1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс со црнец

Дискусија во 'Канта' започната од BNWO, 24 ноември 2021.

?

Дали би имале секс со црнец?

  1. Да

  2. Не

Можеш да ги видиш резултатите само откако ќе гласаш.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. BNWO

    BNWO Активен член

    Се зачлени на:
    23 ноември 2021
    Пораки:
    17
    Допаѓања:
    1
    Пол:
    Женски
    и што сакаше да кажеш со оваа навреда за самата себе и сите други што се тука?
     
  2. asdas

    asdas Популарен член

    Се зачлени на:
    6 јули 2010
    Пораки:
    1.033
    Допаѓања:
    1.950
    nije se desilo
     
    На Аргентина * му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Someonespecial

    Someonespecial Free-minded aesthete

    Се зачлени на:
    17 ноември 2012
    Пораки:
    13.089
    Допаѓања:
    163.461
    Пол:
    Женски
    Јас мислев сексуализирачки и фетишистички хехенца ќе има на темата (и тоа е иначе облик на расизам), а тоа членката да ти била фул наци загрижена за опстанокот на белата раса и правата на „најзагрозените“ - белите стрејт мажи, оф леле :drunk:
     
    Последна измена: 24 ноември 2021
    На ane.bella, Waverly Raven, piglet1 и 14 други им се допаѓа ова.
  4. Biljarkata

    Biljarkata Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 јануари 2019
    Пораки:
    17.241
    Допаѓања:
    166.064
    Само дозвола?Ако нема субвенции, ништо не праиме:doh:... нешто даночно олеснување, ваучер за скијање:rofl:

    Од кај да знаеме ние од бел женски балкански форум дали е такво нешто модерно или не:^)...
    Аха, од социјални мрежи:angel:. Сигурно е релевантно искуство, исто ко лижење сладолед преку стакло:wasntme:
     
  5. Indiegurl

    Indiegurl Популарен член

    Се зачлени на:
    28 февруари 2017
    Пораки:
    1.817
    Допаѓања:
    6.300
    Пол:
    Женски
    Желбата да имаш секс со некој поразличен од тебе не е фетишизирање. Еве јас сакам со црнец, и тоа со години го мислам ова. Не би кажала дека сум расист, туку баш напротив :inlove:
     
    На bliznak rock и Teofil им се допаѓа ова.
  6. BNWO

    BNWO Активен член

    Се зачлени на:
    23 ноември 2021
    Пораки:
    17
    Допаѓања:
    1
    Пол:
    Женски
    Опасни нивоа на американизација во постов. Потсетник, не живееме во Америка. А ова споредбава со Хитлер нема никаква смисла, од една страна зашто централната филозофија на нацизмот не е "опстанокот на белата раса". 1 милијарда луѓе тешко дека би изчезнале. Нацистите ги сметале Словените за инфериорни и убиле милиони. Ова што ти го кажа е исто како евреин да биде нацист. Не би имало никаква смисла. А другата страна е многу по проста, либерална сум.
     
    Последна измена: 24 ноември 2021
  7. Billy Idol

    Billy Idol Форумски идол

    Се зачлени на:
    10 септември 2018
    Пораки:
    4.611
    Допаѓања:
    36.905
    Пол:
    Машки
    Дали темава е само за црнец, или и за црнкиња? Да знам како да гласам. :D
     
    На Waverly Raven, Роберт 7, MarijaMi90 и 9 други им се допаѓа ова.
  8. BNWO

    BNWO Активен член

    Се зачлени на:
    23 ноември 2021
    Пораки:
    17
    Допаѓања:
    1
    Пол:
    Женски
    анкетата е само за женските членови, ако имаше посебна за машките претпоставувам дека одговорот ќе беше 100% "да".
     
  9. Billy Idol

    Billy Idol Форумски идол

    Се зачлени на:
    10 септември 2018
    Пораки:
    4.611
    Допаѓања:
    36.905
    Пол:
    Машки
    Тогаш која е разликата од машки/женски?
    Ако машките гласаат 100% ЗА во една таква фиктивна анкета, дали тоа значи дека мажите се расисти, ги мразат белите жени, па да им наштетат одат со црнкињи и сакаат да им се родат црни деца за да ја уништат белата раса и белата жена?
     
    На Lella, Jana06, simona_baby и 3 други им се допаѓа ова.
  10. BNWO

    BNWO Активен член

    Се зачлени на:
    23 ноември 2021
    Пораки:
    17
    Допаѓања:
    1
    Пол:
    Женски
    би била 100% да затоа што машките не пребираат со кого имаат секс. Но такви случаи се многу по ретки, како што кажа членката што живее во САД, што дури не е релевантно. И што толку се опседнавте со белата раса, го кажав само како пример што некои луѓе одат до такви нивоа, тоа не е насловот на темата.
     
  11. Srckata28

    Srckata28 Форумски идол

    Се зачлени на:
    6 јануари 2013
    Пораки:
    4.552
    Допаѓања:
    21.650
    Пол:
    Женски
    Самата тема е понижувачка. Сведува на тоа црнците само да се сексуални објекти и фетиш, а не најнормални особи кои можат да имаат романтични врски и да сакаат да имаат деца. Многу понижувачки е.

