1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс со повозрасен

Дискусија во 'Секс' започната од bubicko, 15 март 2011.

 1. bubicko

  bubicko Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2011
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  10
  Со колку повозрасен од вас сте се сексале и дали имате фантазија да се сексате со некој што е многу повозрасен од вас и дали тоа ве возбудува?
   
  На Tigerspassion, zivo и mackica-1 им се допаѓа ова.
 2. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  СО КОЛКУ ПОВОЗРАСЕН СТЕ СЕ СЕКСАЛЕ

  најстариот ми бил 69 :)
  онака баш ко позицијава :) :rofl: :P
  п.с има ваква тема девојче :D
   
  На Tigerspassion, zivo и Херкул им се допаѓа ова.
 3. bubicko

  bubicko Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2011
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  10
  СО КОЛКУ ПОВОЗРАСЕН СТЕ СЕ СЕКСАЛЕ

  Те молам кажи ми дали чуството е возбудливо и дали важи правилото колку повозрасен и поикусен маж толку подобар секс
   
  На mackica-1 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  СО КОЛКУ ПОВОЗРАСЕН СТЕ СЕ СЕКСАЛЕ

  леле се шалам :D
  инаку дечко ми е повозрасен, и добар е :rofl:
   
  На mackica-1 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. AnnaSSnape21

  AnnaSSnape21 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 декември 2009
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  6
  Пол:
  Женски
  Па да сум имала секс со повозрасен (тој ми беше прв) и супер си пројдов ;) :inlove: Ама на жалост не значи дека ако е постар треба да биде и добар во кревет (ова почнува да ми личи на она кој има поголем орган може повеќе да ја задоволи женската.) :rofl: :rofl: :rofl: Имам често фантазии за тоа колку повозрасен да биде од мене.Додека бев во средно си фантазирав дека сум со еден професор што во моментот беше 25г постар од мене :rofl: па беше премногу секси :rofl: :rofl: :rofl:.Ме возбудуваше на времето додека губев глава по него а сега само си се смеам кога ќе ми текне.
   
  На Arthur, Дугокоси Швалер и DENKO им се допаѓа ова.
 6. Plavokosa

  Plavokosa Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2011
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  20
  сум имала секс со повозрасен и прекрасно било. инаку, најстариот имал 45 мислам
   
  На Tigerspassion, butik, zivo и 2 други им се допаѓа ова.
 7. Sheron

  Sheron Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2011
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  6
  Со 18 години постар од мене :$ :D и морам да го пофалам стварно е добар :lol:
   
 8. ohoho

  ohoho Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2011
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  99
  i jas istotaka so 18 godini postar od mene LUDILO :rofl:
   
 9. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.647
  Допаѓања:
  149.467
  Абе како виното исто...уште ако било оставено на сонце...шта да ти причам.Ем ти е кисело,ем ти смрди...
   
  На Принцезичка1, Anne94, тп18 и 23 други им се допаѓа ова.
 10. Zoza

  Zoza Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2011
  Пораки:
  792
  Допаѓања:
  297
  постар од мене 5 години то е то
   
  На bbeebbee му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.590
  Сум немала и не ни посакувам.
  :^)
  Тие што се сексаат со бајаги постари и копнеат по такви, за мене си имаат некои нерешени daddy issues
  Oва ептен се допира со темата врска со повозрасен...
  Kако и да е - против сум.
  И едно нешто нека е јасно, освен кога се работи за сосем сексуално неискусен дечко, возраста нема врска со сексуалниот перформанс.
  Дечко од 25-27 години може да биде милион пати подобар од некој чика со бркови од 45-50 години.
  Tака да, не си ги трошете фантазиите на луѓе кои малтене може да ви бидат татковци.
  |(
   
  На little women, Принцезичка1, Anne94 и 12 други им се допаѓа ова.
 12. ciribiribela

  ciribiribela Популарен член

  Се зачлени на:
  12 август 2010
  Пораки:
  1.272
  Допаѓања:
  651
  Пол:
  Женски
  Се можам да замислам, ама како некој постар чиче се поти над мене, е тоа не :puke:
   
  На Anne94, IvanaJenner, lindalove и 2 други им се допаѓа ова.
 13. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.809
  Овде веќе тешка психологија треба да стапи на сцена. А впрочем, што значи секс со повозрасен?
  Во мојот случај би доаѓал во предвид од 45годишен маж - 100годишен дедо. Па што знам, ако смеам да бирам - ај не!

