1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс со повозрасен

Дискусија во 'Секс' започната од bubicko, 15 март 2011.

  1. bubicko

    bubicko Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 февруари 2011
    Пораки:
    13
    Допаѓања:
    10
    Со колку повозрасен од вас сте се сексале и дали имате фантазија да се сексате со некој што е многу повозрасен од вас и дали тоа ве возбудува?
     
    На Tigerspassion, zivo и mackica-1 им се допаѓа ова.
  2. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    СО КОЛКУ ПОВОЗРАСЕН СТЕ СЕ СЕКСАЛЕ

    најстариот ми бил 69 :)
    онака баш ко позицијава :) :rofl: :P
    п.с има ваква тема девојче :D
     
    На Tigerspassion, zivo и Херкул им се допаѓа ова.
  3. bubicko

    bubicko Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 февруари 2011
    Пораки:
    13
    Допаѓања:
    10
    СО КОЛКУ ПОВОЗРАСЕН СТЕ СЕ СЕКСАЛЕ

    Те молам кажи ми дали чуството е возбудливо и дали важи правилото колку повозрасен и поикусен маж толку подобар секс
     
    На mackica-1 му/ѝ се допаѓа ова.
  4. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    СО КОЛКУ ПОВОЗРАСЕН СТЕ СЕ СЕКСАЛЕ

    леле се шалам :D
    инаку дечко ми е повозрасен, и добар е :rofl:
     
    На mackica-1 му/ѝ се допаѓа ова.
  5. AnnaSSnape21

    AnnaSSnape21 Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 декември 2009
    Пораки:
    13
    Допаѓања:
    6
    Пол:
    Женски
    Па да сум имала секс со повозрасен (тој ми беше прв) и супер си пројдов ;) :inlove: Ама на жалост не значи дека ако е постар треба да биде и добар во кревет (ова почнува да ми личи на она кој има поголем орган може повеќе да ја задоволи женската.) :rofl: :rofl: :rofl: Имам често фантазии за тоа колку повозрасен да биде од мене.Додека бев во средно си фантазирав дека сум со еден професор што во моментот беше 25г постар од мене :rofl: па беше премногу секси :rofl: :rofl: :rofl:.Ме возбудуваше на времето додека губев глава по него а сега само си се смеам кога ќе ми текне.
     
    На Arthur, Дугокоси Швалер и DENKO им се допаѓа ова.
  6. Plavokosa

    Plavokosa Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 март 2011
    Пораки:
    71
    Допаѓања:
    20
    сум имала секс со повозрасен и прекрасно било. инаку, најстариот имал 45 мислам
     
    На Tigerspassion, butik, zivo и 2 други им се допаѓа ова.
  7. Sheron

    Sheron Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 јануари 2011
    Пораки:
    27
    Допаѓања:
    6
    Со 18 години постар од мене :$ :D и морам да го пофалам стварно е добар :lol:
     
  8. ohoho

    ohoho Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 јануари 2011
    Пораки:
    266
    Допаѓања:
    99
    i jas istotaka so 18 godini postar od mene LUDILO :rofl:
     
  9. Lilit

    Lilit Форумски идол

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    11.716
    Допаѓања:
    150.560
    Абе како виното исто...уште ако било оставено на сонце...шта да ти причам.Ем ти е кисело,ем ти смрди...
     
    На Принцезичка1, Anne94, тп18 и 23 други им се допаѓа ова.
  10. Zoza

    Zoza Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 февруари 2011
    Пораки:
    792
    Допаѓања:
    297
    постар од мене 5 години то е то
     
    На bbeebbee му/ѝ се допаѓа ова.
  11. Trendafilka

    Trendafilka Форумски идол

    Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    5.941
    Допаѓања:
    27.596
    Сум немала и не ни посакувам.
    :^)
    Тие што се сексаат со бајаги постари и копнеат по такви, за мене си имаат некои нерешени daddy issues
    Oва ептен се допира со темата врска со повозрасен...
    Kако и да е - против сум.
    И едно нешто нека е јасно, освен кога се работи за сосем сексуално неискусен дечко, возраста нема врска со сексуалниот перформанс.
    Дечко од 25-27 години може да биде милион пати подобар од некој чика со бркови од 45-50 години.
    Tака да, не си ги трошете фантазиите на луѓе кои малтене може да ви бидат татковци.
    |(
     
    На little women, Принцезичка1, Anne94 и 12 други им се допаѓа ова.
  12. ciribiribela

    ciribiribela Популарен член

    Се зачлени на:
    12 август 2010
    Пораки:
    1.272
    Допаѓања:
    651
    Пол:
    Женски
    Се можам да замислам, ама како некој постар чиче се поти над мене, е тоа не :puke:
     
    На Anne94, IvanaJenner, lindalove и 2 други им се допаѓа ова.
  13. Phyramide

    Phyramide Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јули 2010
    Пораки:
    3.009
    Допаѓања:
    14.809
    Овде веќе тешка психологија треба да стапи на сцена. А впрочем, што значи секс со повозрасен?
    Во мојот случај би доаѓал во предвид од 45годишен маж - 100годишен дедо. Па што знам, ако смеам да бирам - ај не!

