1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс со непознат дечко

Дискусија во 'Секс' започната од monikaa, 18 јануари 2010.

  1. Iva-Sliva

    Iva-Sliva Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 јули 2010
    Пораки:
    223
    Допаѓања:
    45
    Никако... не ми е ОК, и никогаш нема да дозволам да ми се случи :$
     
  2. anngelique

    anngelique Популарен член

    Се зачлени на:
    15 јуни 2010
    Пораки:
    2.458
    Допаѓања:
    5.688
    Пол:
    Женски
    Jas sum takva shto mn lesno se vpustam vo avaturi i dozvoluvam da me ponese momentot. Dokolku bi imala avantura bi imala seks so nepoznat decko i nema da se kaam za toa. Sekako ke koristam zastita za da nema nesakani posledici. :)
     
    На LICEN-LONDON, Ekstaza, zekzeki и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  3. viki44e

    viki44e Популарен член

    Се зачлени на:
    17 мај 2010
    Пораки:
    1.988
    Допаѓања:
    1.087
    Би го смувала дечкото ако ми се допаѓа,но не би одела до крај.Али никогаш не велам никогаш....
     
    На LICEN-LONDON му/ѝ се допаѓа ова.
  4. nitokris

    nitokris Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 ноември 2009
    Пораки:
    27
    Допаѓања:
    7
    ЕЕЕЕ...ова ќе ми се случеше мене пред неколку дена од нигде никаде ,случајно запознав еден дечко ,СТРАНЕЦ во секој смисла на зборот,силно ме привлече ,беше шармантен и љубезен ептен ми се допадна и се смувавме ,разменивме неколку страсни прегратки и тука прекинав,се освестив, иако малку фалеше да го направам тоа,ме понесе моментот но,разумот надвладеа ,сепак беше прекрасно :lol: Инаку не осудувам никој секој има право да го живее животот онака како што сака,само Внимавајте!!!!
     
  5. Lacrimosa

    Lacrimosa Популарен член

    Се зачлени на:
    19 јули 2010
    Пораки:
    1.833
    Допаѓања:
    2.930
    Пол:
    Женски
    Сите се издрапаја лом се напраја, овде на форум сите светици |( Машкиве само се фалат како легнале некоја, а кои се тие женски тогаш, или странки се ? :^)
    Не сум имала секс со непознат дечко, али ептен ме пали помислата. И мислам дека имам храброст да го направам тоа, пример сум некаде на одмор, зошто да не? Нормално нема тоа да го правам секој ден, не сум мрдната, ама би си дозволила барем 2 пати во животот да го направам тоа. Нормално, заштитата тука е на прво место, обавезно кондом.
     
    На Brojka, LICEN-LONDON, Ilusionist и 2 други им се допаѓа ова.
  6. marama

    marama Форумски идол

    Се зачлени на:
    20 април 2010
    Пораки:
    6.104
    Допаѓања:
    88.071
    Пол:
    Женски
    Сега мислам дека не би го направила тоа, но како велат-никогаш,не викај никогаш.
     
  7. Gonzales

    Gonzales Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 август 2010
    Пораки:
    5
    Допаѓања:
    0
    Strangers in the night STD in the morning?

    Devojki ste imale li nezastiten sexualen odnos so potpolno nepoznata osoba, bez pritoa da dojde do negativni posledici kako Sexually Transmited Disease?
    Mene toa mi se desi slucajno, potpolno neplanirano i seuste ne sum bila kaj ginekolog za nov pap-test.
    Najverojatno sum zakacila nesto, sepak, nit go znam covekot nit ke go upoznaam 8)
    Moze samo panicam, sepak ginekoloski rezultati - si se ginekoloski rezultati :D
    Mozebi nekoja od vas ima slicno iskustvo, pa se slucilo da ja opleska rabotata?
    Spodelete ako imate nekoja takva slucka na repertoar :angel:
     
  8. Lilit

    Lilit Форумски идол

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    11.689
    Допаѓања:
    150.083
    За еден бактериофоб (хмм) чуден потег си направила...
     
  9. Gonzales

    Gonzales Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 август 2010
    Пораки:
    5
    Допаѓања:
    0
    bas na istoto pomisliv sega!
    kaj mi bese pametot?
    yup, extremely true!
    ama koga si pod doping toa e! greska si e greska,
    ke si vidam sama spored rezultatite dali me cekaat bedovi?!,
    nego mislev nekoj da ne ima slicno iskustvo bez posledici ili mozebi 90% se sansite da sum zakacila nesto.
    Pa sto da se pravi koga muzive nekat kondom?
    Do sega odbivav nekolku/3ca eve posto nekea zastita-sto znacese avtomatski ENDE ama .... :puke:
     
  10. Gonzales

    Gonzales Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 август 2010
    Пораки:
    5
    Допаѓања:
    0
    Sepak, za mene e pogadno da imam sex pri mensturacija (moze posto sum go nemala :puke: ) a vo bliska idnina i ne planiram da se nafatam na toa da imam sex za vreme na menstruacija vo odnos na SEX BEZ KONDOM!
     
  11. irenna

    irenna Популарен член

    Се зачлени на:
    1 декември 2009
    Пораки:
    3.097
    Допаѓања:
    4.451
    Пол:
    Женски
    За Strangers in the night немам проблем , ама за STD in the morning и тоа како сум против.
    Па и ова машкиве, нема да умрат ако стават кондом, сум зборувала со многу другари и никој не сака кондом , ко којзнае што да е.

