Секс со помлад од вас

Дискусија во 'Канта' започната од ivana.bt, 29 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ivana.bt

  ivana.bt Нов член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Имам 34 години и мнолгу ме пали секс со помлад од мене исто така и сум имала со 22 годишен и супер е и мнолгу сакам секс со млади .
  Очекувам ваше искуство и како се запознавте и колку помлат е од вас ова за постари феминки
  подрав
   
 2. Silver.E

  Silver.E Популарен член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2013
  Пораки:
  2.226
  Допаѓања:
  5.251
  Таа не научила да пишува, сакала секс со помлади. Остави ги децата нека си ја живеат младоста, не ги заведувај за секс. Да не те остави некое дете трудна, па да се фатиш за глава потоа.
  Со 34 години размислувај малку подолично за годините. Не ти личи. :^)
   
 3. imelda

  imelda Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  1.622
  Допаѓања:
  10.324
  Трол е, а се кладам дека е машко дете што си бара тетки :D
   
  На Hipica, tessie и Ilinaaa им се допаѓа ова.
 4. ivana.bt

  ivana.bt Нов член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  зошто така мислите вие не сте имале секс со помлат од вас пробајте нема да сакате да имате секс со постар или ваша возрас
   
 5. imelda

  imelda Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  1.622
  Допаѓања:
  10.324
  Седи мирен да не земам те испердашам со камшикот!

  Сакаш? :wasntme:
   
  На симпатичен, fighter, mimiiiii и 3 други им се допаѓа ова.
 6. ivana.bt

  ivana.bt Нов член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  ако сакаш хаха
   
  На симпатичен му/ѝ се допаѓа ова.
 7. vinozito1

  vinozito1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2013
  Пораки:
  583
  Допаѓања:
  3.417
  Ивана годините не се битни , но ти на едно место си пишала 43(на профилот)а овде во темата 34 години.
  Да не беше темата поврзана со возраста не е ни битно но вака :tmi:
   
 8. imelda

  imelda Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  1.622
  Допаѓања:
  10.324
  Ви реков јас машко е :D
   
  На natemila му/ѝ се допаѓа ова.
 9. newring86

  newring86 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  676
  Допаѓања:
  866
  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

  никако да се одлучи дали е помлаД или помлаТ :D :D А за точка, запирка ич муабет да не правиме :D

  Питно многу се пали де :D
   
  На CrnceSK му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.