1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс со пријател на дечко ?

Дискусија во 'Канта' започната од Anastasia966, 25 мај 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Anastasia966

  Anastasia966 Нов член

  Се зачлени на:
  25 мај 2015
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
 2. QweenSM

  QweenSM Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  3.937
  Допаѓања:
  30.772
  Пол:
  Женски
 3. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.908
  12 points go to Stupidland :d::drunk:
   
  На cresa-jagoda, bernadett, Marossa и 9 други им се допаѓа ова.
 4. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  5.339
  Допаѓања:
  83.612
  Пол:
  Женски
  Ахахахахахахахахахах да си ми жива @Summerlover :rofl::*
   
  На Summerlover му/ѝ се допаѓа ова.
 5. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.169
  Допаѓања:
  177.063
  Пол:
  Женски
  Абе еби се, што те гајле што мислиме ние.
   
  На s1a1n1d1r1a1 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.389
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На Anabelle.Amorette и QweenSM им се допаѓа ова.
 7. QweenSM

  QweenSM Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  3.937
  Допаѓања:
  30.772
  Пол:
  Женски
  Изгледа се зачленила само да отвори тема, и да остави знакче. :rofl:
   
 8. Anabelle.Amorette

  Anabelle.Amorette Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2013
  Пораки:
  3.068
  Допаѓања:
  44.095
  Пол:
  Женски
  Е на глас крекам готово. Царица! :rofl: :rofl: :rofl:
   
  На cresa-jagoda, Marossa, Someonespecial и 2 други им се допаѓа ова.
 9. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  5.339
  Допаѓања:
  83.612
  Пол:
  Женски
  @Anastasia966 може да споделиш искуство ? Да не биде темата за џабе,барем да читнеме нешто :D
   
 10. Peco

  Peco Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2015
  Пораки:
  4.868
  Допаѓања:
  164.512
  Пол:
  Машки
  Спремете си пуканки :)
   
 11. littleflower

  littleflower Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2012
  Пораки:
  708
  Допаѓања:
  1.480
  Абе секакви луѓе има, светот секако нема да престане да се врти ако некој го прави тоа :) Колку пати ќе чуеш некоја се омажила за пријател на бившиот - ете така бивало :D
   
 12. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.682
  Допаѓања:
  46.940
 13. НаталиЛили

  НаталиЛили Популарен член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2014
  Пораки:
  1.389
  Допаѓања:
  8.353
  Пол:
  Женски
  Јас знам за случај каде девојката одеше со двајцата браќа. Прво со едниот, а после остана бремена со другиот и се зеде со него.
  Овој случај не ништо, незнам зошто се чудите :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.