1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс со непознат дечко

Дискусија во 'Секс' започната од monikaa, 18 јануари 2010.

 1. monikaa

  monikaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  25
  Дали ви се случили ; дали имате нешто против ; дали ви е се ок ; еве на пример запознавате дечко на одмор или било каде и едноставно супер ви е и имате секс............... :lol: Ме интересира што мислите вие за тоа !!!
   
  На FlashMan, Traveler91 и Lucky71 им се допаѓа ова.
 2. emilijakaraivanova

  emilijakaraivanova Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  4
  uzasssssssssssssssssssssss
   
  На Lucky71 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.802
  од прва така кога ќе помислиш ќе си речеш АИ РОМАНТИКИ, ШУБОО БИ БИЛО. Ама само малку да го уклучиш мозокот, дај бе каде, стој! Прв пат во живот го гледаш. Којзнае каква болест можеш да закачиш?! Милион пати, најгласно НЕ!!!!
   
  На biGirl, cresa-jagoda и srci им се допаѓа ова.
 4. monikaa

  monikaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  25
  dadda i jas sum protiv..megjutoa ima slucai mnoguu ime interesirase sto mislite :?:
   
 5. Fairybell

  Fairybell Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  389
  Допаѓања:
  35
  Toa e malku strasno oti ne go znaes,i ako uklucis barem malku razum ke znaes deka ne treba.Jas kazuvam edno golemo NE!Pozdrav i cuvajte se devojki od nepoznati mazi :lol:
   
 6. ivance5

  ivance5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  185
  Јас искрено не сум доживеала нешто такви, а и не планирам. Можеби малку старомодно, ама типот со кој имам секс ми е многу важно да е некој кој ми значи и на кој му значам!
   
 7. Lolipop92

  Lolipop92 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  15
  Дефинитивно НЕ ! :D
   
 8. miss.pretty

  miss.pretty Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2010
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  5
  Seks za edna vecer so celosen stranec?

  Ova e cesta fantazija pomegu zenite,no dali ste se osmelile da ja ostvarite ili samo ostanalo na fantazija?Znaete kako se veli:Nikogas ne veli nikogas.Ako ne ste ja ostvarile sto e toa sto ve sprecilo?
   
  На Роберт 7, t.a.m и Magdallena им се допаѓа ова.
 9. magic

  magic Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  187
  Допаѓања:
  79
  Пол:
  Женски
  Мене ни ми е фантазија ниту пак некогаш ќе го направам, освен ако не ме издрогират или испијанат и да ја изгубам свеста и разумот хахахахахаха. Јас не можам да се опуштам пред дечко ми дури ни по 2 години ако имам некое влакненце не се соблекувам пред него па не пред некој една вечер што го знам. Оние кои можат нека го прават, нивно право. Јас не можам.
   
 10. Saraa

  Saraa Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2010
  Пораки:
  2.478
  Допаѓања:
  7.531
  Пол:
  Женски
  Sekoj si ima svoj stav koj kako saka mzebi nekogas bi napravila takvo nesto megjutoa lugje pa postoi zastitaa ako nekoj saka neka go napravi toa nesto pred da se proba nemoze da se znae kako e i dali e ubavo koj e zainteresiran neka proba samo vnimatelnooo :!:
   
  На Ekstaza и Magdallena им се допаѓа ова.
 11. lefii

  lefii Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  definitivno ne.............nikogas ne sum imala zelba da imam seks so nekoj nepoznat
   
 12. Annika

  Annika Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2010
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  60
  дефинитивно Би пробала :)
   
  На G&E, Mik87, Mileivanov и 2 други им се допаѓа ова.
 13. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.437
  Пол:
  Женски
  Не сум имала секс со непознат дечко.
   
 14. Katja.efremova

  Katja.efremova Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  86
  Не сум имала..ама никогаш не вели никогаш..така да незнам али не го оправдувам многу ...
   
  На Mileivanov му/ѝ се допаѓа ова.
 15. violetblue

  violetblue Популарен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2010
  Пораки:
  1.659
  Допаѓања:
  5.100
  Зошто да не ако ме привлекува и ако е само секс али секако со заштита, не гледам ништо лошо во тоа
   
  На Mik87, Роберт 7, veren и 2 други им се допаѓа ова.
 16. lolitaa

  lolitaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  463
  Допаѓања:
  81
  Јас стварно не би го направила тоа некако неможам да бидам блиска со секој па поготово со некој странец прв пат што го гледам којзнае кој е и како е,немам против кој што сака ако му претставува задоволство може да го прави,секој човек може да прави ама баш што сака :lol: :D само внимателно кондом обавезно
   
  На Magdallena му/ѝ се допаѓа ова.
 17. sarah.key

  sarah.key Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2010
  Пораки:
  195
  Допаѓања:
  23
  Многу би сакала ама мислам дека немам храброст за тоа... ќе си остане само фантазија :)
   
  На Mileivanov и LICEN-LONDON им се допаѓа ова.
 18. natasaltd

  natasaltd Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 април 2010
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  45
  seksot i vodenje ljubov se razlicni raboti,a mislam za da imas seks so nekogo ne treba nisto osven da te privlekuva fizicki,taka da .... da.. ne bi mu prostila na nekoj lepotan...
   
  На LICEN-LONDON и Magdallena им се допаѓа ова.
 19. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.334
  vaka bi rekla nikako,pred se zasto imam decko i mi e ubavo,no ne mozam da zboram so sigurnost deka ne bi mi se slucilo koga bi bila sama,iako vo princip ne mi se dopagja toa..no nikogas ne veli nikogas ;)
   
  На Magdallena му/ѝ се допаѓа ова.
 20. cakii

  cakii Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  317
  Допаѓања:
  18
  секако против тоа во секоја смисла!