1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс уште на втората средба

Дискусија во 'Секс' започната од burni.vreminja, 29 октомври 2013.

 1. burni.vreminja

  burni.vreminja Активен член

  Се зачлени на:
  6 април 2013
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  1
  Па вака:
  Јас и мојот дечко не се знаевме од порано уште првиот пат кога се запознавме стапивме во врска.На втората средба имав односи со него, Што мислите дали е во ред, и дали ке ни потрае врската
   
 2. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.464
  Допаѓања:
  7.832
  Пол:
  Женски

  Вие треба да си знаете, ако се сложувате зошто да не би траела :)
   
 3. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.017
  Пол:
  Женски
  Немаат врска односите со тоа дали ќе ви опстане врската или не, доколку не те сфатил несериозно секако, т.е. помислил дека бараш само авантура. Не мора ова ништо да значи, ако сака да се гледа со тебе ќе продолжи, но според мене си можела барем малце да почекаш, и желбата ќе се зголемела верувај. :nod:
   
  На candy.cane му/ѝ се допаѓа ова.
 4. tatjan

  tatjan Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  2
  Без гајле и јас имав секс на втората средба па сега сум во брак :inlove:
   
  На elen4e22 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.213
  Допаѓања:
  76.910
  Пол:
  Женски
  А јас па се мислев што му дадов после две недели :D Инаку, ми се има случено на втора средба да имам секс, но тој ми беше само friend with benefit.
   
  На Dust, Hristov и BoyL им се допаѓа ова.
 6. Herrera

  Herrera Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  968
  Допаѓања:
  10.405

  Многу чекање е тоа.

  Се знае ќе му дадеш уште на прва средба. Ние така на прво видување си го направивме меракот и еве сега партали се правиме по 10 пати дневно, у кујна, у спална, у дневна, на шпорет , на балкон......ете и Тошо има убаво објаснато како се правиме партали :inlove:

   
  На Milobebence, MarkoNik и candy.cane им се допаѓа ова.