1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс со пубертелија

Дискусија во 'Канта' започната од Marushhot, 9 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Marushhot

  Marushhot Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Секс со пубертетлија ?
   
 2. StefiNikola

  StefiNikola Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2011
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  57
  Секс

  Зошто да не? :D :D :D
   
  На Marushhot му/ѝ се допаѓа ова.
 3. babyblond

  babyblond Популарен член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2011
  Пораки:
  1.168
  Допаѓања:
  1.543
  Пол:
  Женски
  Секс

  не, бидејќи сексот нема да трае повеќе од минута. :D
   
 4. StefiNikola

  StefiNikola Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2011
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  57
  Секс

  хахааа е тоа да али ако му е прва, али ако планираш тоа да го правите често ќе се подобри. Јас му бев прва на дечко ми и сексот траеше 5 минути :lol: :lol: :lol: али сеа неможам да го натерам саат време да сврши :rofl: :rofl: :rofl:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.