Секс со женско: да или не?

Дискусија во 'Секс' започната од malecka15, 29 ноември 2009.

?

Би имале ли секс со жена?

 1. Да, би сакала да пробам

  902 глас(а)
  43,3%
 2. Не, никако

  985 глас(а)
  47,2%
 3. Веќе сум имала

  198 глас(а)
  9,5%
 1. lolitaa

  lolitaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  81
  А иначе како ќе имаме секс??? :lol: :lol: некако не би,не ме палат жени може некоја да е премногу згодна или лепотица ал и да бидам со нејзе во кревет!!!???некако стварно не,а ми се има случено да ми се пушта цура...безвезе :D
   
 2. babygirl

  babygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  131
  Допаѓања:
  60

  може и ја :rock: :rock: :rock:
   
  На Red&White му/ѝ се допаѓа ова.
 3. snake

  snake Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  877
  Допаѓања:
  119
  да дефинитивно би го направила
   
  На bigblue му/ѝ се допаѓа ова.
 4. d6.la

  d6.la Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 април 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  da..mi se dopaga
   
 5. Echo

  Echo Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2010
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  98
  Хммм, значи да се обратам тука ако некогаш посакам да искусам и таква авантура, а? :P
  :clap:
  :rock:
  А посакувам, не да не! :angel:
   
  На Cup.cake му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.376
  Допаѓања:
  1.098
  Пол:
  Женски
  :puke: Блјак... Не можам да се замислам, некако не ми е природно.
   
 7. Melanie

  Melanie Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  80
  Isto i mene,voopsto nemozam da zamislam ili pak da fantaziram za toa sex nikako,no baknez sum imala i ne bese taka loso :lol:
   
 8. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.828
  Допаѓања:
  53.835
  Пол:
  Женски
  Се со бакнеж почнува... ;) :lol: :D
   
 9. Melanie

  Melanie Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  80
  :lol: :lol: :lol: da da vo pravo si,no vo ovoj slucaj ne prodolzuva nisto ponataka :lol: dosta mi e
   
 10. Rossana

  Rossana Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2010
  Пораки:
  157
  Допаѓања:
  40
 11. free

  free Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  1.526
  Допаѓања:
  72
  bljakkkkkkkk... ne bi mozela ni da zamislam takvo nesto...
  more maz koga ke bacam, toa ti e lezetot...
   
 12. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.470
  Исто и мене.
   
 13. mari4eEe

  mari4eEe Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  13
  :lol: Se e mozno :) ;)
   
 14. Oluska

  Oluska Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2010
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  23
  Бакнеж да секс НЕ :lol:
   
 15. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  632
  не не не!!!!! има доволно мажи,не сакам ни на сон да помислам да имам секс со жена пффффффффффффф.... :puke:
   
 16. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.207
  Допаѓања:
  41.273
  дури ни бакнеж....ау скраја да е NO WAY :shake: :shake: :shake: :shake: :shake: :shake: :n: :n: :n: :n: но ако некој сака,зашто да не...и тоа е нормално сите сме различни
   
 17. pinklady

  pinklady Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2010
  Пораки:
  109
  Допаѓања:
  22
  Ja bi probala, ubavo e da se iskusi nesto novo ...super bi bilo da se prikluci i nekoe masko, no ne deckoto ili nekoj sto go sakash...nemozam da zamislam da go delam so druga devojka i so mene u isto vreme... :)
   
  На samisss му/ѝ се допаѓа ова.
 18. miamateva

  miamateva Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2010
  Пораки:
  152
  Допаѓања:
  21
  Ја би пробала...оти да не :lol: :lol:
   
  На Bobe3 и LadyLibra им се допаѓа ова.
 19. MIRNA23

  MIRNA23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  4
  И што бе секс со женско ... да бе... не за џабе Господ го измислил мажот... Што би ми правело женско да ми е поубаво со неа...??? Све што може женско може и машко , а све што може машко не може жена... Taka да дефинитно сум за НЕ за со жена ...
   
 20. Barbie-mwa

  Barbie-mwa Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  1.237
  Допаѓања:
  522
  Пол:
  Женски
  Па зошто да не :rofl:
  Али под услови да сум пијана, а и да не го познавам девојчето ни пак поише да го сретнам зошто ќе ми биде срам да го погледнам в очи. Инаку примамливо звучи а? :lol:
   
  На Cup.cake, Bobe3 и icegirl им се допаѓа ова.