1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс со кондом или без ?

Дискусија во 'Канта' започната од Toksichnata, 26 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Toksichnata

  Toksichnata Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2011
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  3
  женски епа вака .. со дечко ми си имаме односи но мене ми е убаво без кондом .. но се плашам од бременост .. дајте ми совет ..
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Има тема за ова прашање. Клуч.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.