Секс со повозрасен

Дискусија во 'Секс' започната од bubicko, 15 март 2011.

 1. Deni87

  Deni87 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 април 2018
  Пораки:
  282
  Допаѓања:
  395
  Пол:
  Машки
  Да се вратиме на темава.

  Јас под поимот секс со повозрасен подразбирам: некој/а да има по сопствена желба секс со некој/а и нивната разлика да е околу 10 годнини. Притоа помладиот партнер да е минимум над 21-22 години, пример 25=>35 или 32=>41 итн.
   
  На Gentlemen и WildMk им се допаѓа ова.
 2. Mr. Right

  Mr. Right Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.038
  Допаѓања:
  71.238
  Пол:
  Машки
  Познавам жена, мајка на 7 месечно бебе која има време за себе, за вежбање и за сè што сака (онолку колку и дозволува времето). Така да ова не ми држи вода.
   
 3. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.944
  Блазе си и' :)
   
  На Flower.D и Dust им се допаѓа ова.
 4. Ava.84

  Ava.84 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 декември 2015
  Пораки:
  1.813
  Допаѓања:
  18.743
  Пол:
  Женски
  Тој се изјасни не сакал деца.За џабе пробуваш да му објасниш.
   
  На Dust, Tajnaotrovna и WildMk им се допаѓа ова.
 5. staycalm

  staycalm Популарен член

  Се зачлени на:
  4 август 2013
  Пораки:
  1.030
  Допаѓања:
  5.710
  Пол:
  Машки
  Сум имал со 10тина години постари и супер ми било :D
   
  На Desi1991k му/ѝ се допаѓа ова.
 6. MarijanaKolevska

  MarijanaKolevska Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2019
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  264
  Пол:
  Женски
  mene bi mi bilo ama treba da e stvarno maz maz
   
  На Dirizabl, Tigerspassion и diskreten32 им се допаѓа ова.
 7. Tigerspassion

  Tigerspassion Активен член

  Се зачлени на:
  15 август 2017
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Машки
  ќе најдеш
   
 8. ane.bella

  ane.bella Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2011
  Пораки:
  2.077
  Допаѓања:
  16.340
  Пол:
  Женски
  Што се подразбира под "стварно маж маж" ?
   
  На Sejfullai, ku4ence, Јаневски и 6 други им се допаѓа ова.
 9. Tigerspassion

  Tigerspassion Активен член

  Се зачлени на:
  15 август 2017
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Машки
  заедно да свршите :):):):)
   
  На Desi1991k, Flower.D, Milobebence и 3 други им се допаѓа ова.
 10. Justicija

  Justicija Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2017
  Пораки:
  3.187
  Допаѓања:
  12.724
  Пол:
  Женски
  Да може да си го најде
   
  На SummerGirl, hermosa и Tigerspassion им се допаѓа ова.
 11. ane.bella

  ane.bella Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2011
  Пораки:
  2.077
  Допаѓања:
  16.340
  Пол:
  Женски
  То ти е веќе мажиште бе :lol:
   
  На Justicija и X men им се допаѓа ова.
 12. LUCI 99

  LUCI 99 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2015
  Пораки:
  800
  Допаѓања:
  2.509
  Пол:
  Женски
  Za mene licno ne postoi star ili mlad maz ,postoi privlecen ili ne privlecen.
   
  На Anne94, mime87, Martka и 18 други им се допаѓа ова.
 13. ALISA0000

  ALISA0000 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  4.295
  Допаѓања:
  30.576
  со постар???
  колку постар
  8години постар од мене еее окккк
  за мене е супер
   
  На SummerGirl и Tajnaotrovna им се допаѓа ова.
 14. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  2.987
  Допаѓања:
  16.709
  10,15 + години од тебе постар..
  Осум е малку.
   
  На joy1 и WildMk им се допаѓа ова.
 15. ALISA0000

  ALISA0000 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  4.295
  Допаѓања:
  30.576
  ааа добро тогаЈ у нормалните ке да сум
  зависи на кој возраст сеа да бидам со некој 15+па шо знам он би имал накај 50 незнам ни дали ек може хахахах
   
  На Nigredo Odor му/ѝ се допаѓа ова.
 16. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.944
  можи-можи :lol:
   
 17. ane.bella

  ane.bella Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2011
  Пораки:
  2.077
  Допаѓања:
  16.340
  Пол:
  Женски
  Ееее жално ќе е ако на 50 нема да може, 50 не се многу години
   
  На PaLaVa, didisi, joy1 и 2 други им се допаѓа ова.
 18. ALISA0000

  ALISA0000 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  4.295
  Допаѓања:
  30.576
  и каков е сексот со маж над 50 години??
  ги бива или трокират
   
  На SummerGirl, Tajnaotrovna и WildMk им се допаѓа ова.
 19. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.944
  Не трокираше овој шо го тестирав :rofl:
   
  На piksooki, didisi, Robson и 3 други им се допаѓа ова.
 20. ku4ence

  ku4ence Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  839
  Допаѓања:
  1.610
  Пол:
  Женски
  За мене 10 години разлика најмногу би ми одговарало. Ни е многу млад како на пример "во цутот на младоста" ни е престар да не знае да се забавува. Таман си е! :mm:
  Имам излезено и со 16 години постар од мене и сфатив до каде ми е границата. :)
   
  На Simonss2 и Milobebence им се допаѓа ова.