1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс со оженет маж

Дискусија во 'Канта' започната од Male4kaE, 4 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Male4kaE

  Male4kaE Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2013
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  28
  Пол:
  Женски
  Драги феминки, знам дека ќе ми кажете дека е забрането, дека не смее да се случи или, пак, дека на крајот ќе има многу повредени, но, сепак, дали само на мене ми е возбудлива помислата??? :lol:
   
 2. minne03

  minne03 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 март 2013
  Пораки:
  197
  Допаѓања:
  48
  ako ti imas takvo razmisluvanje znaj deka koga kese omazis i nekoja druga ke misli deka e vozbudlivo da ima so maz ti,,razmislyvaj malku podlaboko ,ne go pravi ona sto drugite ne sakas da ti go pravat tebe,,no vo denesno vreme ne e taka se e dozvoleno :)
   
 3. Male4kaE

  Male4kaE Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2013
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  28
  Пол:
  Женски
  уфффф, повеќе од јасно е дека е така, но дали ако јас не го правам тоа ќе спречи некој/а да ми го направи на мене истото? сепак, можеби некогаш треба да го оставиме разумот и да се препуштиме на чувствата, без разлика колку тие би биле погрешни...нели, забранетото е секогаш најслатко? :P
   
 4. minne03

  minne03 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 март 2013
  Пораки:
  197
  Допаѓања:
  48
  spored mene jas ne mi vleguvala vo takvi problemi podobro bi imala so partnerot ili so mazot otkolku so ozenet,,,na nego nisto ne ke mu bide i so 100 drugi da bil vo brakoy,,,no za tebe ako se razbere ti ke imas luzna sekogas,,najslatkoto e sekogas i mnogu gorclivo,,,jas ne bi se osmelila,,,sekoj maz ima isti kurac
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.