1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс со некого/некоја од форумов

Дискусија во 'Канта' започната од Moni-bi, 10 март 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Moni-bi

  Moni-bi Активен член

  Се зачлени на:
  7 март 2016
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  50
  Пол:
  Женски
  Сте имале ли? :)
  Ако сте имале, раскажете во кратки црти како поминало.
  Дали барем сте замислиле како би било тоа?
   
 2. Ицолгудбејбе

  Ицолгудбејбе Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2015
  Пораки:
  404
  Допаѓања:
  1.144
  Пол:
  Женски
  Mislam deka prvo ti treba da kazes,so ogled na toa sto ja otvori temava :) :)
   
  На sugarlips и Hristov им се допаѓа ова.
 3. marija1907

  marija1907 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2013
  Пораки:
  875
  Допаѓања:
  2.857
  Пол:
  Женски
  аххахахахахаха добра тема :D:D
   
 4. sagittarius989

  sagittarius989 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 ноември 2015
  Пораки:
  170
  Допаѓања:
  319
  Пол:
  Машки
  Можеби сум и имал со некоја, но незнам позади кој ник се крие на форумот :D :D
   
  На Читател, sugarlips, galapce и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. Moni-bi

  Moni-bi Активен член

  Се зачлени на:
  7 март 2016
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  50
  Пол:
  Женски
  Сум немала јас (се уште :) ). Веќе пишав дека со дечко ми бараме девојка за тројка, ама слабо, само машки ми пишуваат во ЛП :D
   
  На the drummer и ADOKI им се допаѓа ова.
 6. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.321
  Допаѓања:
  2.777
  Пол:
  Машки
  Сум имал секс со една девојка од тука али нема да кажам која е.
  Беше интересно искуство!!! :) - Кратки црти.
  Секс како хардкор секс класика само што овој пат само во кола беше , се угушивме :)))))
  Имавме откачени игри , ни беше интересен периодот взаемно.
  И во план ми е да имам секс со уште неколку интересни девојки од форумов што ми прават мерак по муабет и имаме слични фантази...
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.948
  Допаѓања:
  51.309
  Пол:
  Женски
  А да си симнете тиндер на телефон?
   
  На tessie, rose60, Читател и 12 други им се допаѓа ова.
 8. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.679
  Допаѓања:
  2.931
  Беше многу узбуџливо. Прво во кола, па после на паркинг на Водно во 12 вечер, па после дома на тепих и на крај завршивме во кревет кај неа дома.

  Интересантно ни беше. Би пробале пак.

  Само што не ми текнува која беше. Многу членови има тука, кај ќе ти текне. :worried:
   
 9. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  16.276
  Допаѓања:
  33.530
  Пол:
  Женски
  Кога ќе имам ќе раскажам. :D
   
  На tessie и traveler им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.