Cup.cake и 3 други им се допаѓа ова.
 9. snegulcence

  snegulcence Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2010
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  2
  Vo nikoj slucaj ne bi go napravika toa so nekoja zena
   
 10. svetlana-74

  svetlana-74 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  5
  I jas imam vakvi nekoi fantazii i bi probala ama samo so zena sto ne ja poznavam
   
  На Samara Morgan, anelulu и lazojka им се допаѓа ова.
 11. maja.ivona

  maja.ivona Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2010
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  9
  ne bi probala,voopsto ne bi me vozbudilo da imam seks so zena.ne me privlekuvalo toa nikad.ama sum slusnala on onie koj probale deka im bilo super.bidejki zenata znae kade i kako treba da izludi edna zena.sepak ne e mojot odgovor.
   
 12. bil

  bil Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 декември 2009
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  Nikako,masko si e masko:)))
   
 13. mysterious

  mysterious Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2010
  Пораки:
  1.491
  Допаѓања:
  2.658
  стварно ли? леле јас им се воодушевувам на тие девојки шо имаат храброст да признаат дека се би! јас не сум би,но не се срамам да признаа ако некоја девојка е убава! сакав да те прашам,вистина ли е тоа дека машките се палат на би? јас мислам дека на нив им е надрвен веќе и со самата помисла на бакнеж помеѓу две женииии.. :D :D
   
  На Samara Morgan му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Pla4ka

  Pla4ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2009
  Пораки:
  228
  Допаѓања:
  135
  Покана до маиа да се приклучи на темата За сите кои сакаат да побаат нешто ново .
   
  На sexy.bitch му/ѝ се допаѓа ова.
 15. maia

  maia Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2010
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  17
  pa sto znam,nema nisto cudno vo toa da si pravish kjejf na dusata,neli? A toa deka maskite se lepat kako muvi na gomno,na dve devojki (dodusha zavisi kakvi :P ) toa DA!!!!!:D
   
 16. butterfly89

  butterfly89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  82
  da zosto da ne, samo uste podobro bi doslo da ima edno masko....................top bas bi sakala da probam
   
 17. tammy1991

  tammy1991 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  DA SAKAM KOJA E ZA NEKA SLOBODNO MI PISE ;) :oops:
   
  На Red&White му/ѝ се допаѓа ова.
 18. zkjb

  zkjb Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  46
  mislam ne ama ne gi ni obvinuvam tie sto vece imale ili planiraat da imaat a gledam deka pomladata generacija e sekako ZA,taka da koj saka neka proba.....:))))
   
 19. PinUp-Girl

  PinUp-Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  11
  Sekoja devojka potajno posakuva d aima avantura so nekoja od nejzinite sonista..i site devojki s ebiseksualki svesno ili besvesno :))) iako ne go pravat toa...jas sum za ...zosto da ne :)na kraj kraeva znaeme sto sakame i si pogoduvame neli ?
   
 20. mimeE

  mimeE Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2010
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  1

  go delam mislenjetyo so tebe .. mislam deka vo trezna sostojba ne bi imala hrabrost za neso takvo ali koj znae zavisi od tipkata :lol: :lol: :lol: mislam pipkanje bacvanje galenje OVA ONA da ali lizenje dolu NO WAY :o moze ona mene :lol: :lol: :lol: