1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс со прекини

Дискусија во 'Канта' започната од Paklenaa, 22 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Paklenaa

  Paklenaa Активен член

  Се зачлени на:
  22 декември 2012
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  :rofl: Дали ви се има случено во животот на сред секс да му падни...и тоа неколку пати :)
   
 2. Ingvild

  Ingvild Популарен член

  Се зачлени на:
  4 септември 2012
  Пораки:
  539
  Допаѓања:
  3.419
  Мене не.
  Цело време му беше дигнат, па дури и кога правевме паузи за цигара, си лежевме...
   
  На Paklenaa му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Paklenaa

  Paklenaa Активен член

  Се зачлени на:
  22 декември 2012
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.