Секс со претпоставен на работа

Дискусија во 'Секс' започната од Sandra-Di, 11 декември 2009.

 1. fezolol

  fezolol Активен член

  Се зачлени на:
  19 декември 2017
  Пораки:
  98
  Допаѓања:
  75
  Пол:
  Машки
  "Don't shit where you eat" е многу добра поговорка. Барање партнер за нешто повеќе од колеги на работа е една од полошите идеи.
   
  На bella21 и Desi1991k им се допаѓа ова.