1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс шоп

Дискусија во 'Секс' започната од Baby1994, 24 јануари 2012.

 1. Baby1994

  Baby1994 Активен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2012
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  11
  Дали одите во секс шопови?Јас лично многу ретко! :) :)
   
 2. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  16.657
  Допаѓања:
  95.742
  Пол:
  Женски
  не сум била никогаш :D
   
 3. CIA

  CIA Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2011
  Пораки:
  1.525
  Допаѓања:
  3.028
  Ај девојки,ако знаете да ми кажете тоа цените на вибраторите како се движат,није за мене,на една другарка и се ближи роденденот па да и купиме :D
   
  На Јасмина и Draganax01 им се допаѓа ова.
 4. kikikikirika

  kikikikirika Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2011
  Пораки:
  1.975
  Допаѓања:
  4.248
  Пол:
  Женски
  А бе на сите ни се за другарки :D
  Имаш вибратори од 1000 до 2800 зависи од матријалот, големината, изгледот, можностите...
  http://libido.com.mk/product-category/% ... %B8%D0%B1/

  Сум била во секс шоп повеке пати ама си немам уште ништо купено. А ми запна на око еден вибратор одамна го меркам и наскоро ќе си го купам.
   
  На Јасмина и fallenangel им се допаѓа ова.
 5. CIA

  CIA Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2011
  Пораки:
  1.525
  Допаѓања:
  3.028
  Хахахаххаха,стварно не е за мене,шо ќе правам јас на овие години со вибратор :rofl:
   
 6. meU

  meU Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  2.633
  Допаѓања:
  3.041
  :rofl: :rofl: Никогаш не се знае кога може да ти притреба :lol:
  Туку имаат скоро сите секси шопови веб страни, а таму има и цени, знам дека има и попуст за купување он-лине.
   
 7. footlover

  footlover Нов член

  Се зачлени на:
  3 април 2012
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  2
  не сум бил ни јас........ :rofl:
   
 8. fallenangel

  fallenangel Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2010
  Пораки:
  2.148
  Допаѓања:
  16.144
  Не сум била :)
   
 9. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.448
  Hе сум била, а баш сакам да одам да си купам нешто интересно :D :D да го израдувам дебелото, ама со нашиов менталитет, тешко дека би влегла таму :) :) Kај дечко ми ќе си купиме се :D
   
 10. leilla

  leilla Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2012
  Пораки:
  252
  Допаѓања:
  146
  Не сум била ни јас ..
  Редно време е да се собериме и сите наеднаш, можда помалку ќе ни е срам така :D
   
  На Јасмина му/ѝ се допаѓа ова.
 11. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.753
  Допаѓања:
  3.725
  Сум влегла, да. :) И не само што влегов, туку и не излегов со празни раце од таму. :lol:

  Имам еден вибратор веќе подолго време, одлично си ја врши работата тогаш кога е најпотребно.
   
  На Truesecret21 и Роберт 7 им се допаѓа ова.
 12. kravce

  kravce Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јануари 2012
  Пораки:
  3.792
  Допаѓања:
  52.760
  ^^
  Имаше еден секс шоп кај парк (незнам дали уште работи) и таму ич да не ви е срам да влезете :)
  Дечкото што работи/работеше беше крајно услужлив и опуштен и се однесува како да продава чорапи на зелено пазарче, а не вибратори и камшици и чуда. Све детално ќе ви објасни, па може и да демонстрира :D А има многу интересни работи, привезочиња, чаши со различни натписи, стварно кул ствари што може да се купат за роденден.
  Иначе јас, саде овде иам влезено во ваков шоп и не си купив ништо :^) имав мерак за определен...предмет, ама скапичок ми беше па си реков за тие пари ќе го напраам дома со внатрешна гума од точак :tmi: :D
   
  На Fancy_Nency 22, Јасмина, Elena69221 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. CrazyStupidLove

  CrazyStupidLove Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  894
  Допаѓања:
  586
  Требаше да купуваме поклон за другарка и два дена се нагаѓавме кој ќе иде до Валијант, на крај никој не сакаше и се откажавме. Не ми е срам или нешто такво, али внатре го замислувам просторот како темна дупка со ѕидови со црно-црвени светкави тапети :x :headbang: И малце се плашам од тоа :sweat: Да, си имам проблеми очигледно :D Али викаат секој страв се губи кога ќе се соочиш со тоа што те плаши така да нема излез, некад ќе влезам!
   
  На Јасмина му/ѝ се допаѓа ова.
 14. NewBeginning

  NewBeginning Активен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2013
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  21
  Сакам да си купам вибратор, ама не можам да се пресрамам и да влезам. Знам дека нема зашто да се срамам, ама ете
   
  На Јасмина, Oscar Lady и ADOKI им се допаѓа ова.
 15. Emotional123

  Emotional123 Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  7.187
  Допаѓања:
  33.721
  Пол:
  Женски
  Никогаш немам влезено и мислам дека нема да ми помине срамот за да влезам :D
   
 16. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  4.833
  Допаѓања:
  78.228
  Пол:
  Женски
  Само што ме праша дечко ми дали сум сакала да одиме во секс шоп да видеме шо има па да одбереме нешто ааааааааааааа срам ми ееее :D
   
  На Јасмина му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Strumka22

  Strumka22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2013
  Пораки:
  894
  Допаѓања:
  2.438
  Пол:
  Женски
  Нема зошто да ти е срам чим дечкоти ти рекол сигурно има во план нешто да ти купи за да го збогатите сексуалниот живот. на крајот на краиштата нема да одиш сама туку со него, ао ти е срам нешто ти да побараш шепти му нему и он ќе праша што како и готово. На крајот на краиштата ѕарем некогаш пофторно ќе ги видиш тие луге па да ти е срам. А, и не влегол 1 таму па да го памтат.
  Инаку јас сум била во валијант пред околу година дена со една другарка она си купи вибратор(силиконски) јас си зема дилдо, што се лепи и кој може да се користи во сите можни пози и од сите можни агли.
   
  На Fancy_Nency 22, ADOKI и buffalo им се допаѓа ова.
 18. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  4.833
  Допаѓања:
  78.228
  Пол:
  Женски
  Хахахаах абе и јас тоа си викам дека нема да ме видат тие луѓе утре пак ама .... :$
  Ако во случај одам ќе пишум да знајте :rofl:
   
 19. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  11.831
  Допаѓања:
  67.939
  Пол:
  Женски
  Досега не, но овој период му предложив да појдеме да си набавиме нешто. Сега уште да се договориме кога :P
   
 20. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.914
  Пол:
  Женски
  Има еден секси шоп во Прилеп да не знае некоја како се вика?