    Ама јас сум друга прикаска, никогаш не ме привлекувале екстремно постари мажи, и најстариот со кој сум имала секс бил 5 години постар од мене, што во времето кога јас сум имала 19 и не е толку страшно. А и не беше ич страшно тогаш :)
    И тука завршува мојата прикаска со постари дечки, затоа што - се останато било помладо од мене барем неколку месеци, или неколку години, 4 максимум, да не мислите дека имам фетиш на деца :lol:

    Нејсе, не ми е убава таа претстава, младо девојче, витка снага, мазна кожа, убаво тело и врз неа дедуло некое, збрчкавено, запотено, па чекај не издржувам, леле срцево, леле дај лековите, вијаграта каде е? Абе проблеми си носи тоа. Не велам дека кога ќе бидам на истите години нема да се случува истото, ама тогаш барем апчињата за срце заедно ќе си ги подаваме, а вака ми е некако неприродна и неубава замислата.
    И секогаш кога ќе видам таков пар или си викам - ах да беше жив чика Фројд, или ах колку ли нема граници љубовта |(
    Стереотипно знам, ама тоа ми се првите мисли во главата :)
     
    На Gira му/ѝ се допаѓа ова.
  14. Theodora

    Theodora Популарен член

    Се зачлени на:
    19 јануари 2011
    Пораки:
    1.505
    Допаѓања:
    5.575
    Е,слободно плукајте на мене,ама јас и тоа како успевам да се замислам со некој од 40 год. или отприлика +5 на тоа,ама јас стартувам со скоро 32 год.Не би навлегувала сега во оправдување на изјавава,ама има машки примероци и од јавните фаци и реални,кои ми се екстремно HOT па често кога ќе прочитам во биографија дека се шеесет и некое лето,па не ми се менува мислењето,ниту страстта опаѓа за миг.Ете,јас би со Џони Деп,Патрик,Џош или Дејвид,
    така да за вкусови не се расправа.И не мислам дека поради тоа патам од Електрин комплекс или пак имам фрустрации во сексуално искуство.Што е убаво и на Бога му е драго,што пак мене да не ми е ;) ?!
     

    Прикачени фајлови:

    На Traveler91, LICEN-LONDON, banane и 4 други им се допаѓа ова.
  15. Lilit

    Lilit Форумски идол

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    11.716
    Допаѓања:
    150.560
    Холивуд дава високи очекувања.Кога ќе најдеш кај нас ваков или у комшии те молам кажи ми...да го испратам татко ми да го запеглаат кај истиот доктор.


    Абе 5 плус е сварливо.Се мисли на чикици тој 35че,таа 20че и така натака...
    Ај можда ќе ви отвори трето око,ќе ја видите шарената светлина,што знам...
     
    На Мистер_89 му/ѝ се допаѓа ова.
  16. Incubus

    Incubus Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 февруари 2011
    Пораки:
    55
    Допаѓања:
    9
    Sum imal i toa so 20 god postara od mene bese ama sepak odlicen seks imavme mislam i dobra bese kako pojava izgledase nekade kako za 30 a ne za 40
     
  17. blond

    blond Популарен член

    Се зачлени на:
    24 септември 2010
    Пораки:
    2.251
    Допаѓања:
    4.717
    А? На пример секс со другар на татко ми? Тие генерации и постар? Треба да ти се погрешно споени жичките во глава за да те пали дупло постар.
     
    На Anne94 му/ѝ се допаѓа ова.
  18. Theodora

    Theodora Популарен член

    Се зачлени на:
    19 јануари 2011
    Пораки:
    1.505
    Допаѓања:
    5.575
    Ама во ред ми е мене спојот во глава и не велам дека се сите 40 год. како овие холивудскиве актери,ама па има по некој добар примерок и кај нас на таа возраст и тоа без пеглање.
    Ете јас изгледа сум се родила во погрешна декада, ама често ми се допаѓаат од јавниве личности баш тие што ќе им читнам отпосле дека се на возраст од четириесетина.
    И нема шанси никој од нив мене лично да ми е татко, ете јас ќе си полнам 32 наскоро.
    Муабетот ми беше има машки од по 40 год. кои се многу привлечни дури и кај нас, па 40 год. и не е некоја старост не знам зошто така мислите.
     
    На Traveler91, LICEN-LONDON и Magnolija им се допаѓа ова.
  19. ciribiribela

    ciribiribela Популарен член

    Се зачлени на:
    12 август 2010
    Пораки:
    1.272
    Допаѓања:
    651
    Пол:
    Женски
    Нормално е тебе да ти се допаѓаат мажи над 40 години ако имаш ти 32, тоа си е во ред. Јас мислам дека повеќето мислеа на 20 годишна со 40 годишен.
     
    На IvanaJenner и Theodora им се допаѓа ова.
  20. Lacrimosa

    Lacrimosa Популарен член

    Се зачлени на:
    19 јули 2010
    Пораки:
    1.833
    Допаѓања:
    2.930
    Пол:
    Женски
    Отсекогаш ме палел секс со повозрасен. Абе автоматски имаш тука искусен човек, задоволство максимално.
    И не знам зашо ги викате чичковци ако имаат 35 години? Е многу старите, шта да ти причам.
    Ми се пуштале постари личности, 40 годише и човеков е бомба. :whew: Тело подобро од 20 годишен, мускулест фаца привлечна абе шо. Само што не е мој тип, али за една вечер је и те како. 8) Така да, ќе размислиме... :D
    Со маж бре да се излезе, а не некое дечиште што појма нема од животот и понашај нула. Овие од Јулославија времето поасални ми се, не се интернет деца. (шала) :D
    Врска не би со постар 5-6 години од мене, али секс, да! :rock: Растур!
     
    На Nana1156, Traveler91, LICEN-LONDON и 11 други им се допаѓа ова.