Секс со женско: да или не?

Дискусија во 'Секс' започната од malecka15, 29 ноември 2009.

?

Би имале ли секс со жена?

 1. Да, би сакала да пробам

  801 глас(а)
  42,5%
 2. Не, никако

  914 глас(а)
  48,5%
 3. Веќе сум имала

  170 глас(а)
  9,0%
 1. Misskirova

  Misskirova Активен член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2018
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  60
  Пол:
  Женски
  Da. Sakam da probam.
   
  На anelchylola, S.a.n.j.a.s., Cup.cake и 8 други им се допаѓа ова.
 2. Disconnected

  Disconnected Нов член

  Се зачлени на:
  28 мај 2019
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  44
  Пол:
  Женски
  Sex со женско е закон! :l:
   
  На anelchylola, Astra30, S.a.n.j.a.s. и 9 други им се допаѓа ова.
 3. MarijanaKolevska

  MarijanaKolevska Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2019
  Пораки:
  118
  Допаѓања:
  218
  Пол:
  Женски
  Sekako:)
   
  На anelchylola, Astra30, S.a.n.j.a.s. и 7 други им се допаѓа ова.
 4. Iva9612

  Iva9612 Активен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2019
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  275
  Пол:
  Женски
  нема шанса :puke:
   
  На LoneWolfGuy и baba Rada им се допаѓа ова.
 5. Edna tipka

  Edna tipka Нов член

  Се зачлени на:
  16 јули 2019
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  Ne sum probala, a bi sakala da probam
   
  На anelchylola, S.a.n.j.a.s., biscorpius и 9 други им се допаѓа ова.
 6. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  892
  Допаѓања:
  5.888
  Пол:
  Женски
  Сум пробала и би пробала повторно:P:P
   
  На Disconnected_, anelchylola, Astra30 и 12 други им се допаѓа ова.
 7. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  3.622
  Допаѓања:
  24.731
  Пол:
  Женски
  Се облекуваат онака ко што се чуствуваат. Ако тој ден се осеќаме секси облекуваме нешто со што ќе привлечеме внимание било на машко или женско. А не само на машко. Јас што сум хетеро и не ме привлекуваат жени на сексуален начин, знам да е завртам по атрактивна жена. Така да , не си ласкајте дека заради вас мажите се малтретираме на 10 ка штикла.
   
  На Animali, Bozica1980, The Chef и 2 други им се допаѓа ова.
 8. LoneWolfGuy

  LoneWolfGuy Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2017
  Пораки:
  358
  Допаѓања:
  617
  Пол:
  Машки

  Помеѓу твојот текст и текстот на тој што коментираше и нема некоја разлика, сигурна си дека целосно го прочита?
   
 9. Babygirl12

  Babygirl12 Нов член

  Се зачлени на:
  21 јули 2019
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  10
  Пол:
  Женски
  Сум пробала и сакам да пробам пак, но срам ми е да пробам со некоја непозната :$
   
  На anelchylola, S.a.n.j.a.s., Jane.Birkin и 7 други им се допаѓа ова.
 10. MarianaBT

  MarianaBT Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2013
  Пораки:
  174
  Допаѓања:
  385
  Не сум и не ме привлекува .. уствари што знам не гледам причина да пробам
   
 11. didisi

  didisi Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  1.747
  Допаѓања:
  2.755
  Иста мака , не се позната не со непозната а желба огромна
   
  На TeonaZ, 17.06.'15, S.a.n.j.a.s. и 9 други им се допаѓа ова.
 12. Astra30

  Astra30 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2015
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  128
  Пол:
  Женски
  hahahahhahah fala ti za komentarov,me iznasmea ,ajde ke se presramite eden den
   
  На didisi му/ѝ се допаѓа ова.
 13. tatjanasakalieva

  tatjanasakalieva Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2012
  Пораки:
  275
  Допаѓања:
  544
 14. anelchylola

  anelchylola Нов член

  Се зачлени на:
  12 август 2019
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  15
  Пол:
  Женски
  Da I vekje sum imala. Mlada devojka sum i imam 21 gidina. Moran da priznaam deka e tesko da se zapoznae devojka/zena. Sramezliva sum koga se raboti za istiot pol. Mnogu pati sum bila i prevarena preku mazi sto se pretstavuvaat kako zeni preku internet. Sum za sirenje na novi poznanstva, ako nekoj ima sovet da mi dade kako da go napravam to bi mi bilo milo mnogu. Pozdrav lugjenca.
   
  На TeonaZ, Astra30, S.a.n.j.a.s. и 12 други им се допаѓа ова.
 15. Ciel

  Ciel Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2019
  Пораки:
  345
  Допаѓања:
  1.656
  Пол:
  Женски
  Да! Би пробала од радозналост :D
  Искуство плус :lol:
   
  На S.a.n.j.a.s., biscorpius, Packka и 9 други им се допаѓа ова.
 16. babaDara

  babaDara Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 март 2011
  Пораки:
  446
  Допаѓања:
  423
  Пол:
  Женски
  Не и не сакам да пробам.
   
  На biscorpius и LoneWolfGuy им се допаѓа ова.
 17. Cup.cake

  Cup.cake Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 август 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  10
  Не и сакам да пробам
   
  На S.a.n.j.a.s., biscorpius, Misskirova и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 18. queen007

  queen007 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 септември 2015
  Пораки:
  213
  Допаѓања:
  170
  Пол:
  Женски
 19. MarianaBT

  MarianaBT Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2013
  Пораки:
  174
  Допаѓања:
  385
  абре жени...девојчиња итн...не очајувајте.... ако тие машките не го презимаат првиот цекор...најдете начин... не се заблудувајте во нивната несигурност.... баталете тие геј работи .... едноставно најдете начин да ги кажете суптилно... знаенјето е сила и моќ ///
   
  На didisi му/ѝ се допаѓа ова.
 20. lovestoneddd

  lovestoneddd Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2018
  Пораки:
  2.753
  Допаѓања:
  26.452
  Пол:
  Женски
  Кажи им бе Маријанче :makeup::yawn:
   
  На Avery, Alisa22, Animali и 1 друга личност им се допаѓа ова.