1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс со црнец

Дискусија во 'Канта' започната од BNWO, 24 ноември 2021.

?

Дали би имале секс со црнец?

 1. Да

 2. Не

Можеш да ги видиш резултатите само откако ќе гласаш.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. BNWO

  BNWO Активен член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2021
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Во последно време приметувам дека ова е во мода на запад. Бели девојки да имаат секс со црнци. Во некои случаи дури и ексклузивно, додека истите ги гледаат белите мажи како сексуално некомпетентни заради различни причини. Кое е вашето мислење во врска со ова? Дали вие сакате да пробате такво нешто? Дали го одобрувате тоа?
   
  На Aleksbonito му/ѝ се допаѓа ова.
 2. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  28.424
  Допаѓања:
  223.383
  Нема што ние да 'одобруваме' нечија лична одлука.
   
  На Снегулк@23, Brinetka, Ava.84 и 11 други им се допаѓа ова.
 3. t.a.m

  t.a.m Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2020
  Пораки:
  199
  Допаѓања:
  382
  Прво кажи ти за ова тема си пробала или сакаш да пробаш?
   
  На Butterflywomen, Кате Катерина и asdas им се допаѓа ова.
 4. truffles

  truffles Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2017
  Пораки:
  250
  Допаѓања:
  355
  Пол:
  Женски
  Нема што ти да кажуваш на другите дека дали смеат да одобруваат или не.

  Јас не одобрувам.
   
  На Аничкаa му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Youknow

  Youknow Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2014
  Пораки:
  782
  Допаѓања:
  1.425
  ^ Koja si ti da ne odobruvas pa? Sekoj si ima pravo so koj saka da se e**.
   
  На Flower.D, WildMk, Аничкаa и 2 други им се допаѓа ова.
 6. Youknow

  Youknow Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2014
  Пораки:
  782
  Допаѓања:
  1.425
  P.s eve mazive sakaat, odobruvas li toa?:rofl:
   
  На Снегулк@23 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Luna91

  Luna91 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јули 2013
  Пораки:
  2.609
  Допаѓања:
  13.117
  И за секс имало мода. Бог да чува(facepalm)
   
  На Brinetka, piglet1, ku4ence и 9 други им се допаѓа ова.
 8. gjoker4e

  gjoker4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2016
  Пораки:
  4.140
  Допаѓања:
  27.226
  Пол:
  Женски
  Јас мислам дека ти е криво што немаш пробано со црнец. Љубомора.
  Баш дозволи делеа во општина дали и е одобрено на некоја со црнец или не, одобрувањето беше на пет години па ако се покажат тогаш неограничено.
   
  На m.i.g, Ava.84, Yowannty и 5 други им се допаѓа ова.
 9. Need for Speed

  Need for Speed Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2021
  Пораки:
  392
  Допаѓања:
  745
  Пол:
  Женски
  Не сте арни со темиве :D
   
  На темјанушка, Brinetka, piglet1 и 13 други им се допаѓа ова.
 10. BNWO

  BNWO Активен член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2021
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Темата е за нешто друго а сите се фокусираа на одобрувањето. Ме интересираа мислења во врска со првиот дел од прашањето. Одлучив да прашам поради тоа што ја приметив зголемената омраза кон белите мажи на запад (во главно во Америка) од страна на сите останати групи, па дури и белите жени. Трендот што го приметив е следниот, бели девојки одбираат да имаат секс или врски во главно со црни мажи со намера да ги понижат и да ги направат љубоморни белите мажи. Некои одат до тие нивоа што планираат да имаат црни деца со надеж дека ќе има што помалку бели луѓе во иднина, што е крајно безобразно според мене.
   
 11. asdas

  asdas Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  910
  Допаѓања:
  1.616
  Витали се врати, вистина се врати.
   
  На piglet1, ku4ence, Amellie13 и 15 други им се допаѓа ова.
 12. gjoker4e

  gjoker4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2016
  Пораки:
  4.140
  Допаѓања:
  27.226
  Пол:
  Женски
  Се јави белецот со мала петарда.
   