    Според мене темава треба да оди во канта. Прво поради тоа што го пишав, второ пошто членот кој ја отворил има националистички мислења и ставови.
     
    На ane.bella, m.i.g, piglet1 и 18 други им се допаѓа ова.
  12. Mantub

    Mantub Форумски идол

    Се зачлени на:
    23 ноември 2017
    Пораки:
    10.800
    Допаѓања:
    97.074
    Пол:
    Женски
    А ти што толку се опседна со црната раса?
    Би била со маж од било која раса се додека ми е секси, под секси подразбирам да не го препишува својот неуспех со жени на некои смешни причини, а не на себе и под секси подразбирам да не е расист.
     
    На referentka му/ѝ се допаѓа ова.
  13. BNWO

    BNWO Активен член

    Се зачлени на:
    23 ноември 2021
    Пораки:
    17
    Допаѓања:
    1
    Пол:
    Женски
    Зашто ме интересираат мислења и затоа што насловот на темата е тој
     
  14. Ljubova

    Ljubova Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 август 2021
    Пораки:
    726
    Допаѓања:
    2.704
    Ало, шо ви е бе?
     
    На Luminary, WildMk, Need for Speed и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  15. Someonespecial

    Someonespecial Free-minded aesthete

    Се зачлени на:
    17 ноември 2012
    Пораки:
    13.089
    Допаѓања:
    163.461
    Пол:
    Женски
    А зошто жените треба да се грижат за тоа какви деца би родиле при секој секс и да им е гајле колку деца од нивната раса се раѓаат, додека мажите „не пребираат“? :drunk: Лол.
    Девојче, расистички и шовинистички ти се ставовите на секоја географска локација, каква Америка, какви бакрачи.
     
    На Amellie13, Bezimenka90, Guns N` Roses и 3 други им се допаѓа ова.
  16. Аргентина *

    Аргентина * Популарен член

    Се зачлени на:
    19 јули 2015
    Пораки:
    4.711
    Допаѓања:
    9.185
    Пол:
    Женски
    Нема ништо навредливо за мене во постот. Поставив прашање кој е вашиот план за "опстанок", или темата е отворена за да читаме жалопојки и по некој фетиш. Али пак е подобро така, отколку на вести да гледаме ликови ко Брејвик.

    Инаку, во Америка расно мешање се одвивало векови наназад. Афроамериканците потомци на робовите имаат бар по некој бел предок, додека фаци ко Елвис Пресли се делумно Чироки, и шо сеа? Темата се сведува како проблем е оти некои бели жени одбирале да прокреираат со црнци.
     
    На Teofil му/ѝ се допаѓа ова.
  17. Peanut Butter

    Peanut Butter Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 јуни 2021
    Пораки:
    1.929
    Допаѓања:
    17.497
    Пол:
    Женски
    И? Не ме цитирај ако немаш ништо да кажеш.
     
    На Biljarkata му/ѝ се допаѓа ова.
  18. BNWO

    BNWO Активен член

    Се зачлени на:
    23 ноември 2021
    Пораки:
    17
    Допаѓања:
    1
    Пол:
    Женски
    Пак ќе кажам, тргни го фокусот од екстремниот и редок пример што го дадов. Тоа не ми е аргумент. Само просто дај ми мислење за првиот пост во темата.
    Како нема навредливо? Балканците се "монгрели"? Што сакаш да кажеш со тоа? Не ми давај примери туку објасни го тоа што го напиша.
     
  19. tripl6

    tripl6 Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 јуни 2019
    Пораки:
    299
    Допаѓања:
    200
    Пол:
    Машки
    очекував поинтересна тема|-)
    ама без човекови права и некој да се увреди од факинг тема на форум не е возможно...
    се извинувам најдлабоко ако повредив некого со моето мислење.
     
  20. Gentle Man

    Gentle Man Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 мај 2021
    Пораки:
    277
    Допаѓања:
    636
    Пол:
    Машки
    Vo odnos na postov vo eden moment ke kazam koj so kogo saka neka si se seksa , ama vo onoj drugiot del, trendot kade samite belkinji si gi rugaat mazite, ili deckovcite, velat deka se nekompetentni , poradi sto nekompetentni? Poradi mal penis, poradi dolgo ostanuvanje na rabota i ne dovolno zadovoluvanje na partnerkata ? Ova voopsto ne e za zanemaruvanje... tolku nisko da se spustat belite zeni da se podgazat dotamu, da sirat trend odnosno masovno da se seksaat poradi nekoja nekompetentnost stvarno mi e izopaceno, ama pa od narodov se moze da se ocekuva..ova krajno e besmisleno i ponizuvacki ..trend e pirs da stavis..nesto frizura, stoznam obleka...ama masoven trend na ponizuvanje na belci za seks so crnci voopsto ne mi se dopaga.
     
    На Passenger555 и Indiegurl им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.