1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс со непознат дечко

Дискусија во 'Секс' започната од monikaa, 18 јануари 2010.

  1. plavusha

    plavusha Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 август 2010
    Пораки:
    264
    Допаѓања:
    124
    НЕ, НЕ, НЕ! посебно во денешно време има и разни болести :wasntme:
     
  2. anima

    anima Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 декември 2009
    Пораки:
    559
    Допаѓања:
    275
    Секс со непознат дечко, дефинитивно НЕ,штознам ,нит сум некоја си светица или гуд грл, но сепак не би можела да се опуштам со некого кого не го знам,интересно ми звучи но сепак едно големо НЕ.
     
    На lovemme му/ѝ се допаѓа ова.
  3. veri

    veri Популарен член

    Се зачлени на:
    14 јануари 2010
    Пораки:
    3.061
    Допаѓања:
    1.475
    Бљак :puke: :puke: :puke:
     
  4. srculka

    srculka Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 јули 2010
    Пораки:
    582
    Допаѓања:
    170
    Треба нешто да ми фали за јас да имам секс со некој што воопшто не го познавам.Никогаш!
    И сите кои го прават тоа јас ќе ги сметам за к...и . Ди Енд!
     
    На lovemme му/ѝ се допаѓа ова.
  5. Kala001

    Kala001 Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 август 2010
    Пораки:
    39
    Допаѓања:
    9
    јас тешко дека би можела толку да се опуштам,но не се знае сепак.како и да е немам лошо мислење за девојките на кои што им се случило ова,но само доколку е еднаш нели,а не навика
     
    На LICEN-LONDON му/ѝ се допаѓа ова.
  6. miss.pretty

    miss.pretty Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 јануари 2010
    Пораки:
    17
    Допаѓања:
    5

    Pa zatoa sluzat kondomite. :D
     
  7. red

    red Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 август 2010
    Пораки:
    480
    Допаѓања:
    130
    Пол:
    Женски
    би пробала, зошто да не и на крај краева има кондоми можам да се заштитам, не сум против :D
     
    На LICEN-LONDON и Ekstaza им се допаѓа ова.
  8. Lolipop23

    Lolipop23 Форумски идол

    Се зачлени на:
    21 март 2010
    Пораки:
    5.514
    Допаѓања:
    27.297
    Пол:
    Женски
    Не велам дека не ме возбудува помислата, ама едноставно не е тоа мој стил. Ако некогаш станам сингл (не дај боже) може и да пробам. Во меѓувреме не ми требаат такви авантури.
     
  9. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    колку што звучи занимливо, толку и не би прифатила!...... можеби да сум сингл, некаде на море, далеку од свемирот, онака, си запознаам некој тип, се роди јака хемија и страст, 10 дена имаме само.....ммм тогаш би играла вака! едно кратко но слатко љубовно доживување... на крај краева еднаш се живее... :D ама не сум сингл ;) така да, да не летам во облаците :D
     
  10. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    к***а е девојка што наплаќа за услугите...! девојките од ваквиот тип јас повеќе би ги нарекла лесни девојки (правам муабет за девојки што на секој 2 му се даваат од прва), а за 1-2 да и се случило на некоја, нормално е! никогаш нема да знаеш дали ќе биде грешка или не доколку не ризикуваш! сум била во оваа ситуација уште од 1ва вечер (не отидов до крај зашто бев невина,но да не бев сигурно ќе отидев) многу далеку догурав со него таа вечер, ама догурав и година дена во врска :)
     
    На Ekstaza му/ѝ се допаѓа ова.
  11. GeorGinnA

    GeorGinnA Популарен член

    Се зачлени на:
    20 октомври 2010
    Пораки:
    667
    Допаѓања:
    2.007
    Како фантазија даааа,многу често знам да размислувам за секс со некој странец,некој кој никогаш повеке не би го видела,ама реалноста е многу поразлична.Едно големо и гласно НЕ!!!! И не го кажувам тоа поради некои морални вредности и норми,туку поради разните болести кои се реалност.Затоа памет во глава,живееме во 21 век,тоа се работи кои ни се познати ,работи на кои не можеш едноставно да им прогледаш низ прсти,работи кои може да те чинат па дури и живот.

    Имајте здрав сексуален живот и уживајте во него :rock: :rock: :fubar: :)
     
  12. sk86

    sk86 Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 септември 2011
    Пораки:
    3
    Допаѓања:
    2
    не сум имала секс со дечко на прв состанок но сум имала на втор...........со заштита се разбира беше најдоброто нешто кое сум го доживеала последниве 2-3 години :D
     
    На Ekstaza му/ѝ се допаѓа ова.
  13. mims-89

    mims-89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 мај 2010
    Пораки:
    6.488
    Допаѓања:
    24.071
    Не сум за. Прво, нема да ме привлече доволно на прв поглед само за да имам секс со него, второ болести, терто не ми е ни фантазија тоа. За да имам секс со некого мора прво да го запознаам, макар било тое и една две средби претходно, немам ништо против сексот за една ноќ и чао пријатно, ама би сакала прво да го знам типот ;)
     
    На Magnolija му/ѝ се допаѓа ова.
  14. paulina2

    paulina2 Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 јуни 2011
    Пораки:
    419
    Допаѓања:
    122
    а како ќе знаеш дека нема да те привлече?????можеби толку ќе те попали шо ќе заборавиш на сите гранци....второ...болести се спречуваат затоа постојат кондоми...е сеа ќе речете може ќе пукне...!? па ако имате толку стравови тогаш подобро никогаш немајте секс тоа ви е нај сигурно
     
    На LICEN-LONDON, Ekstaza, lovemme и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  15. mims-89

    mims-89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 мај 2010
    Пораки:
    6.488
    Допаѓања:
    24.071
    Така знам! Од искуство, не ме привлекува мн физичката убавина, побитен ми е муабетот.
    На крај па така мислам сеа, од кај знам утре на шо ќе налетам, може јас ќе му се џитнам на некој :o :lol:
     
    На LICEN-LONDON му/ѝ се допаѓа ова.
  16. crazyinlove19

    crazyinlove19 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 март 2011
    Пораки:
    3.753
    Допаѓања:
    3.729
    Не сум против, затоа што никој не може да знае што ќе биде утре. Понекогаш човек не успева да одолее на искушението. Јас имам слично искуство, не беше секс со непознат,ама беше секс за една вечер. Сфатив дека не сум требала да го направам тоа ама за жал нема назад. Среќна сум што нема никакви последици, ама беше важна лекција за мене.
    Затоа-никогаш не вели никогаш.
     
  17. Antonija123

    Antonija123 Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 август 2011
    Пораки:
    206
    Допаѓања:
    73
    Со потполно непознат? Нее нема шанси, а и не ми е доволно некого само еднаш да го видам за да ме привлече, не е можно. Не, не би јас ова сигурно, против сум а поготово заради болештини и што ли уште не.
     
  18. softqueen

    softqueen Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 август 2011
    Пораки:
    206
    Допаѓања:
    123
    Не сум љубител на вакви авантури . Прво , не чувствувам привлечност кон непознати , второ , тука е факторот болести .
     
  19. simonice

    simonice Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 март 2012
    Пораки:
    251
    Допаѓања:
    99
     
  20. ISKUSEN1

    ISKUSEN1 Нов член

    Се зачлени на:
    27 мај 2012
    Пораки:
    31
    Допаѓања:
    7
    Обожавам жени што го сакаат тоа !