  Ама јас сум друга прикаска, никогаш не ме привлекувале екстремно постари мажи, и најстариот со кој сум имала секс бил 5 години постар од мене, што во времето кога јас сум имала 19 и не е толку страшно. А и не беше ич страшно тогаш :)
  И тука завршува мојата прикаска со постари дечки, затоа што - се останато било помладо од мене барем неколку месеци, или неколку години, 4 максимум, да не мислите дека имам фетиш на деца :lol:

  Нејсе, не ми е убава таа претстава, младо девојче, витка снага, мазна кожа, убаво тело и врз неа дедуло некое, збрчкавено, запотено, па чекај не издржувам, леле срцево, леле дај лековите, вијаграта каде е? Абе проблеми си носи тоа. Не велам дека кога ќе бидам на истите години нема да се случува истото, ама тогаш барем апчињата за срце заедно ќе си ги подаваме, а вака ми е некако неприродна и неубава замислата.
  И секогаш кога ќе видам таков пар или си викам - ах да беше жив чика Фројд, или ах колку ли нема граници љубовта |(
  Стереотипно знам, ама тоа ми се првите мисли во главата :)
   
  На Gira му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Theodora

  Theodora Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2011
  Пораки:
  1.505
  Допаѓања:
  5.575
  Е,слободно плукајте на мене,ама јас и тоа како успевам да се замислам со некој од 40 год. или отприлика +5 на тоа,ама јас стартувам со скоро 32 год.Не би навлегувала сега во оправдување на изјавава,ама има машки примероци и од јавните фаци и реални,кои ми се екстремно HOT па често кога ќе прочитам во биографија дека се шеесет и некое лето,па не ми се менува мислењето,ниту страстта опаѓа за миг.Ете,јас би со Џони Деп,Патрик,Џош или Дејвид,
  така да за вкусови не се расправа.И не мислам дека поради тоа патам од Електрин комплекс или пак имам фрустрации во сексуално искуство.Што е убаво и на Бога му е драго,што пак мене да не ми е ;) ?!
   

  Прикачени фајлови:

  На Traveler91, LICEN-LONDON, banane и 4 други им се допаѓа ова.
 15. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.647
  Допаѓања:
  149.467
  Холивуд дава високи очекувања.Кога ќе најдеш кај нас ваков или у комшии те молам кажи ми...да го испратам татко ми да го запеглаат кај истиот доктор.


  Абе 5 плус е сварливо.Се мисли на чикици тој 35че,таа 20че и така натака...
  Ај можда ќе ви отвори трето око,ќе ја видите шарената светлина,што знам...
   
  На Мистер_89 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Incubus

  Incubus Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2011
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  9
  Sum imal i toa so 20 god postara od mene bese ama sepak odlicen seks imavme mislam i dobra bese kako pojava izgledase nekade kako za 30 a ne za 40
   
 17. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.715
  А? На пример секс со другар на татко ми? Тие генерации и постар? Треба да ти се погрешно споени жичките во глава за да те пали дупло постар.
   
  На Anne94 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Theodora

  Theodora Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2011
  Пораки:
  1.505
  Допаѓања:
  5.575
  Ама во ред ми е мене спојот во глава и не велам дека се сите 40 год. како овие холивудскиве актери,ама па има по некој добар примерок и кај нас на таа возраст и тоа без пеглање.
  Ете јас изгледа сум се родила во погрешна декада, ама често ми се допаѓаат од јавниве личности баш тие што ќе им читнам отпосле дека се на возраст од четириесетина.
  И нема шанси никој од нив мене лично да ми е татко, ете јас ќе си полнам 32 наскоро.
  Муабетот ми беше има машки од по 40 год. кои се многу привлечни дури и кај нас, па 40 год. и не е некоја старост не знам зошто така мислите.
   
  На Traveler91, LICEN-LONDON и Magnolija им се допаѓа ова.
 19. ciribiribela

  ciribiribela Популарен член

  Се зачлени на:
  12 август 2010
  Пораки:
  1.272
  Допаѓања:
  651
  Пол:
  Женски
  Нормално е тебе да ти се допаѓаат мажи над 40 години ако имаш ти 32, тоа си е во ред. Јас мислам дека повеќето мислеа на 20 годишна со 40 годишен.
   
  На IvanaJenner и Theodora им се допаѓа ова.
 20. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.930
  Пол:
  Женски
  Отсекогаш ме палел секс со повозрасен. Абе автоматски имаш тука искусен човек, задоволство максимално.
  И не знам зашо ги викате чичковци ако имаат 35 години? Е многу старите, шта да ти причам.
  Ми се пуштале постари личности, 40 годише и човеков е бомба. :whew: Тело подобро од 20 годишен, мускулест фаца привлечна абе шо. Само што не е мој тип, али за една вечер је и те како. 8) Така да, ќе размислиме... :D
  Со маж бре да се излезе, а не некое дечиште што појма нема од животот и понашај нула. Овие од Јулославија времето поасални ми се, не се интернет деца. (шала) :D
  Врска не би со постар 5-6 години од мене, али секс, да! :rock: Растур!
   
  На Nana1156, Traveler91, LICEN-LONDON и 11 други им се допаѓа ова.