1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс тајминг: навечер или преку ден :)

Дискусија во 'Канта' започната од Miss-HeLL, 25 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Miss-HeLL

  Miss-HeLL Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2011
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  20
  Јасно е што ве прашувам со насловот на темата..
  Некои викаат демек „сексот од сабајле бил најубав“. Други викаат „може е најубав ама јас мразам светлина, што значи претпочитам вечер“ итн..
  Кој е вашиот секс тајминг? Навечер, преку ден, рано сабајле? Или кога било сеедно ви е? :)
   
 2. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.327
  Ако отвориш уште некоја тема - сеедно ми е :hai:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.