  На Yowannty, Jana06, oblace1 и 2 други им се допаѓа ова.
 13. Need for Speed

  Need for Speed Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2021
  Пораки:
  392
  Допаѓања:
  745
  Пол:
  Женски
  Не знам од кај ти е статистикава но деф време ти е да престанеш да гледаш порнографија. :D
   
  На Brinetka, piglet1, ku4ence и 8 други им се допаѓа ова.
 14. Peanut Butter

  Peanut Butter Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2021
  Пораки:
  634
  Допаѓања:
  3.225
  Пол:
  Женски
  Прво, НЕМАМ ПРОБЛЕМ АКО НЕКОЈ ИМА СЕКС СО ЦРНЕЦ!

  Ова со големи букви за после да не ме масирате со цитирања дека сум расист.

  Но, апсолутно се согласувам дека е тренд и дека омразата кон белиот маж е голема. Живеам во САД и работам во академска фела каде на факултетите се критикува сѐ што постигнал западот и директно се зборува како белиот маж е виновен за тоа. Со мои очи сведочам дека навистина е тренд да се има дечко-црнец (ова не е случај обратно, не знам зошто).

  Пак ќе повторам, немам проблем со тоа што некој избрал црнец, имам проблем што е тоа тренд и најстрашно, што се омаловажува белата раса што е исто така расизам.
   
  На Snowflake97 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  6.491
  Допаѓања:
  20.972
  Пол:
  Женски
  Па ја дали би имала не знам, би имала ама ми фуфка да не боли :rofl:
  А иначе одобрувам, мислам шо има ја да одобрувам, ме заболе кој со кој има односи, битно вас да ви е убаво.
   
  На Flower.D и oblace1 им се допаѓа ова.
 16. BNWO

  BNWO Активен член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2021
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Е на ова мислев кога реков дека намерата е понижување. Колку одвратно размислување. Не сум машко.
  Не е статистика туку тренд што го забележувам на социјалните мрежи. Не гледам порнографија.
   
 17. theowndemon

  theowndemon Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 септември 2013
  Пораки:
  10.352
  Допаѓања:
  131.148
  Пол:
  Женски
  Не го користи неговото име на празно!

  На темава ... „која си ти да ми кажиш да не осудвам“ - рече таа која осудва. Јас би рекла баба рада се врати. :D Ама ок, ок, ќе пробам да сум сериозна. Секс со некој од друга раса/ националност не е тренд. Едноставно луѓето не ги гледат разликите меѓу нив и си го живеат животот како шо им е ќеф. Ти се бендсива црнец? Ебни. Ти се бендисва кореец? Ебни. Why the ... *fuck* not?
   
  На Nausicaa, Bezimenka90, Ketchup и 7 други им се допаѓа ова.
 18. Need for Speed

  Need for Speed Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2021
  Пораки:
  392
  Допаѓања:
  745
  Пол:
  Женски
  Kраток период живеев во Париз каде што секојдневно гледав по 10тина парови црнци со бели девојки и во Америка одамна има такви парови, бојата на кожа не игра никаква улога не знам зашто се става толкав акцент на црнци као да се вонземјани.
   
  На Luminary, ku4ence, Amellie13 и 12 други им се допаѓа ова.
 19. Аргентина *

  Аргентина * Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2015
  Пораки:
  2.869
  Допаѓања:
  5.952
  Пол:
  Женски
  I koj e planot na balkanskite mongrili za spasuvanje na belata rasa i civilizacija od dekadencija i propast?
   
  На Bezimenka90, Guns N` Roses, arabella_ и 5 други им се допаѓа ова.
 20. mode-kristina

  mode-kristina Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2014
  Пораки:
  1.104
  Допаѓања:
  3.835
  Пол:
  Женски
  Јас не сум никоја да (не) одобрувам. Секој има право на избор. Љубовта и сексот не познаваат раси. Толку.
   
  На ZeNoN, elimkd, oblace1 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.