1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс со непознат дечко

Дискусија во 'Секс' започната од monikaa, 18 јануари 2010.

  1. OrdinaryGirl

    OrdinaryGirl Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 февруари 2010
    Пораки:
    1.453
    Допаѓања:
    497
    Ако ми е симпатичен дечкото, само би го смувала, ама секс... ноу тенкс. Дури и мувањето ми е некако... што знам, глупава работа и го немам практикувано многу многу, ама ај да замислиме дека ептен ми се свиѓа, па некако ќе пројде :)
     
  2. done

    done Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 ноември 2009
    Пораки:
    122
    Допаѓања:
    73
    не не не не не не не не не не не не не не не не не
     
  3. Kajsija

    Kajsija Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 април 2010
    Пораки:
    2
    Допаѓања:
    3
    ДА!! Браво за темава! не знам можда има многу негативни мислења за ова ама искрено колку што ме пали помислата на секс со непознат, ништо друго не може!! целата мистериозност и фактот дека никад нема да го видиш ти дозволува да уживаш до максимум и стварно би сакала некад да ми се деси! А ми се нема случено затоа што уште сум немала односи... |(
     
    На enzo lorenzo, LICEN-LONDON и Ekstaza им се допаѓа ова.
  4. Frosin4e

    Frosin4e Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 ноември 2009
    Пораки:
    198
    Допаѓања:
    179
    Пол:
    Женски
    Се согласувам со тебе ама тотално :D
     
  5. didija

    didija Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    222
    Допаѓања:
    118
    Колку и да изгледа мистериозно, предизвикувачки, возбудливо, никогаш ама баш никогаш не би го направила ова :^) Што знам не дека сум конзервативна личност, напротив, ама сепак пред се водам сметка за моето здравје, така да првично од тој аспект ова мене не ме примамува |( Не дека ги осудувам тие кои ова го прават ,сепак не е мое да судам, секој си има право на избор како ќе си го живее сопствениот живот, сепак јас сум за ПРОТИВ секс со непознат :)
     
  6. bona

    bona Популарен член

    Се зачлени на:
    9 декември 2009
    Пораки:
    1.592
    Допаѓања:
    276
    nema sansi :rofl: ne mozam da se zamislam so nekoj drug osven deckoto a kamoli so nekoj nepoznat :tmi:
     
  7. maca.81

    maca.81 Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 февруари 2010
    Пораки:
    114
    Допаѓања:
    20
    Не сум за, ама морам да признаам дека еднаш го имам направено тоа, го запознав во дискотека, ми изгледаше интересен, се смувавме и бидна :$ .
    После тоа ми беше многу глупо и неубаво.
    После тоа и се слушавме некое кратко време ама потоа јас на одмор он на одмор и толку беше, никогаш повеќе не се ни слушнавме ни видовме.
     
  8. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    не би можела од проста причина што нама да можам да се опуштам со странец и никад не би се ни запалила....таков чоек сум тоа можам само со дечко мииии
     
  9. artemis

    artemis Популарен член

    Се зачлени на:
    16 јуни 2010
    Пораки:
    358
    Допаѓања:
    324
    Пол:
    Женски
    Pred nekolku godini zapoznav eden tip, i narednata vecer se vidovme i imavme seks. Bese stranec. Super bese.(inaku, pred da izlezam obezbediv se, negov telefon, registarcija na kola, uste drugarki zad grmuski falese). Se dogovorivme da se vidime pak za Bozik. Se slusavme po telefon i za Bozik kuferite i kaj nego na gosti. Togas pona vistinskata vrska, mojata najubava i najgolema ljubov, traese 4 godini, iljadnici kilometri pominati i od dvete strani, preubavo vreme, zelba da se vidis, da goris, edvaj da cekas denot da dojde, mi stana najdobar prijatel. Vrskata zavrsi bavno, poste[peno, dalecinata si go napravi svoeto, se ostavavme uste 2 godini. Toa mi e super sekavanje.
    Sepak, vnimatelno, ne moze sekoja da ima vakva sreka, moze da se naleta na ludak. Toa bese edinstevn pat od prva so nepoznat i den denes e najubavo sekavanje i na nego, i na vrskata.
     
    На teressa му/ѝ се допаѓа ова.
  10. TheLady

    TheLady Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 јуни 2010
    Пораки:
    11
    Допаѓања:
    1
    Не би можела, не можам да се опуштам, сексот е нели нагон, еден од основните животински инстинкти, меѓутоа чувствата комбинирани со тој нагон се тие што не делат од нив - една од одликите на луѓето...
     
  11. IvanaIvanchica

    IvanaIvanchica Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 април 2010
    Пораки:
    257
    Допаѓања:
    82
    Колку и да звучи интересно и преубаво, како во примерот претходно, мислам на artemis сепак не би можела и не се согласувам со тоа. За мене сепак би требало да сум подолго време со тој дечко, да го знам на некој начин. Вака голем е ризикот ;)
     
  12. KuklickaSk

    KuklickaSk Форумски идол

    Се зачлени на:
    20 јуни 2010
    Пораки:
    6.179
    Допаѓања:
    23.859
    да би сакала.. ептен и тоа. ама многу сум фрик за болести и би умрела од страв после тоа, дали ми пренел нешто или не :sweat: затоа не ми се случило :(
     
    На LICEN-LONDON му/ѝ се допаѓа ова.
  13. girl23

    girl23 Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 февруари 2010
    Пораки:
    320
    Допаѓања:
    31
    Па нема ми се случено до сега,..не сум баш човек кој ризикува ...не знам понатака , ама сепак не сум јас за такви работи.Можда ке кажете конзервативка али тоа е тоа !!!
     
  14. snake

    snake Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    877
    Допаѓања:
    124
    никако тоа во никој случај не би го направила
     
  15. chicka

    chicka Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 мај 2010
    Пораки:
    1.277
    Допаѓања:
    97
    мене баш и не ме привлекува таа помисла....
     
  16. MIRNA23

    MIRNA23 Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 јуни 2010
    Пораки:
    15
    Допаѓања:
    4

    еве на пример јас сум пробала... и баш онака супер.. секс за една вечер.. и утре капата на криво ... ти задоволна и не те боли ќош дали му било убаво него или не... битно со тој што си фантазирала си била и чао пријатно...
     
    На Mik87, LICEN-LONDON, Ekstaza и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  17. Lina24

    Lina24 Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 февруари 2010
    Пораки:
    2.230
    Допаѓања:
    438
    и јас исто
     
  18. Barbie-mwa

    Barbie-mwa Популарен член

    Се зачлени на:
    20 декември 2009
    Пораки:
    1.237
    Допаѓања:
    528
    Пол:
    Женски

    Се согласувам :D :)
     
    На LICEN-LONDON и miss.pretty им се допаѓа ова.
  19. santa

    santa Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 мај 2010
    Пораки:
    132
    Допаѓања:
    7
    НИкогаш не би можела такво нешто...Но,секој си има свое размислување :)
     
  20. yawn

    yawn Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 јуни 2010
    Пораки:
    697
    Допаѓања:
    699
    Би си го дозволила некогаш тоа задоволство,се знае само за забава и знам дека нема да се каам кога би си поминала екстра онака без прашања од типот "Дали ќе му се допаднам" , "Што ќе помисли за мене" , "Ќе има ли втор пат" .....Едноставно да останат само слатки спомени од таа луда вечер :)
     
    На LICEN-LONDON и miss.pretty им се допаѓа ова.