Секс со женско: да или не?

Дискусија во 'Секс' започната од malecka15, 29 ноември 2009.

?

Би имале ли секс со жена?

 1. Да, би сакала да пробам

  801 глас(а)
  42,5%
 2. Не, никако

  914 глас(а)
  48,5%
 3. Веќе сум имала

  170 глас(а)
  9,0%
 1. MarianaBT

  MarianaBT Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2013
  Пораки:
  174
  Допаѓања:
  385
  ====
  ако знаеш подобро кажи им.. секако да те потсетам напоменија репродукцијата ...како морална вредност... на адекватна индивидуа,,,
   
  На didisi му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VoodooGirl

  VoodooGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  489
  Допаѓања:
  3.758
  Пол:
  Женски
  Така е бе златна. Еден маж не остана таков сигурен, мажествен, што знае да го превземе првиот чокер. Абре порано се знаело што е прав муж, ќе крене рака, ќе викне, силен и моќен. Од ова маживе денес жениве се испопедерчија, се е отидено у неповрат. (Да ми извини ЛГБТ заедницата).
   
  На jasbi, Ena05, Jane.Birkin и 6 други им се допаѓа ова.
 3. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  7.857
  Допаѓања:
  40.777
  Ела да се помножиме :inlove: мислам, да се репродуцираме :l:
   
  На Disconnected_, Desi1991k, lovestoneddd и 2 други им се допаѓа ова.
 4. VoodooGirl

  VoodooGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  489
  Допаѓања:
  3.758
  Пол:
  Женски
  Него @MarianaBT ова аватаров ти грми, ќе не попедерчиш и нас останатите, те молам немој вака. :tmi:
   
  На didisi му/ѝ се допаѓа ова.
 5. MarianaBT

  MarianaBT Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2013
  Пораки:
  174
  Допаѓања:
  385
  --
  Јас кога би сакала имам со кој .. си имам маж во мојот живот за таа работа....
  Инаку незнам за тебе ако си маж а бараш т.е. бркаш жени Анонимно.... по женски форуми... а во реалноста си како што баш опиша @VoodooGirl ... претходно...
   
  На didisi му/ѝ се допаѓа ова.
 6. MarianaBT

  MarianaBT Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2013
  Пораки:
  174
  Допаѓања:
  385
 7. Simonss2

  Simonss2 Нов член

  Се зачлени на:
  17 септември 2019
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  Ох, да :$:$
   
  На Cup.cake, Rock\m/girl, Desi1991k и 4 други им се допаѓа ова.
 8. Mese4ka92

  Mese4ka92 Нов член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2019
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  14
  Пол:
  Женски
  Да и пак ќе пробам ако ми се пружи прилика
   
  На anelchylola, Rock\m/girl, Desi1991k и 6 други им се допаѓа ова.
 9. Astra30

  Astra30 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2015
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  128
  Пол:
  Женски
  ;) (y) и да пробаш! Крај краева твое право,твое уживање! :)
   
  На anelchylola, Desi1991k и S.a.n.j.a.s. им се допаѓа ова.
 10. Spiceyourlife

  Spiceyourlife Активен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2019
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  157
  Пол:
  Женски
  Obozavam
   
  На Фem.ima, Cup.cake, LoneWolfGuy и 5 други им се допаѓа ова.
 11. me again

  me again Активен член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2018
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  136
  Пол:
  Машки
  So zensko,, sekako da(hollest)
   
  На Cup.cake, didisi и Astra30 им се допаѓа ова.
 12. Diamant

  Diamant Активен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2019
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  32
  Пол:
  Машки
  I jas samo so zensko sakam. Moze sum staromoden
   
 13. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  10.953
  Допаѓања:
  96.092
  Не е 'нова мода' истополовиот секс.
  Од секогаш постоел.
   
  На Astra30 му/ѝ се допаѓа ова.