Секс со женско: да или не?

Дискусија во 'Секс' започната од malecka15, 29 ноември 2009.

?

Би имале ли секс со жена?

 1. Да, би сакала да пробам

  818 глас(а)
  42,6%
 2. Не, никако

  922 глас(а)
  48,1%
 3. Веќе сум имала

  178 глас(а)
  9,3%
 1. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  11.833
  Допаѓања:
  115.302
  Не ме интересира и мене, со кого имаш секс.
  Ама ако ословуваш некого со 'ненормален', тогаш, ќе си дозволам и тебе да те наречам ненормална.
  Можи така?
   
  На Wanderlust19, Indiegurl, crimson и 7 други им се допаѓа ова.
 2. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  844
  Допаѓања:
  1.471
  Пол:
  Машки
  Мене ме интересира како ги наоѓате тие женски што сакаат да имаат секс со женски, а не се лезбејки?
  Со другарки пробувате или барате на нет?
   
  На Anabella13, Cup.cake и anelchylola им се допаѓа ова.
 3. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  11.833
  Допаѓања:
  115.302
  За да знајш ти кај да бараш?
   
  На Alisa22, Bozica1980, anelchylola и 4 други им се допаѓа ова.
 4. DiCaprio

  DiCaprio Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2019
  Пораки:
  332
  Допаѓања:
  1.203
  Пол:
  Машки
  Почнав да се прашувам сеа да не си женско хахахахаха:rofl:
   
  На anelchylola и jasbi им се допаѓа ова.
 5. Dust

  Dust Game Over Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.135
  Допаѓања:
  123.961
  Пол:
  Женски
  Ќе ве молам да си ја префрлите дискусијата во темата за хомосексуалци а тука задржете се до сексот со женско, дали би пробале, дали сте пробале и зошто да/не..

  Благодарам на разбирањето.
   
  На Mantub, Zorica59, cresa-jagoda и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. Spiceyourlife

  Spiceyourlife Активен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2019
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  306
  Пол:
  Женски
  Sum imala i bi imala..bisex sum...poseben feeling e i iako e wow, sepak masko fali plus vo prikaznata..iako so zena iskusna imas bas ona ubavo chuvstvo na kontrolirano/ovozmozeno ( samo) zadovoluvanje
   
  На bigblue, Konfetka, Lady-baby bi и 6 други им се допаѓа ова.
 7. Lady-baby bi

  Lady-baby bi Активен член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2020
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  25
  Пол:
  Женски
  Јас сум пробала и баш ми се допадна не е ништо страшно дури е многу по возбудливо
   
  На Kimberly11, Anabella13, makedon81 и 5 други им се допаѓа ова.
 8. Jane.Birkin

  Jane.Birkin Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2017
  Пораки:
  165
  Допаѓања:
  1.665
  Пол:
  Женски
  Сум пробала и пак ќе пробам да имам можност:P Едноставно уживав и сакам да лижам жена:l:
   
  На bigblue, (Lord), Anabella13 и 7 други им се допаѓа ова.
 9. Anabella13

  Anabella13 Нов член

  Се зачлени на:
  4 март 2020
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  Како ја најде девојката? :)
   
  На Sweetlove_0312, SugarHoney и Jane.Birkin им се допаѓа ова.
 10. Jane.Birkin

  Jane.Birkin Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2017
  Пораки:
  165
  Допаѓања:
  1.665
  Пол:
  Женски
  Цимерка и другарка ми беше:wasntme:
   
 11. Lady-baby bi

  Lady-baby bi Активен член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2020
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  25
  Пол:
  Женски
  Она ме најде мене...у небрано..и после ...:call:
   
  На Wanderlust19 и Vlaad им се допаѓа ова.
 12. butterflu

  butterflu Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2017
  Пораки:
  386
  Допаѓања:
  219
  Пол:
  Женски
  Ne
   
  На Lady-baby bi и Sejfullai им се допаѓа ова.
 13. Sweetlove_0312

  Sweetlove_0312 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2017
  Пораки:
  352
  Допаѓања:
  6.466
  Пол:
  Женски
  Јас сум таа што сакам да пробам со женско и не сум лезбејка. Значи јас сум бисекс. :P
   
  На Lady-baby bi му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  844
  Допаѓања:
  1.471
  Пол:
  Машки
  Зошто би сакала да пробаш, од љубопитност како е или заради нешто друго?
   
 15. Sweetlove_0312

  Sweetlove_0312 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2017
  Пораки:
  352
  Допаѓања:
  6.466
  Пол:
  Женски
  Мислев дека те интересираше дали некоја сака да е бисекс. Иначе јас од задоволство би сакала да пробам иако не сум имала досега.
   
  На Dust, Компир Манџа, Anabella13 и 3 други им се допаѓа ова.
 16. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  844
  Допаѓања:
  1.471
  Пол:
  Машки
  Затоа има толку многу машки сами. :lol:
  Вие си пробувате повеќе со женски отколку со машки. ;(
   
  На *Amethyst* и Vlaad им се допаѓа ова.
 17. hellocity

  hellocity Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2017
  Пораки:
  1.629
  Допаѓања:
  3.242
  Пол:
  Женски
  Орален сакам со женско само
   
  На Lady-baby bi, Nenadskopje и Vlaad им се допаѓа ова.
 18. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  844
  Допаѓања:
  1.471
  Пол:
  Машки
  Зошто?
   
 19. hellocity

  hellocity Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2017
  Пораки:
  1.629
  Допаѓања:
  3.242
  Пол:
  Женски
  Па оти е по нежен и не боцка аахххах :D
   
  На Jane.Birkin, Lady-baby bi, Компир Манџа и 3 други им се допаѓа ова.