    Искрено , немам вакво искуство, туку нешто слично. Со првиот дечко раскинав заради тие кондоми. Демек само ку*ви користеле, а ако имаш стален партнер неморало...ееее кој муабет...е добро де , ти ставај во прво време , па ако одлучам дека имам доверба во тебе нема да ги користиме повеќе.
    Тоа ни беше главна кавга. И поради тоа раскинавме.
    После дојде со пакет кондоми, демек купил за цел живот , ама џабе му беше, јас нерви искинав, уште се дрзнуваше да лаже дека немал, ќе ставел покасно...незнам што.

    Ма кондом си е чиста работа, јас мислам дека ние женските не треба да попуштаме. Сакаш секс- стави кондом. Нема кондом- нема секс.

    Ти Gonzales најдобро да си направиш еден вонреден гинеколошки преглед затоа што 100 работи низ глава ќе ти поминат. Што е сигурно, сигурно е.
     
    На Ekstaza му/ѝ се допаѓа ова.
  12. zoki-poki

    zoki-poki Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 август 2010
    Пораки:
    203
    Допаѓања:
    370
    Ок, вака сега! Кога машките се возбудени, in the heat of passion, тие не размислуваат со големата туку со малата глава. Мислам дека ова на вас девојките ви е познато :!:
    Поради тоа, секогаш инсистирај на кондом. Ако спиеш со некого е исто како да си спиел/а со сите со кој спиел/а тој/таа. И немојте да мислите дека и машките не ги фаќа паника од STD! Само не секогаш се спремни да прифатат дека можеби имаат СТД! А уште потешко им признаваат на другите за тоа. Еден другар исто имаше one night stand со една девојка. Потоа чу дека таа имала one night stand со многу, па го фати шубе. Го советував да се тестира за HIV. Ме послуша. Ама неколку дена беше како побрлавен...се дур не стигнаа резултатите. Негативни, фала му на бога. Сега му дојде паметот.
     
    На Ekstaza му/ѝ се допаѓа ова.
  13. Phyramide

    Phyramide Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јули 2010
    Пораки:
    3.009
    Допаѓања:
    14.809
    Аман бе, ме изненадуваат повеќето одговори „не никогаш“ ко којзнае колку да е страшно ако ви се случи. Нормално без кондом нема ништо, ќе си внимавате на тоа, ама сами сте, идете на одмор, се запознавате со шармантен и згора културен згоден дечко, правите муабет со него доволно долго за да видите дали не е идиот без основни манири, и после завршетокот го знаете. Не разбирам што има лошо во тоа? Па никој нема да ве тера да го мажите утредента:)
    Секако, треба да се внимава, ама нема белким после 5 минути муабет да му влетате во кревет на билокој кој ќе ви понуди пијачка ;)
    Мене ми се случи ова иако си велев, до 3тиот состанок минимум не правам ништо. Арно ама, на одмор бев, последна вечер, го запознав, беше многу фин, заедно се забавувавме цела вечер и цела ноќ и на крај....ме понесоа хормони малце, а и дечкото беше стварно привлечен што да правам, абе бинго, што да правам така ми се погодило, се погодивме и двајцата осамени и се случи! Наредниот ден никому ништо, јас си заминав, а со него што е - појма немам, битно јас си имам ептен убави спомени од таа вечер :)
    Не викам дека ми се повторува, ама поентата ми е дека може да се случи а ако околностите ви го дозволуваат тоа и вие сте сингл, па зошто да не си дозволите мала авантура? 8)
     
    На LICEN-LONDON му/ѝ се допаѓа ова.
  14. martina-srcus

    martina-srcus Нов член

    Се зачлени на:
    18 август 2010
    Пораки:
    255
    Допаѓања:
    14
    jas sum za i navistina e nesporedlivo po vozbudlivo da imas seks so nekoj sto ne go znaes cuvstvoto e fenomenalno samo takvo dojde vreme ima razni bolesti taka da bez kondom na bi se resila so kondom sekako sum za isto sum za seks na neobicni mesta mrazam klasika krevet se zatvoreno itn tuka nema adrenalin i seto toa.
     
    На LICEN-LONDON му/ѝ се допаѓа ова.
  15. hornyqueen19

    hornyqueen19 Нов член

    Се зачлени на:
    1 септември 2010
    Пораки:
    11
    Допаѓања:
    0
    Што мислите за секс со непознат возач на автобусот со кој сте на екскурзија?
     
  16. jarec07

    jarec07 Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    13
    Допаѓања:
    1
    so nepoznat,NIKOGAS ne se znae sto se krie vo nego
     
  17. simona...a

    simona...a Нов член

    Се зачлени на:
    30 август 2010
    Пораки:
    22
    Допаѓања:
    1
    zosto da ne
     
    На LICEN-LONDON му/ѝ се допаѓа ова.
  18. Unfaithful18

    Unfaithful18 Популарен член

    Се зачлени на:
    11 јануари 2010
    Пораки:
    2.381
    Допаѓања:
    1.114
    Пол:
    Женски
    Ова тебе ти се случи или ? :^)
     
  19. veri

    veri Популарен член

    Се зачлени на:
    14 јануари 2010
    Пораки:
    3.061
    Допаѓања:
    1.475
    Ауууч ми се згади :puke: :puke: :puke: Возачите како што се такви дебели испотени :puke: Па дури на ексурзија цел ден патувате и цел ден не се туширал аааууу не фала :tmi:
     
  20. hornyqueen19

    hornyqueen19 Нов член

    Се зачлени на:
    1 септември 2010
    Пораки:
    11
    Допаѓања:
    0
    да мене ми се случи, и супер ми беше мммммммммммм