1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс

Дискусија во 'Канта' започната од Marushhot, 4 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Marushhot

  Marushhot Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Девојки дали би имале секс со 13 год. дете ?
   
 2. Gaabbii

  Gaabbii Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2011
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  11
  Не е малце педофилско прашањево? Бар за мене! Јас не! ;)
   
 3. SexyPrincess

  SexyPrincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2010
  Пораки:
  254
  Допаѓања:
  132
  хаххаххаахахха зар тоа дете знае што е секс??????
   
 4. parrot

  parrot Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  205
  Допаѓања:
  499
  -Рече педофилот, засука мустаќ и влезе во училиштето. :tmi:
   
  На Offspring, k.i.m, SexyPrincess и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. parrot

  parrot Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  205
  Допаѓања:
  499
  Знае, лева рака и нагоре-надоле, нагоре-надоле :rofl: :rofl: :rofl: Ма да види, денешниве се понапредни, сознам.. :D :D
   
 6. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Темата оди под клуч затоа што не развива дискусија, освен сеирџиски мислења.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.