Секс со женско: да или не?

Дискусија во 'Секс' започната од malecka15, 29 ноември 2009.

?

Би имале ли секс со жена?

 1. Да, би сакала да пробам

  827 глас(а)
  42,7%
 2. Не, никако

  932 глас(а)
  48,1%
 3. Веќе сум имала

  180 глас(а)
  9,3%
 1. Tori1

  Tori1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2013
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  92
  Jas sakam da probam so zensko
   
  На Ajla11, anelchylola, thelittle17 и 5 други им се допаѓа ова.
 2. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  960
  Допаѓања:
  1.712
  Пол:
  Машки
  Што те спречува? :?:
   
  На thelittle17 и LoLa96 им се допаѓа ова.
 3. Ajla11

  Ajla11 Активен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  17
  Пол:
  Женски
  Каде да најде
   
  На butterflu и Valeri@GIRL им се допаѓа ова.
 4. Sweetlove_0312

  Sweetlove_0312 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2017
  Пораки:
  460
  Допаѓања:
  7.213
  Пол:
  Женски
  Пиши ми во лп за таа работа... јас ти се понудувам. :)
   
  На anelchylola, piksooki, Miki_mat3 и 4 други им се допаѓа ова.
 5. dfsa

  dfsa Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 декември 2016
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  191
  Пол:
  Машки
  не знам, би разбрал донекаде женско со женско, али м со м никогаш, погнасно нешто немаа.. баш ме интересира како размислуваат женските за тоа
   
 6. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.717
  Допаѓања:
  22.540
  Пол:
  Женски
  Ни женско со женско. Ни машко со машко. :puke:
   
  На dfsa, hermosa, LadyC и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.237
  Допаѓања:
  8.364
  Пол:
  Женски
  Јас баш мислам дека сакаш да пробаш и затоа прашуваш. Моето мислење е дека секој треба да го прави тоа што го сака и не ми е воопшто гадно кога е со желба од двете страни.
   
  На Angie1432, CameliaMiller, Dust и 5 други им се допаѓа ова.
 8. dfsa

  dfsa Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 декември 2016
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  191
  Пол:
  Машки
  ти можеш да мислиш што сакаш, демократија.. а тоа дека секој треба да го прави тоа што сака не држи баш вода, еве на пример ти сакаш да го правиш тоа со куче, во ред ќе биде тоа!?!? мислам ако е обострано.
   
  Последна измена: 16 мај 2020
 9. Astra30

  Astra30 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2015
  Пораки:
  56
  Допаѓања:
  138
  Пол:
  Женски
  Solo here
  Значи премногу далеку замина ти со споредбиве,пред некое време имав пишано,но во ред,ќе се повторам.Зборуваме за две интелигентни битиа,ху-ма-но-и-ди! А не животни! Каде одлуката,желбата,страстите,дејствијата се обострани,по своја воља! Значи,се разбираме,ваљда,а ако веќе си некоја животиња,тогаш не верувам дека ќе ме разбереш,но со оглед што гледам дека знаеш да пишуваш,не си,па затоа ти се обраќам in Quote!
   
  На lovestoneddd, thelittle17, piksooki и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. Hellobeautiful

  Hellobeautiful Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2012
  Пораки:
  1.259
  Допаѓања:
  8.901
  Пол:
  Женски
  Не сфаќам зашто ако едното можеш да го разбереш, другото не можеш? Дај те молам појасни.
   
  На Astra30 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. dfsa

  dfsa Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 декември 2016
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  191
  Пол:
  Машки
  па шо знам, ф со ф донекаде е платонски, галење, милување итн., а ова другово фујјј..
   
 12. Astra30

  Astra30 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2015
  Пораки:
  56
  Допаѓања:
  138
  Пол:
  Женски
  :) не е секогаш платонски ,поприлично е доста физички :D just sayin зашто си во dono ;)
   
  На didisi и lovestoneddd им се допаѓа ова.
 13. Sejfullai

  Sejfullai Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2019
  Пораки:
  708
  Допаѓања:
  10.668
  Пол:
  Женски
  Ја као женско на пример бегам од ваквите ко тебе, така размислувам.
   
  На CameliaMiller, WildMk, Dentina и 11 други им се допаѓа ова.
 14. Astra30

  Astra30 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2015
  Пораки:
  56
  Допаѓања:
  138
  Пол:
  Женски
  Јас па се чудам,зошто воопшто се трудат да разберат,работи кои не ги засегаат и не ги привлекуваат. Ма не трошам бре време и мозочни ќелии да бистрам мистерии на универзумов зошто сме некои бели,други црни,трети жолти ,зошто на некој му е поголем,на друг помал,или некоја е тесна ,друга широка! Природата си има свој тек,да не бевме и ние дел од оваа природа,верувам дека немаше ни да постоиме,Бог не греши!
   
 15. Dust

  Dust Game Over Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.342
  Допаѓања:
  129.348
  Пол:
  Женски
  Најпријателски ви препорачувам да се држите до темата за да не мора да бришам караници по вас.
  Имате ЛП за решавање на недоразбирања и навреди.
   
  На Astra30, cresa-jagoda и dfsa им се допаѓа ова.
 16. Dust

  Dust Game Over Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.342
  Допаѓања:
  129.348
  Пол:
  Женски
  @dfsa баниран си од темата на 7 дена.
  И покрај предупредувањето си продолжи со ист муабет.
  Олади малку со вжештените напади..
   
  На piksooki и cresa-jagoda им се допаѓа ова.